GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Yatak, Baza, Karyola

kategorisinde 21926 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yatak, Baza, Karyola

Düzenli ve kaliteli bir uyku, sağlıklı yaşamın en önemli unsurları arasında yer alıyor. Uyku kalitenizi zirveye çıkarmak için tasarlanan yatak, baza ve karyolalar ise her geçen gün daha da işlevselleşiyor. Bir yandan yatak odanıza eşsiz bir dekorasyon zenginliği kazandıran, öte yandan uyku kalitenizi yüksek noktalara çıkaran yatak, baza ve karyola modelleri, çok sayıda marka tarafından size özel olarak özenle üretiliyor.

Vazgeçilmez Bir Klasik: Karyolalar

Yatak, Baza, Karyola

Yatak odalarının vazgeçilmezleri olan ve gücünü asırlara dayanan tarihinden alan karyola modelleri, yeni nesil tasarımlarıyla ilgi görmeye devam ediyor. Ağırlıklı olarak ahşaptan üretilen karyolalar, ceviz, maun, siyah ve beyaz gibi renk seçenekleriyle yatak odanıza uyum sağlarken yatağınızı doğru noktalardan desteklemesi sayesinde de uyku kalitenizi artırıyor. Tek kişilik karyolaların boyutları 92 x 187 santimetre ve 92 x 203 santimetre arasında değişirken çift kişilik karyolalar ise 140 x 190, 150 x 200, 160 x 200 ve 180 x 200 santimetre gibi farklı seçeneklerde üretiliyor. Bu sayede her oda tipine rahatlıkla sığabilen karyolalar, estetik başlıkları ve simetrik ayak uçları gibi detaylarıyla da dekorasyonunuza büyük bir zarafet katıyor.

Sağlam Bazalar, Geniş Sandıklar

Yatak, Baza, Karyola

Son yılların yükselen değeri olan baza modelleri, her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Geniş sandık bölümleri sayesinde çok sayıdaki eşyanızı adeta bir dolap gibi muhafaza edebilen bazalar, sağlam ve sarsılmaz yapıları ile yatağınıza kusursuz bir destek sunuyor. Bu sayede yataklarınız her türlü sarsıntı ve deformasyondan korunurken uyku kaliteniz de zirveye çıkıyor. Tek ve çift kişilik olarak üretilen bazalar, çelik konstrüksiyonları ve yaylı mekanizmaları sayesinde güvenle açılıp kapanabiliyor. Her boyuttaki yatağa uyumlu olarak imal edilen bazalar, farklı renk tonları ve etkileyici başlık bölümleriyle her türlü ev dekorasyonuna uyum sağlayabiliyor.

Birbirinden Keyifli Çocuk Yatakları

Yatak, Baza, Karyola

Çocuklar için üretilen beşik, karyola ve baza seçenekleri, son derece keyifli modelleriyle ailelerin büyük ilgisini çekiyor. Yenidoğanlar için üretilen büyüyebilen beşikler, sıradışı tasarımları ve kullanışlı yapılarıyla en çok tercih edilen çocuk yatakları arasında yer alıyor. Bebeğinizin ilk aylarında çekmeceli beşik olarak kullanabileceğiniz büyüyebilen beşikler, sonraki dönemlerde çekmece bölümünü çıkarmanızla birlikte karyola ve komidinden oluşan iki parçalı bir sete dönüşüyor. 2 ila 5 yaş arasındaki çocuklar için kulübe ve çadır görünümlü yatak modelleri de üretilirken, 5 yaş üzeri çocuklar için ise güçlü bazalar ve sevimli karyolalar tasarlanıyor. Çocuk yatak modelleri, etkili görünümleri ve uygun fiyat seçenekleri sayesinde büyük övgü topluyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Klasik tasarımdan hoşlanıyorsanız karyola modellerini, ekstra sandık istiyorsanız baza modellerini inceleyebilirsiniz.
  • Yeni doğacak çocuğunuz için sabit beşiğin yanında ev içinde gezdirebileceğiniz küçük beşiklerden de alabilirsiniz.
  • Yatak, karyola ve baza sipariş etmeden önce ürün boyutlarını dikkatle inceleyerek en doğru tercihte bulunabilirsiniz.
  • Farklı ürünler satın alacaksanız modellerin birbiriyle uyumunu kontrol ederek etkili bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.
  • Yatak, baza ve karyola modelleri, farklı markalar tarafından üretildikleri için farklı fiyatlar ile satışa sunulabilir.

Bunlara da Dikkat

  • Ahşap karyolaların montaj yerlerinin darbe almamasına özen göstermeniz, ürünlerin kullanım ömrünü uzatabilir.
  • Baza ve karyola modellerinin bazıları demonte olarak satışa sunulabilir. Satıcınızdan konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • Karyola ve bazalarınızı kaloriferlere temas etmeyecek şekilde yerleştirmeniz, ısı kaynaklı deformasyonları önleyebilir.
  • Çift kasalı bazanızı üzerinde yatak varken açacaksanız iki kapağı aynı anda kaldırmanız, yatağınızı koruyabilir.
  • Baza modelinizle birlikte başlık da edinmeniz, görsel zenginlik sunabilir ve bazaların daha sabit durmasını sağlayabilir.