GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Yönetici, Makam Koltuğu

kategorisinde 1572 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yönetici, Makam Koltuğu

Çalışma hayatının büyük bölümü yönetici ve çalışanlar için ofis koltukları üzerinde geçer. Yönetici ve çalışanların ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen yönetici koltuğu ve makam koltuğu ürünleri, mesai saatleri içerinde ofis çalışanlarının konforunu en üst seviye sağlamaktadır. Ofis mobilyaları düşünüldüğü zaman insan sağlığı açısından en önemli parça yüksek ergonomik özelliklere sahip yönetici koltuklarıdır.

Ergonomik Yönetici, Makam Koltukları

Yönetici, Makam Koltuğu

İş yeri, ofis ve evlerde kullanabileceğiniz ergonomik yönetici, makam koltukları vücut yapınıza uyum rahatlık ve ergonomi seviyenizi yukarıya çeker ve sizlere sıradan bir sandalyeye göre çok yüksek bir verimlilik katar. Rahat tasarım ögeleri ve fonksiyonel özellikleri ile son derece kullanışlı olan ergonomik ofis sandalyeleri aynı zamanda uzun vadede ortaya çıkabilecek istenmeyen sağlık problemlerini ve meslek hastalıklarının önüne geçmenizde sizlere yardımcı olur. Ofis sandalyelerine yapacağınız makul bir yatırım size çalışma verimi ve sağlık olarak geri döner.

Tarzınıza Göre Estetik Ofis Koltukları

Yönetici, Makam Koltuğu

Farklı tasarım özellikleri, farklı kumaş türleri ve değişken renk seçenekleri sayesinde makam koltuğu modelleri hem yüksek ergonomik yapılarıyla sağlığınızı koruyor hem de kişisel tarzınızı çalışma alanınızın baş köşesinde konumlandırıyor. Hava alan ve terletmeyen fileli tasarımlardan, tamamen deri ofis koltuklarına kadar ve ayarlanabilir parçaları ile fonksiyonel yönetici koltukları sizlere maksimum kişiselleştirme ve maksimum ayarlanabilir ergonomik yapıyı bir arada sunuyor.

Fonksiyonel Yönetici Koltukları

Yönetici, Makam Koltuğu

Kişisel zevkleriniz doğrultusunda seçebileceğiniz klasik ve modern tarzda tasarlanan yönetici koltuğu modelleri aynı zamanda pek çok kullanışlı ve yüksek konfor sağlayan özelliklere de sahip olabiliyor. Bunların en başında amortisör ile yükseklik ayarı geliyor. Bu özellik sayesinde çalışma alanınızda istediğiniz an istediğiniz yüksekliğe inip çıkabilir, masanıza göre sandalye boyunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Bir başka fonksiyonel özellik ise çalışırken ve dinlenirken farklı pozisyonlarda kullanabileceğiniz, sizlerin rahatlığı ön plana alınarak tasarlanan ayarlanabilir sırt ve oturak tasarımları. Sırt mekanizmasının ayarlanması ile yatar pozisyondan dikey pozisyona kadar farklı kademelerde sırt desteğini ayarlayabilir, ideal konfor şartlarınıza göre koltuğunuzu kullanabilirsiniz. Koltuk seçiminde isteğe bağlı olarak dikkat edebileceğiniz bir diğer özellik istediğiniz pozisyonda ayarlayabileceğiniz başlık desteği ve ileri geri şeklinde kaydırılabilen kol dayanama destekleridir. Bu gibi özellikler sayesinde ofis koltuklarını kendi ergonomi şartlarınıza göre optimize edebilirsiniz.

Yönetici Koltuklarında Olması Gereken Ergonomik Unsurlar

  • Baş ve boyun desteği
  • Kol dayanama yerleri
  • Ayarlanabilir sırt ve bel destekleri
  • Ayarlanabilir yükseklik
  • Oturan kişinin vücuduna uyum sağlayacak, filesiz veya fileli hava alabilen kumaş

Yönetici Makam Koltukları Seçerken Dikkat Edilecekler

  • İdeal konfor şartlarınızı ve beklentilerinizi göz önüne alarak sırt desteği gibi ergonomi yükselten hangi özelliklerin var olduğu incelenebilir.
  • Ergonomik bir ofis koltuğu sırt, bel ve kalça düzeyinde saatlerce oturacağınız düşünüldüğünde binen baskıyı en iyi şekilde sönümlemelidir.
  • Aynı şekilde ergonomi şartlarının optimum düzeyde sağlanması için baş ve boyun desteğine sahip ofis koltuklarının seçilmesi olası boyun rahatsızlıklarının yaşanmasının önüne geçebilir.
  • İnsan sağlığından hemen sonra kolay temizlenebilir kumaş özellikleri, zemini çizmeyen ayaklar ve uzun ömürlü dayanıklı kumaş kullanımı gibi parametreler ofis koltuğu seçiminde ilk bakılması gereken özelliklerdir.