GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Ofis Çalışma Masası

kategorisinde 576 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ofis Çalışma Masası

İşlevsel ve konforlu tasarım özellikleriyle üretilen ofis çalışma masası modellerini tercih ederek kendinizin ve ofis personelinizin çalışma verimini artırabilirsiniz. Ergonomik kullanım konforu sunan ve dayanıklı materyalle üretilen çalışma masaları uzun ömürlü olduğu için yıllarca hizmet etmeyi başarabiliyor. Masa başında uzun saatler boyunca çalışma yapanlar için seçilen ofis masalarının, insan sağlığına dost malzemelerle üretilmesi gerekiyor. İşin niteliğine uygun olarak tasarlanan ofis masası modellerini tercih ederek kaliteli ve verimli çalışmalar yapabilirsiniz.

İşlevsel Tasarımlı Ofis Çalışma Masası Modelleri

Ofis Çalışma Masası

Farklı modellerle üretilen çalışma masası seçenekleri size ihtiyacınız olan ürünleri bulma fırsatı tanıyor. Değişen formlarla tasarlanan çalışma masaları, bireysel kullanıma uygun olabileceği gibi 2 ya da 3 kişinin kullanımına da elverişli olabiliyor. Ofis çalışanlarınızı motive etmek istiyorsanız onların rahatça kullanacakları işlevsel ürünlere yönelebilirsiniz. Çekmeceleri ve raflı kapalı bölmeleri olan masaları tercih ederseniz ofis içi dağınıklığın önüne geçebilirsiniz. Ofisinizde veya evinizde kullanacağınız çalışma masasını, fonksiyonel bölmelere ve enerji bağlantı noktalarına sahip ürünler içerisinden seçerek keyifli çalışma konforuna kavuşabilirsiniz.

Farklı Materyallerle Tasarlanan Çalışma Masaları

Ofis Çalışma Masası

Firmanızın kurumsal kimliğine ve dekorasyonuna uygun çalışma masası modellerini tercih ederek çözüm ortaklarınız ve müşterileriniz üzerinde olumlu izlenim yaratabilirsiniz. Firma personelinizin çalışma düzenini kolaylaştırıp iş verimini artıracak masa modellerini, estetik tasarımlı ürünler arasından seçebilirsiniz. Ofis ve büro mobilyası üretimi yapan ünlü markalar tarafından tasarlanan ofis masası seçenekleri, bütçe dostu fiyatlar sunmayı başarıyor. Masif ahşap, MDF, kaplamalı yonga levha ve metal malzeme ile tasarlanan ürünler içerisinden dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Çalışma Alanına Uygun Ofis Masaları

Ofis Çalışma Masası

Farklı çalışma alanlarına uygun konseptlerle tasarlanan ofis çalışma masası seçenekleri, çok sayıda kişinin yan yana veya karşı karşıya oturarak çalışmasını mümkün kılan modeller sunuyor. Tekli ve ikili çalışma masası, toplantı masası ya da masa takımı olarak tasarlanan ürünler yuvarlak, oval ve dikdörtgen modeller içeriyor. L tipi ofis masası seçenekleri ise geniş ve rahat çalışma ortamı sunan ürünlerden oluşuyor. Kaliteli materyalle üretilen ve ergonomik kullanım imkânı tanıyan ofis masası çeşitlerini seçerek konforlu bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

Çalışma Masası Alırken...

  • Firmanızın farklı bölümlerinde kullanılacak çalışma masalarını alırken ofislerin boyutlarına uygun ürünler olmasına dikkat edebilirsiniz.
  • Geniş ofisler için köşeli ve büyük ebatlı ürünleri seçebilirsiniz. L tipi çalışma masalarını ve ekstra çekmece imkânı tanıyan keson modellerini bu tip ofislerde kullanabilirsiniz.
  • Küçük ve dar ofisler için minimal boyutlarda tasarlanan ve açık renk detayı sunan ofis masalarını tercih ederseniz çalışma alanınızın daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Çalışanların iş performansını çoğaltacak işlevselliğe sahip, doğal ve sağlıklı malzemeyle üretilen, uzun ömürlü çalışma masalarını tercih ederek bütçenize katkı yapabilirsiniz.
  • Modüler ürün modellerini alarak farklı biçimlerde kullanma şansı bulabilirsiniz.

Bunlara da Önem Verin

  • Çalışma masanızı rahat kullanmak için masayla uyumlu sandalye seçmeye özen gösterebilirsiniz.
  • Dikdörtgen şeklindeki dar uzun ofis masası alarak alt kısmına bir keson dolap yerleştirebilirsiniz.
  • Çalışma masalarınızın temizlik ve bakımını üretildiği materyale uygun yöntemlerle yapamaya dikkat edebilirsiniz.
  • Kalite marka ve cazip fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
  • Ürün modellerini dikkatlice incelerseniz hem işlevsel hem de göze hitap eden çalışma masalarına sahip olabilirsiniz.