GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Karyola

kategorisinde 3152 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Karyola

Yatak odalarının en önemli eşyaları arasında bulunan karyolalar, çeşitli tasarımlarıyla her zevke ve her tarza hitap etmeyi başarıyor. Çok sayıda marka tarafından çocuk boyu, tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere üç ana grupta üretilen karyola modelleri, uygun fiyat avantajlarıyla da beğeni kazanıyor.

Çocuk Karyolalarıyla Tanışın

Karyola

Çocuklar için üretilen çocuk karyola modelleri, çocuğunuza hayatının ilk yıllarında son derece yüksek bir konfor sunma amacıyla tasarlanıyor. Suntalem, MDF, ahşap ya da metalden üretilen çocuk karyolaları; beyaz, ceviz, pembe, mavi, yeşil, kırmızı gibi zengin bir renk yelpazesinde üretiliyor. 80 x 120 cm ile 90 x 190 cm arasında değişen boyutları sayesinde her yaşta çocuğa hitap edebilen çocuk karyolaları, dileyen aileler için ise büyüyebilen modeller halinde satılıyor. Kapalı haldeyken beşik görünümünde olan büyüyen karyolalar, içindeki parçaların çıkarılması sonucunda karyola ve komidinlerden oluşan şık bir set halini alıyor. Bu sayede doğum safhasından eğitim yıllarına dek çocuğunuzun konforunu sağlayabilen büyüyen karyolalar, alan tasarrufunda bulunmak isteyen aileler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.

Çift Kişilik Karyolalarla Evinizi Renklendirin

Karyola

Çift kişilik karyolalar, klasik dekorasyondan hoşlananlar için retro bir yaklaşımla, çağdaş bir moda anlayışını benimseyenler için ise yenilikçi ve modern bir bakış açısıyla tasarlanıyor. Ferforje karyola modelleri, retro tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar için üretilirken geçmiş asırların asalet ve zarafet anlayışını bugüne taşıyor. Ahşap, MDF ya da suntalamdan imal edilen çağdaş çift kişilik karyola modelleri ise baza detayları, yavru yatak bölümleri ya da eşya depolamaya olanak tanıyan gizli çekmeceleri sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. 140 x 190 cm ile 180 x 200 cm arasında değişen boyutlarda üretilen çift kişilik karyolalar, dekoratif başlıkları sayesinde de yatak odanıza zengin ve etkileyici bir görünüm kazandırıyor.

Tek Kişilik Karyolaları Keşfedin

Karyola

Tek kişilik karyolalar, 90 x 190 cm ile 105 x 205 cm aralarında değişen boyutları sayesinde tüm çocuk ve yetişkinler için yüksek konfor sunuyor. Ahşap, suntalam, MDF ya da metalden üretilen tek kişilik karyolalar, yatağınızı dört bir yandan sıkı bir şekilde tutabilmeleri ve güçlü ayakları sayesinde kullanım esnasında oluşabilecek sarsıntıları engelliyor ve uyku kalitesini yükseltiyor. Çekmece opsiyonu bulunan tek kişilik karyolalar, kişisel eşyalarınızı ve nevresim takımlarınızı kolayca depolayabilmenize yardımcı olurken yavrulu karyola seçenekleri ise alt bölümünden çıkan ek yatak bölümü sayesinde fazladan bir kişilik yatma alanı sunuyor. 150 kilograma kadar tüm ağırlıkları kaldırabilen tek kişilik karyolalar, farklı renk ve tasarım detaylarıyla evinize benzersiz bir hava kazandırmayı da başarıyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Karyola modelleri, farklı markalar tarafından çeşitli özelliklerde üretildikleri için farklı fiyatlar ile satışa sunulabilir.
  • Birden fazla çocuğunuz varsa hepsine aynı model karyoladan satın alarak çocuk odanızda dekorasyon bütünlüğü sağlayabilirsiniz.
  • Bebekleriniz için büyüyen modellerden satın alarak bebeklik döneminde beşik, ilerleyen dönemlerde karyola olarak kullanabilirsiniz.
  • Tek kişilik karyolanızı yavrulu modellerden seçerek misafir ağırladığınız günlerde kullanabileceğiniz ekstra bir yatak edinebilirsiniz.
  • Çift kişilik karyolanızı yavrulu ve çekmeceli modellerden seçerek ekstra ücret ödemeden dolap ve yedek yatak sahibi olabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Satın alacağınız karyola modelinin ölçülerini incelemeniz, daha doğru bir tercihte bulunmanızı kolaylaştırabilir.
  • Karyola modelinin yatak ölçülerinizle uyumlu olmasına dikkat etmeniz, uyku esnasında konforunuzu artırabilir.
  • Çocuklarınız için korumalı yatak modellerinden tercih etmeniz, çocuğunuzun uyku sırasında güvende kalmasını sağlayabilir.
  • Satın alacağınız karyola modelinin taşıyabileceği maksimum ağırlık kapasitesini kontrol etmeniz, olası ev kazalarını önleyebilir.
  • Katlanabilir karyola modellerinden de edinmeniz, kalabalık misafirleri ağırlarken sorun yaşamanızı engelleyebilir.