GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Makyaj (Tuvalet) Masası

kategorisinde 168 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Makyaj (Tuvalet) Masası

Tuvalet masası olarak da adlandırılan makyaj masası, adı üzerinde kadınların pek çoğunun makyaj ve güzellik malzemelerini barındıran, aynalı masalardır. Makyaj (tuvalet) masası, evlerde yatak odası ve giyinme odalarında kullanıldığı gibi kuaför salonlarında, butiklerde ve kulislerde de bulunur. Gürgen, meşe, kiraz ve ceviz mdf'lerden, camdan veya metal konstrüksiyondan imal edilebilen makyaj masaları; büyütücü aynalar, ampul ve ışıklandırmalarla da çeşitlendirilebilir. Özellikle yatak odalarına modern görünüm kazandıran makyaj masaları, kolay erişilebilen derin çekmeceleriyle depolama alanı sağlar.

Makyaj Masası Modelleri

Makyaj (Tuvalet) Masası

En geniş makyaj koleksiyonlarını bile düzenli tutma imkanı sunan makyaj masası modelleri; kozmetik ürünlerini, makyaj fırçalarını ve diğer aksesuarları masa yüzeyinde sergilemeye de olanak tanır. Çok yönlü kullanım imkanı sunan makyaj masaları, tasarımlarına göre farklı kolaylıklar sunar. Makyaj masaları farklı materyallerden üretilmesinin yanı sıra kullanım alanı, zevke ve ihtiyaca göre farklı tasarımlarda sunulur. Kimileri makyaj masasını depolama alanı olarak kimileri ise dekoratif bir eşya olarak kullanır. Her ihtiyaca ve zevke uygun alternatifleri bulunan makyaj masası, duvara monte edilebildiği gibi aynalı ve puflu seçenekleriyle farklı alanlara taşınmaya da uygundur. Ayna kısımları katlanabilir olarak tasarlanan makyaj masası modelleri, bakım esnasında büyük kolaylık sağlar. Makyaj yaptığınız oda darsa masanın altına kaydırıp saklayabileceğiniz puflar, açılabilir aynalı kapaklar ve duvara monte edilebilen masalar tercih etmeniz uygundur. Çok yönlü kullanım için makyaj masasını puf, ayna ve masa olarak set halinde alabilirsiniz. Makyaj masasını makyaj ürünlerinin yanı sıra takı ve aksesuarlarınız için de kullanmak istiyorsanız açılabilir aynalı bölmeye sahip masalar ve masa üzeri bölümler ve bölmeli çekmeceleri olan modelleri tercih etmelisiniz. Makyaj yaparken düzeni sağlamakta zorluk yaşıyorsanız toka çekmeceleri, raf düzenleyicileri ve fırça alanı bulunan modelleri tercih edebilirsiniz.

Makyaj Masası Pufları

Makyaj (Tuvalet) Masası

Makyaj ve tuvalet masası ile birlikte satılan (ayrı olarak da satın alabileceğiniz puflar), desen, renk ve dokusuyla makyaj yaptığınız odanın şıklığının tamamlayıcısı olur. Yer kaplamaması sayesinde dar alanlarda makyaj yaparken kullanabileceğiniz makyaj masası pufları, makyaj masası dışında da kullanabilirsiniz. Kare, dikdörtgen, silindir, kalp şekillerinde olabilen puflar, konforlu bir kullanım sunar.

Makyaj Masası Fiyatları

Makyaj (Tuvalet) Masası

Makyaj (tuvalet) masasının sahip olduğu çekmecelerden üretildiği materyale, işçiliğinden çekmece kulplarına kadar her detayı fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Çekmeceleri, ampulleri makyaj masasını kullanışlı kılar ve makyaj masası fiyatlarını artıran unsurlardır. Makyaj masasının el işçiliğiyle tasarlanmış olması yine fiyatı artırırken tek parça kütüklerin işlenmesinden elde edilen makyaj masaları daha uygun fiyatlıdır. Kaliteli ürünleriyle tüketicilerin memnuniyetini kazanan markaların farklı zevk ve bütçelere hitap eden makyaj masası modellerini Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor'da bulabilirsiniz.