GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Ofis Sehpası

kategorisinde 425 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ofis Sehpası

Ofis sehpaları, çalışma alanlarınızı zenginleştiren ve iş hayatının yoğun temposunda sıklıkla ihtiyaç duyan ofis eşyaları arasında bulunuyor. Ahşaptan, suntalamdan, MDF'den ya da metalden üretilen ofis sehpaları, farklı çeşit ve modelleri sayesinde çok sayıdaki ofis işinizi kolayca gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Farklı markalar tarafından yan sehpa, orta sehpa ve dolaplı sehpa gibi seçeneklerde üretilen ofis sehpaları, uygun fiyat seçenekleriyle de beğeni kazanıyor.

Yan Sehpa Modellerini Keşfedin

Ofis Sehpası

Ofislerinizde bulunan koltuk, kanepe ve masaların yan taraflarına eklenerek kullanılan yan sehpa modelleri; dosyalarınızı yerleştirme, dizüstü bilgisayarlarınızı kullanma, yiyecek ve içeceklerinizi muhafaza etme gibi farklı amaçları başarıyla yerine getiriyor. Suntalam, MDF, çelik gibi malzemelerden üretilen yan sehpa modelleri, ayarlanabilir boy avantajı sayesinde tüm kanepe ve masa boylarına uyum sağlayabiliyor. Dilerseniz alt kısımları raflı olarak da tasarlanabilen yan sehpalar, bu sayede kitap, aksesuar, dosya gibi pek çok objeyi rahatça sergileyebilmenize de imkan veriyor.

Orta Sehpa Seçenekleriyle Tanışın

Ofis Sehpası

Ofisler için özel olarak üretilen orta sehpa seçenekleri, etkileyici görünümleriyle ofis dekorasyonlarınıza değer katarken kullanışlı yapılarıyla da pek çok ihtiyacınızı karşılayabiliyor. Dekoratif seçenekleri sayesinde ofisinizde şık, profesyonel ve iddialı bir atmosfer oluşturan orta sehpalar, akseusarlarınızı ya da kendi imalatınız olan ürünlerin numunelerini teşhir etmek için mükemmel bir alan sağlıyor. Misafirlerinize ve çalışanlarınıza yapacağınız ikramlarda da kullanabileceğiniz ofis orta sehpa modelleri, 30 cm ile 45 cm arası değişen yükseklikleri ve 90 cm ile 120 cm arası değişen genişlikleri sayesinde her türlü ihtiyaca başarıyla yanıt verebiliyor.

Dolaplı Sehpalarla Güvende Kalın

Ofis Sehpası

Dolaplı sehpa modelleri, hem sehpa hem de kilitli dolap vazifelerini bir arada görerek size büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Kullanışlı üst bölümleriyle dosyalarınızı, çerçevelerinizi, evraklarınızı ve ürün numunelerinizi sergilemenize yardımcı olan dolaplı sehpalar, alt kısımlarında ise kilitlenebilen farklı dolaplara yer veriyor. Bu sayede özel eşyalarınızı, değerli evraklarınızı ve gizli belgelerinizi kolayca kilit altında tutmanız mümkün olurken iki fonksiyonu birden üstlenebilen dolaplı sehpalar, alandan tasarruf etmenize de imkan veriyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Ofis sehpa modelinizi sipariş vermeden önce ürün boyutlarını ve malzemesini incelemeniz doğru bir tercihte bulunmanızı kolaylaştırabilir.
  • Boyu uzayabilen sehpa modellerini seçmeniz ürünü farklı noktalarda değerlendirebilmenizi sağlayarak pratik kullanım avantajı sunabilir.
  • Kilitlenebilir dolap özellikli sehpa modellerini küçük kasalarla birlikte kullanarak en değerli ve önemli evraklarınızı güvenle saklayabilirsiniz.
  • Kategoride yer alan küçük dikdörtgen sehpa modellerinden de edinerek iş yerinizin farklı noktalarında dekorasyon amacıyla kullanabilirsiniz.
  • Rahle görünümlü sehpa modellerinden de satın alarak iş yerinizde manevi değerlerinizi yansıtan bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Demonte halde gelen ofis sehpası çeşitlerini basit bir tornavida ya da vida matkabı ile kendiniz de monte edebilirsiniz.
  • Sehpa modeliniz elinize ulaştığında kargoyu kontrol etmeniz, hasarlı ya da eksik parça varsa görevliye haber vermeniz gerekebilir.
  • Ofis sehpası çeşitleri, üretici marka, ebat ve imalat malzemesi gibi özelliklerine göre birbirinden farklı fiyatlar ile satışa sunulabilir.
  • Farklı boylardaki sehpa çeşitlerini bir arada satın alarak ofisinizde etkili ve kullanışlı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.
  • Yan, orta ve dolaplı sehpa modellerinizi aynı renkte ve desendeki ürünlerden seçererek ofisinizde görsel bütünlük sağlayabilirsiniz.