GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Anahtar Dolabı

kategorisinde 206 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Anahtar Dolabı

Dolaplar insanların hayatını her daim kolaylaştıran ürünlerdir. Para dolapları, eşya dolapları gibi ürünler kişinin eşyalarını tertip içinde tutmasını sağladığı kadar kaybolmasını da engeller. Benzer bir şekilde anahtar dolapları da insan hayatını oldukça kolaylaştırmakta. Bu dolaplar, gündelik hayatınızda kullandığınız anahtarları bir arada tutmanıza yardım ediyor. Farklı model ve renk seçenekleri ile anahtarlık dolabı satın alabilir, anahtarlarınızı sıra ve düzen içinde tutabilirsiniz.

Hepsi Bir Arada ve Güvenli

Anahtar Dolabı

Anahtar dolabı kullanımıyla anahtarlarınızın kaybolmasını önleyebilir ve bu sayede anahtarlarınızı düzenli bir biçimde tutabilirsiniz. Birden fazla yer ve mekan anahtarını bir arada tutabilirsiniz. İstediğiniz model ve renk seçenekleriyle alacağınız anahtar dolabını dekorasyonunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Evlerin girişlerinde kullanabileceğiniz anahtar dolabı modelleri ile antrede farklı bir hava estirebilirsiniz. İş yerlerinde de anahtarlarınızı kaybetmeden ve karıştırmadan bir arada tutabilirsiniz. Fonksiyonel ve kilitli anahtar dolabı tercihiniz, güvenlik açısından oldukça önemli olacaktır. Kullanacağınız anahtar sayısına dikkat etmeniz ve uygun boyutlu anahtar dolabını tercih etmeniz kullanışlı olması açısından önemli olacaktır.

Farklı ve Özgün Tasarımlar

Anahtar Dolabı

Ahşap, metal ve alüminyum yapıda olan anahtarlık dolabı modelleri renk ve yapı çeşitliliği ile kişisel tercihinize sunuluyor. Duvar aparatlı modelleri, ahşap askı modelleri, otel anahtarlıkları ve evlerinizde kullanabileceğiniz sade anahtarlık dolabı modelleriyle anahtarlarınız bir arada tutabilirsiniz. Dekoratif desenlerle öne çıkan modeller, birbirinden farklı çeşidi bulmak kolay. Dolaplarınız için kilit niteliğinde olan anahtarlıklar, kapıların açılıp kapanmasında güven sağlıyor. Plastik klasik anahtarlıklar ise, otel veya toplu kullanılan dolaplarda uygun fiyatla kullanım imkanı tanıyor. Anahtar dolapları ile iş yerinizde veya evinizde bütün anahtarları bir arada tutabilirsiniz. Anahtarlarınız ahşap, koyu gri, pembe ve türevleri renkler ile kişisel tercihinize hitap ediyor. Ahşap desenli anahtarlık dolaplarında ise çeşitli renkler bir arada kullanılıyor. Açık kahve, krem ve koyu renkli seçenekleri ile çeşitli modelleri bulunan anahtarlık kutuları, kilitleri ile beraber anahtarlarınızı güvenle saklamanızı sağlıyor.

Anahtarlık Dolabı Alırken Dikkat Edilecekler

Anahtar Dolabı

Seçeceğiniz anahtarlık dolabının boyutları, kullanacağınız yerin boyutlarına uygun olmalıdır. Çeşitlilik gösteren ürün malzemeleri, kullanacağınız alana göre metal, ahşap veya plastik olarak seçilmelidir. Ürün boyutlarında içerisine kaç adet anahtar koyulduğu açısından önem arz etmektedir. Ahşap modellerde kullanılan malzemenin doğal olmasına dikkat edilmelidir. Dekor amaçlı olarak önem kazanan anahtarlık dolapları, alınırken renk uyumuna dikkat edilmesi gerekirken kusursuz bir dekorasyon deneyimi yaşatıyor.