GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Marka

Dekoraktiv Mobilya Televizyon Sehpası

kategorisinde 513 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Decoraktiv Mobilya TV Sehpası

Televizyonların hayatımızda vazgeçilmez bir yere sahip olmaları ile birlikte TV sehpaları da olmazsa olmaz mobilyalar halini almıştır. Farklı renk ve tasarımlardaki TV sehpaları ile beğeni toplayan Decoraktiv Mobilya, her eve uygun bir televizyon sehpasını beğenilere sunuyor. Decoraktiv TV üniteleri arasında; beyaz, ceviz, siyah gibi farklı renk seçeneklerinde tasarlanan modeller bulunuyor. Hem televizyonunuzu konumlandırmak hem de salonunuza şık bir hava katmak isterseniz siz de Decoraktiv TV ünitesi modellerini inceleyebilirsiniz. Şık tasarımları, fonksiyonel kullanımları ve dayanıklı yapıları ile kullanıcılarından tam not almayı başaran Decoraktiv TV üniteleri, sıkça zaman geçirdiğiniz televizyon köşenizi hoş bir şekilde dizayn edebilmenize yardımcı olur. Zevkinize ve evinize uygun bir Decoraktiv TV sehpasını bulmak için kategorimizde yer alan modelleri incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Decoraktiv TV Ünitesi Modelleri Neler?

Decoraktiv TV sehpası modelleri arasında her zevke ve her eve uygun bir alternatif bulunuyor. Farklı büyüklüklerdeki salonlar için farklı ölçülerde tasarlanan Decoraktiv TV üniteleri arasından evinize uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Decoraktiv Mobilya TV ünitesi modelleri arasında hem daha kısa hem de daha uzun görünümlere sahip modeller yer alıyor. Decoraktiv Mobilya TV üniteleri aynı zamanda raf ve dolap ya da sadece raf seçenekleri ile beğenilere sunuluyor. Decoraktiv TV üniteleri aynı zamanda geniş bir renk yelpazesinde beğeninize sunuluyor. Beyaz, ceviz, siyah gibi tek renk seçeneklerinin yanı sıra; beyaz-ceviz, beyaz-siyah birleşiminden oluşan TV üniteleri de bulunuyor. Özellikle küçük salonlar ve TV odaları için beyaz renkteki Decoraktiv TV sehpaları ferah bir görünüm yakalamaya yardımcı oluyor.

Decoraktiv TV Sehpalarının Fonksiyonel Özellikleri

Decoraktiv Mobilya TV üniteleri öncelikle televizyonunuzu konumlandırmanıza yardımcı olur. Televizyonu isterseniz TV ünitesinin üstüne koyarak isterseniz de duvara monte ederek konumlandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra Decoraktiv TV ünitesi modelleri dolaplı yapıya sahip bulunur. Bu dolaplar sayesinde pek çok eşyayı muhafaza edebilir ve düzenli bir şekilde tutabilirsiniz. Ünitelerin sahip olduğu raflı sistem ise dekoratif bir görünüm sağlar. Raflara dekoratif ürünler, çerçeveler, biblolar yerleştirerek evinizin dekorasyonuna hoş dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Decoraktiv Mobilya TV üniteleri tamamen MDF kullanılarak tasarlanır. Bu da ürünlerin hem dayanıklı hem de uzun ömürlü olmasını sağlar. Dolayısıyla alacağınız televizyon ünitesi sizi yarı yolda bırakmaz ve uzun yıllar boyunca ürünü kullanabilirsiniz.

Dekoraktiv Mobilya TV Sehpası Fiyatları

Tamamı MDF kullanılarak tasarlanan Decoraktiv TV üniteleri bu sayede uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Farklı renk seçenekleri ile her eve kolayca uyum sağlayan Decoraktiv TV sehpaları fonksiyonel kullanımlarıyla da kullanıcılarından tam not almayı başarır. Decoraktiv TV ünitesi fiyatlarını detaylı olarak kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Hem evinizin ölçülerine hem zevkinize hem de bütçenize uygun bir TV ünitesini kolayca satın alabilirsiniz. Demonte olarak gelen TV ünitesinin kurulumu da oldukça kolaydır. Decoraktiv Mobilya markasının yanı sıra diğer markaların farklı özellikler ve ölçülerdeki TV ünitesi modellerini de incelemek isterseniz TV Sehpası kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.