TV Sehpası

Genelde salonların en öneli ve en belirleyici mobilyası olan TV üniteleri, değişik modellerde ve değişik renk seçenekleriyle üretilip, alıcıya sunuluyor. Artık günümüzde Televizyon ünitesi çok farklı amaçlardaki ihtiyaçları da karşılar düzeye geldi. TV üniteleri aynı zamanda bir şifonyer, raflar ve hatta aynalı bile olabiliyor. Genellikle TV sehpaları beyaz ya da bej gibi açık renk tonlarda üretilen mobilyalar olsalar da, farklı renklerde televizyon sehpaları da bulmak mümkün. Bir TV sehpası alacaksanız dikkat etmeniz gereken ilk özellik ölçüleri olacaktır. Alacağınız televizyon sehpası, salonunuzdaki alanın ve de televizyonunuzun ölçülerine uygun olmalıdır.
 

Televizyon Ünitesi

Modeller, kullandığınız televizyonun modeline uygun olarak değişebilir. LED TV ünitesi ya da LCD TV ünitesi temelde büyük farklılık içermez. Asıl farklılık televizyonunuzun ekran boyutuna göre olacaktır. Bunun haricinde raflı modeller, rafsız modeller, çekmeceli tv üniteleri gibi model farklılıkları mevcuttur.
 

Televizyon Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Modellere göre değişen fiyatlar, GittiGidiyor’da uygun fiyat seçenekleri ve de Türkiye’de ilk Sıfır Risk Sistemiyle alıcılara sunuluyor. Ayrıca GittiGidiyor’da indirimli TV ünitelerini keşfedebilir, Günün Fırsatı ürünlerine de göz atabilirsiniz.
Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Renk

Tümünü Gör

Boyut

Tümünü Gör

Durum

Kargo Ücreti

Aynı Gün Kargo

Satıcı

Başarılı Satıcı
Günün Fırsatı (77)

Akıllı Sıralama

Televizyon Sehpası

için 3620 ürün bulundu.
Akıllı Sıralama

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön