GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Ofis Seti, Takımı

kategorisinde 697 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ofis Seti, Takımı

Ofis tasarımının müşteriler üzerindeki ve çalışanların ruh halindeki etkisi yadsınamaz boyutlarda oluyor. Hiçbir çalışan kötü tasarlanmış bir ofiste verimli bir şekilde çalışamıyor. Aynı şekilde ofislerin müşterilere yansıttığı ambiyans da çok önemli oluyor. Bu doğrultuda ofisinizi yeniliyorsanız ya da yeni açtığınız ofisiniz için mobilya arıyorsanız sizlere birçok model sunuluyor. Ofis seti ve ofis takımı da bunlardan birkaç tanesi.

Ofislerde Rahatlık Ofis Takımlarından Sorulur

Ofis Seti, Takımı

Günün yaklaşık 6 ile 10 saatini ofiste geçiriyorsanız rahat bir koltuk ve uygun boyutlarda bir çalışma masasına sahip olmak çok önemli oluyor. Rahatsız bir koltukta uzun süreler boyunca çalışmak hem fiziksel sorunlara yol açabiliyor hem de iş verimliliğinize büyük bir darbe indirebiliyor. Hem sağlığınız hem de rahatlığınız açısından sırt ve bel desteğine sahip koltukları tercih etmek çok önemli oluyor. Ofisler için tasarıma ve görünüme ne kadar önem veriyorsanız konforunuza da bir o kadar önem vermeniz gerekiyor. Bu doğrultuda kullanıcıların hem estetik kaygılarını gideren hem de rahat etmelerini sağlayan ofis mobilyalarını üretiliyor. Bu ürünleri inceleyerek kendinize en uygun ofis takımını keşfedebilirsiniz.

Ofisinizin Ambiyansını Kökten Değiştirin

Ofis Seti, Takımı

Ofis mobilyaları her kullanıcıya hitap edebilmek amacıyla birçok farklı stilde üretiliyor. Eğer ofisinizde ağır ve klasik bir görünüm seviyorsanız koyu ahşap görünümlü ve altın rengi süslemeli modeller sizler için en uygun ürünler oluyor. Tasarımda tercihiniz modernlikten yanaysa minimal çizgilere ve beyaz, gri, siyah gibi sade renklere sahip ayrıca üretiminde demirlerle desteklenen ofis mobilyaları da üretiliyor. Klasik ya da modern tarz bana hitap etmiyor, ofisimde eklektik tarzı kullanmak istiyorum diyorsanız farklı tasarımlara sahip ofis takımı modelleri sizlere bu olanağı da sunuyor. Koltuklar, kitaplıklar, sandalyeler, toplantı masaları, çalışma masaları ve bekleme üniteleri gibi birçok ofis mobilyası, kullanıcıların memnuniyetini sağlamak amacıyla oldukça geniş bir renk ve model çeşitliliğinde üretiliyor.

Kurumunuzun Kimliğini Ofis Setleriyle Yansıtın

Ofis Seti, Takımı

Müşteriler açısından ilk izlenim çok önemli oluyor. Kurumsallık açısından kendi kimliğinizi yansıtan bir ofise sahip olursanız müşteriler için kusursuz bir ilk izlenim yaratmış olursunuz. Şıklığı ve işlevselliği konfor ile bütünleştiren tasarıma sahip ofis mobilyaları ile kurumsal kimliğinizi zorluk çekmeden yansıtabiliyorsunuz. Bir reklam ya da prodüksiyon kuruluşu iseniz ofisinizde renkli ve modern tasarımları tercih etmeniz çok daha olumlu sonuçlar doğuruyor. Canlı renklere ve tasarımlara sahip ofis mobilyaları kurumsal kimliğinizle örtüşerek oldukça hoş bir görüntü yaratıyorlar. İnşaat ve üretim gibi faaliyetleri yürüten bir kuruluşun ise daha ciddi tasarımlara ihtiyacı oluyor. Klasik ahşap mobilyalar ya da modern ancak koyu renkli mobilyalar tam olarak sizin aradığınız ürünler olabiliyor.

Ofis Seti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ofis mobilyalarını ofisinizin boyutlarına göre tercih etmelisiniz.
  • Ofisinizin boyutu küçükse minimal tasarımlı ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Ofisiniz gün ışığından yararlanamıyorsa açık renkli ofis mobilyaları ortamı aydınlatabilir.
  • Ofis mobilyalarının ofisinizde bulunan diğer eşyalara uygunluğunu sağlarsanız daha hoş bir görüntüye sahip olabilirsiniz.
  • Bekleme odalarında bekleme ünitelerini tercih ederek müşterilerinizi etkili bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Tercih edeceğiniz ürünler şık göründüğü kadar konforlu da olmalı.
  • Ofisinizin hacmi küçükse depolama fonksiyonları bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Ofislerinizde tavan ışıklandırmaları yeterli olmuyorsa, bunlara ek olarak daha küçük boyutlarda aydınlatma ürünlerini de kullanabilirsiniz
  • Renk uyumu çok önemli, ofisinizin renk ahengini bozmayacak ürünler tercih etmelisiniz.
  • Eğer ofisinizde çok fazla evrak bulunuyorsa bunları depolamak ve estetik bir görünüm sağlamak için dosya dolaplarını kullanabilirsiniz.