GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Yatak Odası Mobilyaları

kategorisinde 34203 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yatak Odası Mobilyaları

Yatak odası mobilyaları; karyola, yatak, gardırop, tuvalet masası, şifonyer, yatak başı gibi birçok üründen oluşuyor. Genç ve çocuk odalarına çalışma masası, kitaplık gibi ürünler de dahil oluyor. Tek kişilik yatak, çift kişilik karyola, şifonyer, dilsiz uşak, sürgülü gardırop, kapılı gardırop ve benzeri binlerce çeşit ürün markaların ürün yelpazesinde yer alıyor. Beyaz kahverengi, siyah, bej, lacivert ve daha birçok alternatif kullanıcılara sunuluyor.

Ebeveyn Yatak Odası Mobilyaları

Yatak Odası Mobilyaları

Günün önemli bir bölümünün geçirildiği ebeveyn yatak odalarından karyola, yatak, şifonyer, tuvalet masası, dilsiz uşak, gardırop başlıca ürünler arasında yer alıyor. Fonksiyonelliğinin yanı sıra görsel olarak da evin önem verilen bölümleri arasında bulunan ebeveyn yatak odalarına yönelik çok sayıda ürün çeşidi ve o ürünlere ait seçenekler, markaların tasarımları arasında bulunuyor. Ürünler model, renk ve materyal özelliklerine göre çeşitlere ayrılıyor. Yatak odası yer bakımından uygunsa yatak ucu pufu, takı dolabı, sandık ve benzeri çok sayıda ürün, takıma ekleniyor. Ceviz, suntalam, masif ve benzeri materyaller kullanılarak tasarlanan mobilyalar klasik, modern, rustik gibi tarzlara ayrılıyor. Mobilyaları takım halinde ya da tek olarak satın alma opsiyonunuz var.

Eğlenceli Çocuk ve Bebek Odaları

Yatak Odası Mobilyaları

Ebeveyn odasından sonra ilk akla gelen çocuk, genç ve bebek odası mobilyalarıdır. Montessori mobilyalar bebek ürünleri arasında yoğun ilgi görüyor. Bebek odası hazırlayan ebeveynler, rahat, güvenli ve görsel olarak şık ürünlerle donatılmış odalara sahip olmak istiyor. Genellikle kenarları korkuluklu yataklar, çift ya da üç kapılı gardıroplar bebekler için tercih ediliyor. Çocuklar büyüdükçe arabalı modeller, çizgi film karakterlerine ait tasarımlar değer kazanıyor. Markalar çocukların beğenisine çok sayıda ürün sunuyor. İki, üç ve daha fazla çocuk sahibi aileler ranza tipi yatakları seçiyor. Çocuk mobilya ürünleri dinamik, neşeli ve rahat ürünlerden meydana geliyor. sevimli ve konforlu ürünlerden oluşur.

Yatak Odası Mobilya Fiyatları

Yatak Odası Mobilyaları

Yatak odası mobilyalarında çok sayıda fiyat alternatifleri mevcut. Yatak odası takımları fiyatları ürünlerin tasarımlarına, materyal kalitesine, ebatlarına ve benzer parametreler doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Her kategori kendi içinde farklı fiyatlandırma sistemine sahip. Odanız büyükse sığdırabileceğiniz mobilya sayısı ve doğal olarak fiyatı da artıyor. Tek kişilik mobilyalar çift kişilik olanlara göre daha cazip fiyatlara sahip. Mobilyalar sağlığa zararlı madde ve boya içermiyor. Çoğu markanın ürünleri doğa dostu oluşlarıyla ön plana çıkıyor.

Yatak Odası Mobilya Seçiminde Bunlara Dikkat

  • Öncelikle kaç parça ve hangi ölçülerde mobilyaya ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeniz gerekiyor.
  • A'dan Z'ye mobilya alışverişlerinde seçimler özgürce; odaya mobilya eklemelerinde ise genel uyumuna bakılıyor.
  • Öncelikle karyola, yatak ve gardırop seçiliyor. Rahatlık, kalite ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor.
  • Bebek odası seçiminde, bebeğin konforu ve sağlığı mobilya seçiminin başlıca parametresini oluşturuyor.
  • Çocuk ve genç odalarında yatak, gardırop, çalışma masası ve kitaplık seçiliyor.

Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Hususlar

  • Kurulum aparatları ve yönergesi, ürünlerin kutularıyla beraber size yollanıyor.
  • Kurulum esnasında, şemadaki sayılara ve yönergelere dikkat ediliyor.
  • Mobilyaların bakımı ve temizliği, üzerlerinde yazan şartlara bağlı kalınarak yapılıyor.
  • Yatağın ortopedik özellikli olması rahat uyku açısından önem arz ediyor.
  • Gardırop seçiminde odanın büyüklüğünün yanı sıra kıyafetlerinizin miktarı ve çeşidi de belirleyici oluyor.