GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Marka

Televizyon Sehpası

kategorisinde 2339 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Televizyon Sehpası

Yeni moda ve tasarım anlayışıyla hazırlanan televizyon sehpaları, her zevke ve her dekorasyon anlayışına hitap eden seçenekleriyle göz dolduruyor. Konforlu ve huzurlu bir ev hayatında en çok ihtiyaç duyulan eşyaların başında gelen televizyon sehpaları, pek çok farklı marka tarafından yüksek kalitede üretiliyor ve uygun tv sehpası fiyatları seçenekleriyle beğeni kazanıyor.

Sadelikle Zarafeti Birleştirin

Televizyon Sehpası

Sade bir tasarımdan hoşlanan kullanıcılar için üretilen televizyon üniteleri, gücünü yalınlıktan alan tasarımlarıyla salonlara yüksek bir estetik ve zarafet kazandırıyor. 120 ila 180 cm genişliğinde ve 35 ila 50 cm yüksekliğinde üretilen standart televizyon sehpaları, bu sayede her salona ve her alana rahatça sığabiliyor. Zengin bir renk seçeneği skalasına sahip olan ürünler, salonunuzdaki diğer eşyalarla kusursuz bir uyum yakalıyor. Ceviz, maun, meşe gibi ahşap tonlarında ya da beyaz ve siyah gibi modern görünümlerde üretilen televizyon sehpaları, dileyen kullanıcılar için gri ya da siyah metal süslemelerle de kaplanabiliyor. Bu sayede salonunuz hayallerinizdeki görünümü kazanırken, televizyon izlemek de her zamankinden daha zevkli bir hal alıyor.

Raflı Sehpalarla Estetik Görünüm

Televizyon Sehpası

Raflı tv sehpaları, salonunuzda bütüncül ve çarpıcı bir tarz oluşturmanıza olanak tanıyor. Televizyonunuzun üst bölümüne denk gelecek şekilde duvara monte edebileceğiniz raf ya da dolaplar, ünitenizle aynı renkte ve tarzda olmaları sayesinde etkili bir görünüm oluşturuyor. Kitaplarınızı, fotoğraf çerçevelerinizi, DVDlerinizi, biblolarınızı ve aksesuarlarınızı rahatça sergileyebilmenize olanak tanıyan raflar, tüm yaşam alanlarınıza etkili ve sanatsal bir dokunuş gerçekleştiriyor. Ağırlıklı olarak suntalam ve MDF malzemeden üretilen raflı televizyon sehpaları, 120 ila 180 cm genişliğinde ve 35 ila 50 cm yüksekliğinde tasarlanıyor. Son derece dayanıklı bir yapı sergileyen ürünler, darbelere ve yüklere karşı direnç göstermeleri sayesinde uzun bir kullanım ömrü de sunuyor.

Sehpa Setleriyle Farkı Hissedin

Televizyon Sehpası

Televizyon üniteleri, farklı markalar tarafından salon setleri halinde de satılabiliyor. TV ünitesi, duvar rafı ve orta sehpadan oluşan setler, salonunuzdaki tüm ahşap eşyaların aynı tarzda olmasını ve birbiriyle etkili bir uyum sergilemesini sağlıyor. Dayanıklı ahşap malzemeden üretilen sehpa setleri, birbiriyle aynı detaylara sahip eşyaları kullanmayı seven ve uyumun gücüne inanan kullanıcıların büyük beğenisini kazanıyor. Uygun fiyat avantajıyla tasarruf yapmanıza da olanak tanıyan sehpa setleri, dilediğiniz her renk ve ebattaki sehpaları bir araya getirmenize ve salonunuzda çarpıcı bir atmosfer oluşturmanıza olanak tanıyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Televizyon sehpaları, farklı markalar tarafından çeşitli özelliklerde üretildiği için farklı fiyatlar ile satışa sunulabilir.
  • Açık renk tonlarında koltuklara ve perdelere sahipseniz, mat beyaz gibi açık televizyon sehpalarını tercih edebilirsiniz.
  • Salon eşyalarınız ceviz ya da siyah tonlarındaysa, koyu tonlardaki televizyon ünitelerinden satın alarak bütünlük oluşturabilirsiniz.
  • Televizyon ünitesini sipariş etmeden önce boyutlarını detaylı şekilde incelemeniz, doğru tercihte bulunmanıza yardımcı olabilir.
  • Televizyon ünitesinin kullanacağınız televizyon ve aksesuarlarla uyumunu kontrol etmeniz, olası tercih hatalarını en baştan önleyebilir.

Bunlara da Dikkat

  • Televizyon sehpalarınızı nemden, rutubetten ve suyla direkt temastan korumanız, ürünlerin kullanım ömrünü uzatabilir.
  • Ünitenizi yerleştirirken duvarla arasında 2 cm boşluk bırakmanız, ürünün ve duvarın yıpranmasını önleyebilir.
  • Televizyon ünitenizi set halinde satın alarak hem uyumlu bir dekorasyon oluşturabilir hem de tasarruf edebilirsiniz.
  • Televizyon sehpanızla birlikte gelen raflarınızı fotoğraflarınızı, ödüllerinizi, anılarınızı sergilemek için kullanabilirsiniz.
  • Duvar raflarını doğru ve güçlü bir şekilde montajladığınızdan emin olmanız, olası ev kazalarının oluşumunu önleyebilir.