GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Televizyon Ünitesi

kategorisinde 2730 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

TV Ünitesi

Yeni nesil ev mobilyaları arasında yer alan tv ünitesi, yaşam alanlarını birbirinden ayıran en dikkat çekici dekoratif öğelerden biridir. Tasarımıyla evin dekorasyonunun zenginleşmesine katkıda bulunan televizyon ünitesi, oyun konsolu, DVD, kumanda gibi eşyaların düzenli şekilde durmalarını da sağlar. Televizyonun en ideal konumda olmasını sağlayan üniteleri, farklı materyallerden üretilerek modern, zamansız ya da fütürist çizgilere sahip tasarımlarıyla evinizin mimarisine uyum sağlayabilir.

TV Ünitesi Modelleri

Televizyon Ünitesi

Televizyon ünitesi modelleri her evin ölçüsüne ve tarzına uyum sağlayacak farklı modellere sahiptir. Bu üniteler işlevsellik ve estetiği bir arada sunan ürünlerdir. Televizyon ünitesi modelleri; lake, ahşap, ceviz gibi materyallerden üretilmiştir ve kitaplıklı televizyon üniteleri, beyaz televizyon ünitesi, ahşap televizyon ünitesi, raflı televizyon üniteleri ve dolaplı televizyon ünitelerinden oluşur. Ahşap masif televizyon üniteleri, evinde otantik ve modern bir görünüm yakalamak isteyenlere; LED aydınlatmalı kelebek figürlü TV üniteleri avangard bir salon tasarlamak isteyenlere hitap eder. Beğendiğiniz her model evinize uygun olmayabilir. Televizyon ünitesi seçimini kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre de yapmanız gerekir. Eğer televizyon ünitesini kullanacağınız alan küçükse tüm duvarı kaplayan modeller yerine minimal boyutlarda bir televizyon ünitesi seçmelisiniz. Hangi renkte bir model alacağınız da önemli seçim kriterlerinden biridir. Açık renk mobilya ve ev tekstiline sahip salon ve oturma odası için televizyon ünitesi satın alırken, alana hâkim olan rengin tam zıttı tercih edilirse odaya tek bir mobilyayla hareket katma şansı yakalayabilirsiniz.

Televizyon Ünitesi Aksesuarları

Televizyon Ünitesi

Televizyon sehpaları ile birlikte satılan bu modeller, televizyonu duvara monte etme seçeneğinin yanı sıra televizyon sehpası üzerinde konumlandırılarak kullanma imkanı sunar. En çok satan ev mobilyaları arasında bulunan televizyon ünitesi modelleri; LCD, IPS, LED televizyonlar ile birlikte kullanılan sinema sistemleri, kartlı yayın cihazları, çeşitli elektronik aksesuarları ve oyun konsollarını üzerinde toplar ve ev düzenine de katkı sağlar. Televizyon üniteleri; kütük mumluklar, ahşap dekoratif şişeler, ahşap çerçeveler, renkli biblolar, yapay çiçekler ile renklendirilebilir. Televizyon üniteleri her bütçeye ve dekora uygun çeşitliliktedir. Televizyon ünitesi fiyatları; tasarım, kullanılan materyal ve parça çeşitliliği doğrultusunda farklılık gösterir. TV ünitesi modelleri ile evinizin dekorasyonuna şıklık katabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun televizyon ünitesi modellerini Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor'dan kolayca satın alabilirsiniz.

Televizyon Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Televizyon Ünitesi

Hareketli ve canlı renklere sahip olan bir oda için daha sade televizyon ünitesi modellerini tercih edebilirsiniz. Nişlerle süslenmiş televizyon ünitelerine değerli aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz. Büfe özelliği sunan camlı bölmelere sahip televizyon üniteleri sayesinde değerli cam eşyalarınızı sergileyebilirsiniz. Çekmeceli ve raflı televizyon üniteleri sayesinde dekoratif aksesuarlarınız için uygun alan yaratabilirsiniz. Küçük ve dar alanlar için televizyon sehpası modelleri alternatif olabilir. Uzun süre kullanım için dayanıklı malzemeden üretilen üniteleri tercih edebilirsiniz. Çocuklu evler için beklenmedik kazalara karşı, kenarları PVC kaplı televizyon ünitelerini tercih edebilirsiniz. Televizyon üniteleri, televizyon ve diğer elektrikli aletlerden dolayı çok tozlanır; bu nedenle sık sık temizlenmelidir. Günlük temizliği nemli bez kullanarak yapılmalıdır. Ahşap tasarımlı televizyon ünitelerini ahşap parlatıcı yüzey temizleyici deterjanlarla temizlemelisiniz.