GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Yatak Ucu Pufu (Bankı)

kategorisinde 484 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yatak Ucu Pufu (Bankı)

Yatak odasında kullanılan en önemli eşyalardan biri olan puf modelleri, estetik görüntüleri ve çeşitli işlevsel özellikleriyle konfor sunuyor. Sandıklı, bank formunda ya da makyaj masası pufu formunda tasarlanan yatak odası pufu, yatak odanıza uyumlu renkleriyle dekoratif bir şıklık getiriyor. Hem ek bir saklama alanı oluşturan hem de yatak ucu koltuğu görevi üstlenen puflar, yatak odalarında konfor artırıyor.

Sandıklı Puflarla Ek Saklama Alanları Kazanın

Yatak Ucu Pufu (Bankı)

Yatak odanızda yatak ucunuza oturmak istediğinizde, kitap, tepsi gibi herhangi bir nesneyi koyacak küçük bir sehpaya ihtiyaç duyduğunuzda, çarşaf, nevresim, havlu gibi eşyalarınızı saklayacak ekstra bir alan gerektiğinde sandıklı puf tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor. Oldukça dayanıklı sert ahşap malzemelerden elde edilen puf iskeletleri, kapitone ve elyaf dolgulu soft kumaş kaplamalarıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz faydalı ve konforlu bir eşyaya dönüşüyor. Her yatağa uyumlu olarak tasarlanan çeşitli ölçüleri bulunan sandıklı puflar, satıcı markalar tarafından ihtiyaca göre özel ölçülerle de üretilebiliyor. Hem tek kişilik yataklar için hem de çift kişilik yataklar için ayrı boyut seçenekleri sunuluyor. Sandıklı pufların ayak bölümleri ise oldukça güçlü malzemeler olan krom, ahşap, plastik gibi materyallerden üretiliyor.

Dekoratif ve İşlevsel Bank Pufları Değerlendirin

Yatak Ucu Pufu (Bankı)

Daha sade dekorasyon türlerinden hoşlanan kullanıcılar için biçilmiş kaftan olan bank puf, klasik, modern, chester, eklektik, country gibi tüm dekorasyon stillerine uyum sağlayabiliyor. Masif ağaç türlerinden elde edilen ahşap ayak ve iskeletlerle desteklenen bench puflar, kırmızı, krem, turkuaz, beyaz, gri, siyah, bej, mor, hardal, vizon, bordo gibi çok çeşitli renk alternatifleriyle üretiliyor. Yatak odalarında sıklıkla kullanılan tonlara sahip olan bench puflar, hem ayak ucu koltuğu hem de dekoratif bir sehpa görevi üstleniyor.

Tekli Puflarla Makyajınızı Konforla Tamamlayın

Yatak Ucu Pufu (Bankı)

Aynalı etajerinizin önünde kullanabileceğiniz tekli yatak ucu pufu, çeşitli dekoratif formlarıyla yatak odanızı güzelleştirirken, konforlu bir şekilde kişisel bakım yapabilme imkanı sunuyor. Yuvarlak, dikey dikdörtgen, silindir, kare, kalp, topuklu ayakkabı, gibi farklı biçimler sunan tekli puflar, etajer önünde kullanıldığı gibi yatak önünde de kullanılabiliyor. Tay tüyü, keten, örgü, kadife gibi farklı döşeme kumaşlarıyla kaplanan tekli puflar, onlarca farklı renk ve desen seçeneğiyle ön plana çıkıyor.

Satın Alma İpuçları

  • Tek kişilik yataklarda genellikle 80 x 180 cm ölçüleri tercih edilirken, çift kişilik yataklar için 150 x 200 cm ölçüleri bulunan puflar yeterli olabilir.
  • Pufların yükseklik, derinlik ve genişlik ölçüleri, ihtiyaca göre değişiklik gösterebilir. Geniş bir saklama alanına ihtiyaç duyuyorsanız, sandıklı ve derin pufları seçebilirsiniz.
  • Puflarda fiyatlar ürünlerin türlerine, modellerine ve üretici markalarına göre değişebilir. Pufunuzu seçtikten sonra renk seçeneğini gözden geçirerek olası renk problemlerini önleyebilirsiniz.
  • Baza başlığı ve yatak örtüsü kullanıyorsanız, seçtiğiniz pufu yatak aksesuarlarınızla aynı renkte satın alarak dekorasyon bütünlüğü oluşturabilirsiniz.
  • Dar mekanlarda açık renkli, geniş mekanlarda ise koyu renkli puflar seçerek yatak odanızın daha ferah ve geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Baza önünde kullanacağınız sandık pufların yükseklik ölçüsünü, yatağınızdan bir miktar aşağıda seçerek bazanızın daha rahat açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Sandık pufların derinlik ölçüsü ve yüksekliğini öğrenerek iç kullanım alanının genişliği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
  • Kategori içerisinde bulunan ahşap masif yatak ucu bank iskeletleriyle kendi puf tasarımınızı oluşturabilirsiniz.
  • Yatağınızın ucunda puf için ayırdığınız alanın ölçülerini alarak bu ölçülere uyumlu olan puflar satın alabilirsiniz.
  • Kategori içerisinde özel üretim yapan satıcı marka ve mağazalara sipariş verirken dilediğiniz ölçü, renk ve kumaşı belirtebilirsiniz. Seçtiğiniz ölçü ve modele göre fiyat seçeneklerinde değişiklikler olabilir.