GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Marka

Orta Sehpa

kategorisinde 3381 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Orta Sehpa

Orta sehpalar, ev ve iş yeri dekorasyonunda kullanılan en önemli eşyalar arasında yer alıyor. Kullanışlı yapılarıyla hayatınıza kolaylık katan orta sehpa modelleri, etkileyici görünümleriyle de salonlarınızda zengin bir atmosfer oluşturuyor. Çok sayıda marka tarafından mermerden, ahşaptan ya da metalden üretilen orta sehpa modelleri, her zevke ve tasarım anlayışına hitap eden seçenekleriyle yüksek satış rakamlarına ulaşıyor.

Klasik Orta Sehpaları Keşfedin

Orta Sehpa

Klasik tasarımlı orta sehpalar, ev dekorasyonlarında en çok tercih edilen sehpa modelleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ağırlıklı olarak ahşaptan üretilen klasik sehpa modelleri, kanepelerin önünde tamamlayıcı eşya olarak tercih ediliyor. Ceviz ve maun gibi ahşap tonlarının yanı sıra siyah, beyaz, sarı, mavi gibi MDF kaplamalarla da üretilen klasik orta sehpalar, her renkteki salon eşyasıyla uyum yakalayabiliyor. 35 ila 60 cm yüksekliğinde ve 80 ila 100 cm genişliğinde üretilen orta sehpalar; dileyen kullanıcılar için mermer deseni, metal ayak, raf bölümü gibi detaylarla da zenginleştirilebiliyor.

Tekerlekli Orta Sehpalarla Tanışın

Orta Sehpa

Tekerlekli orta sehpalar, tüm yemek ve içecek servislerinde başvurabileceğiniz pratik ve kullanışlı modeller arasında bulunuyor. Yüksek tasarımları ve tekerlek detaylarıyla dilediğiniz her yere kolayca hareket ettirebileceğiniz tekerlekli orta sehpalar, ortalama 60 cm yüksekliğinde ve 100 cm genişliğinde üretiliyor. Ahşap, suntalam ya da MDF'den imal edilen tekerlekli orta sehpalar, tekerlek bölümlerinde demir ya da plastik malzemeden faydalanmaları nedeniyle yüksek dayanıklılık gösteriyor. Çocuklu aileler, evden çalışanlar ve kalabalık misafir gruplarını ağırlayanlar için son derece ideal ve faydalı modeller olarak dikkat çeken tekerlekli ürünler, uygun orta sehpa fiyatları seçenekleriyle de övgü topluyor.

Açılabilir Sehpalarla Konforlu Yaşayın

Orta Sehpa

Orta sehpa çeşitleri kategorisinde bulunan açılabilir sehpa modelleri, işlevsel tasarımları sayesinde hayatınıza büyük bir kolaylık katıyor. Kapalı haldeyken klasik bir orta sehpa görünümünde olan açılabilir sehpalar, içlerindeki mekanizma ile genişleyerek adeta bir yemek masası boyutuna ulaşabiliyor. Kapalı haldeyken 60, 80 ya da 100 cm genişliğinde ve yaklaşık 40 cm yüksekliğinde olan açılabilir sehpalar, iç bölümündeki kapakların açılması sonucunda 150 ila 160 cm arasına kadar büyüyebiliyor ve 80 cm yüksekliğine ulaşabiliyor. Ahşaptan, demirden ya da MDF'den üretilen açılabilir sehpalar; misafir ağırladığınız günlerde, kalabalık aile toplantılarında ve geniş katılımlı toplantılarda başvurabileceğiniz en pratik ve etkili ürünler arasında yer alıyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Orta sehpa modelinizi sipariş etmeden önce ürünün boyutlarını kontrol etmeniz, doğru tercihte bulunmanızı kolaylaştırabilir.
  • Orta sehpanızın ev eşyalarınızla uyumlu renklerde olmasını sağlayarak etkili bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.
  • Dar alanlarda kullanmak üzere açılabilir orta sehpa modellerinden satın alabilir ve alan tasarrufu yapabilirsiniz.
  • Televizyon ünitesiyle takım halinde satılan orta sehpaları tercih ederek daha uygun fiyata daha çok eşya satın alabilirsiniz.
  • El oyması ve sanatsal görünümlü özel orta sehpa modellerinden satın alarak evinize zengin ve çarpıcı bir hava kazandırabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Ürün elinize ulaştığında kargo paketini kontrol etmeniz, pakette herhangi bir hasar olması durumunda görevliye bildirmeniz gerekebilir.
  • Teslimatı demonte halde yapılan orta sehpaları tornavida, çekiç ve vida matkabı kullanarak kolayca monte edebilirsiniz.
  • Orta sehpa modelleri, farklı markalar tarafından çeşitli özelliklerde üretildikleri için birbirinden farklı fiyatlar ile satışa sunulabilir.
  • Farklı odalarınız için farklı sehpa modelleri satın alabilir ve bu sayede dekorasyon zenginliğine kavuşabilirsiniz.
  • İş yerleriniz için satranç, tavla desenli oyma sehpa modellerinden tercih ederek müşterilerinizde olumlu bir intiba uyandırabilirsiniz.