GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Diz Örtüsü

kategorisinde 157 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Diz Örtüsü

Diz örtüsü modelleri motosikletlilerin ayaklarını soğuk hava şartlarına karşı koruma altına alır. Sonbahar ve kış aylarında yaşanan soğuklara karşı güvenliğinizi korumak için motosiklet diz örtüsü çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Yalıtımı oluşturan örtüler ayaklarınızın sıcak kalmasını sağlar. Sade renklerle tasarlanan ürünlere diz örtüsü markaları tarafından geliştirilen modeller arasından erişebilirsiniz. Motorunuzun rengiyle uyumlu örtüleri kullanarak şık bir dış görünüm yaratabilirsiniz. Su geçirmez diz örtüleri bacaklarınızın ıslanmasını önler. Yağmurdan etkilenmemek ve kuru kalmak için motosiklet diz örtüsü modelleri ile yolculuklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünler, diz örtüsü fiyatları açısından hesaplıdır.

Diz Örtüsü Kullanarak Kuru Kalın

Diz Örtüsü

Suyu emmeyen motosiklet kışlık diz örtüsü modelleriyle yolculuklarınızda konfor elde edebilirsiniz. Su geçirmez kumaş özelliği bacaklarınızı kuru tutar. Bacaklarınızı korumak için kullanabileceğiniz başka aksesuarlar da vardır. Bu ürünler arasındaki bacak koruyucularını motosiklet pantolonunuzun üzerine kolayca giyebilirsiniz. Pantolonunuzu çamurdan ve yağmurdan korumak için bacak koruyucuların dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz. Bacak koruyucular, pratik bir şekilde giyip çıkarabilmeniz için uygundur. Motosiklet diz koruma örtüsü ile bacak koruyucunuzu uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Deri ve polar gibi malzemelerin kullanıldığı koruyucu ürünler oldukça sağlamdır. Güneşte solmayan koruyucular dış görünüşlerini muhafaza eder. Soğuklara karşı sürüşünüzde önlem almak ve soğuklardan hastalanmamak için motosiklet yağmurluklarını da inceleyebilirsiniz.

Motosiklet Sürerken Güvenliğinizi Koruyun

Diz Örtüsü

Sürüş konforunu artıran ekipmanlarla motor üzerindeyken güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Rüzgâr kesme özelliğine sahip olan el rüzgârlıklarıyla ellerinizin üşümesini önleyebilirsiniz. Motosikletinizi saran diz örtülerini kullanarak rüzgârlı ve yağışlı havalarda güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Diz örtüleri, motosikletinizin gövdesine kolayca geçirebileceğiniz şekilde tasarlanır. Motor diz koruma örtüsü çeşitleri çarpma etkisini azaltan kaplamalarıyla emniyetli bir sürüş gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Farklı tabakalardan oluşan örtüler su ve ısı yalıtımı oluşturur. Bu ürünlere motosiklet diz örtüsü fiyatları bakımından bütçenize uygun modeller arasından ulaşabilirsiniz. Hesaplı fiyatlara sahip olan örtüler deformasyona karşı dayanıklıdır. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım yaşamanız kolaylaşır. Hem aksesuara kayan yapısı hem de işlevi ile motosiklet gözlükleri de birçok modeli ile inceleyebilecekleriniz arasında.

Dayanıklı Malzemelerle Üretilen Diz Örtüleri

Diz Örtüsü

Diz örtülerinde kullanılan dikişler son derece dayanıklıdır. Bu sayede, örtünüzün yırtılması ya da açılması önlenir. Motosiklet rüzgârlık diz örtüsü çeşitleri kumaşlarıyla da dikkat çeker. Yumuşak kumaş dokusu bacaklarınızın tahriş olmasını önler. Hava alabilen ürünler terleme sorunu yaşamanızı engeller. Diz örtüleri farklı motor modellerine uyumlu şekilde tasarlanır. Uyumlu tasarım özelliği sayesinde aksesuarınızı motorunuza kısa bir sürede monte edebilirsiniz. Diz örtüleri, motorunuzu kullanırken size pratik bir destek sağlar. Motor diz örtüsü çeşitleri katlanabilir şekilde tasarlanır. Katlanabilme özelliğinden yararlanarak ürününüzü motorunuzdan çıkarıp güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Tüm diğer motosiklet giyim ürünleri için ise Motosiklet Giyim Kask kategorimizi ziyaret edebilir, örneğin eldivenleri de Motosiklet Eldiveni kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bilmeniz Gereken Önemli Noktalar

  • Kışlık diz örtüleri donma sorununa karşı dayanıklıdır.
  • Su geçirmez diz örtüleri suyu iten kumaşlarıyla oldukça kullanışlıdır.
  • Bacak koruyucuların ergonomik tasarımı sayesinde aksesuarınızı bacaklarınıza kolayca giyebilirsiniz.
  • El rüzgârlıkları geniş bir açıklık bırakarak ellerinizi iç kısma geçirebilmenizi kolaylaştırır.
  • Koruyucu kask ve motosiklet ceketi gibi ekipmanlarla yolculuk yaparak güvenliğinizi artırabilirsiniz.

Dikkat Gösterilmesi Gereken Noktalar

  • Diz örtünüzü temizlerken nemli bezlerden yararlanabilirsiniz.
  • Islanan örtüleri kuru alanlara yerleştirerek kurutabilirsiniz.
  • Rüzgâr kesicilerin motorunuzun gidonuna tam olarak oturmasına dikkat etmeniz gerekir.
  • Yağmurlu havalarda sürüş yaparken diz örtünüzün sıkıca kapatarak yağmurun iç kısma geçmesini önleyebilirsiniz.
  • Motosikletliler için üretilen diz örtülerini sabun kullanarak da silebilirsiniz.