GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Ofis Dolabı, Rafı

kategorisinde 943 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ofis Dolabı, Rafı

Ofis dolapları ve ofis rafları, çalışma alanlarınızı organize ederken başvurabileceğiniz en kullanışlı eşyalar arasında yer alıyor. Şık görünümleriyle ofislerinize seçkin ve etkileyici bir hava kazandıran dolap ve raf modelleri, kullanışlı yapılarıyla da evraklarınızı ve dosyalarınızı düzenlemenize yardımcı oluyor. Çeşitli marka ve imalatçılar tarafından üretilen ofis dolap ve rafları, uygun fiyat seçenekleriyle de göz dolduruyor.

Birbirinden Şık Dolapları Keşfedin

Ofis Dolabı, Rafı

Ofis dolabı modelleri, iş yerlerinizde sıklıkla kullandığınız dosya, evrak, fatura gibi önemli belgeleri kolayca düzenleyebilmeniz amacıyla tasarlanıyor. Ahşaptan, suntalemden, MDF'den ya da metalden üretilen ofis dolapları, her ihtiyacı karşılayabilecek şekilde çeşitli boy ve özelliklerde üretiliyor. Anahtarla kilitlenebilme özelliği bulunan ofis dolapları, bu sayede önemli evraklarınızın ve kasanızın güvenliğini de sağlıyor. Tek kapılı, çift kapılı, çekmeceli gibi seçeneklere sahip olan ürünler; ceviz, beyaz, siyah, kahve, mavi ve metalik gri gibi çok sayıda renk seçeneğinde üretilmeleriyle de dilediğiniz dekorasyon anlayışını yansıtabilmenize yardımcı oluyor.

Kullanışlı Ofis Raflarıyla Tanışın

Ofis Dolabı, Rafı

Ofis rafı modelleri, kullanışlı yapıları sayesinde çalışma alanınızdaki standartlarınızı yükseltiyor. Kitap, dosya, fotoğraf çerçevesi, diploma, yeterlilik belgesi ve aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde sergilemenize olanak tanıyan ofis rafları, duvara monte edilen ya da ayaklı modeller halinde üretiliyor. Ahşap, MDF, suntalem ya da metalden imal edilen ofis rafları, klasik kitaplık görünümünde ya da çağdaş sanat eseri formunda olabiliyor. 100 cm'den 200 cm'ye kadar değişen boyları ve 30 cm'den 100 cm'ye kadar değişen enleriyle ofislerinizdeki tüm alanlara rahatça sığabilen raflar, dayanıklı yapıları sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunuyor.

Teşhir Stantlarıyla İşletmenizi Geliştirin

Ofis Dolabı, Rafı

Ofis dolabı ve rafı kategorisinde, ticari işletmelerin ürünlerini sergileyebilecekleri son derece kullanışlı teşhir stantları da bulunuyor. Metalden üretilen teşhir stantları; 5, 6, 8 ya da 10 katlı olarak tasarlanıyor. İşletmenizin dekorasyonuna göre inox, beyaz, siyah gibi renk seçenekleri sunan teşhir stantları, dayanıklı yapıları sayesinde yüklediğiniz tüm ürünleri kolayca taşıyabiliyor. 150 - 200 cm arası yükseklikte ve 30 - 200 cm arası genişlikte üretilen teşhir stantları, dilerseniz duvara monte edilerek daha da sağlam bir yapı sergileyebiliyor. Kolay kurulum avantajı sayesinde kendi başınıza monte edebileceğiniz stant modelleri, üreticiyle iletişime geçmeniz halinde istediğiniz özelliklerde de tasarlanıyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Dolap ve raf modellerinizi sipariş etmeden önce boyutlarını incelemeniz, doğru tercihte bulunmanızı kolaylaştırabilir.
  • Dolap ve raf seçeneklerini ofis eşyalarınıza uygun renklerde seçmeniz, çarpıcı bir dekorasyon oluşturmanızı sağlayabilir.
  • Klasik görünümlü dolap ve raf seçeneklerinden satın alarak ofisinize gelen müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki bırakabilirsiniz.
  • Çağdaş kitaplık ve raf seçeneklerinden tercih ederek iş yerinizin dinamizmine, gençliğine ve yenilikçiliğine vurgu yapabilirsiniz.
  • Duvara monte edilen raflardan satın alarak diplomalarınızı, sertifikalarınızı ve vergi levhalarınızı kolayca sergileyebilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Dolap ve raf modelleriniz elinize ulaştığında kargoyu kontrol etmeniz, bir sorun olması durumunda görevliye bildirmeniz gerekebilir.
  • Demonte halde gelen ürünleri kurmadan önce kılavuzunu incelemeniz, hatalı kurulum kaynaklı kalıcı hasar oluşmasını engelleyebilir.
  • Set halinde satılan ofis dolap ve raflarını tercih ederek daha uygun fiyatlarla daha çok sayıda eşya sahibi olabilirsiniz.
  • Ürünleri darbelerden, düşmelerden ve devrilmelerden korumanız, kullanıcı hatasına bağlı problemlerin oluşmasını önleyebilir.
  • Ofis dolap ve rafları, farklı markalar tarafından çeşitli özelliklerde üretildikleri için birbirinden farklı fiyatlar ile satışa sunulabilir.