GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Marka

Ofis Mobilyaları

kategorisinde 11107 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları, çalışma masaları, çalışma koltukları, dolaplar, bekleme koltukları, kitaplıklar, sehpa, keson, çelik kasa, anahtar dolabı ve benzeri ürün seçeneklerinden oluşuyor. Hem görsel hem de işlevsel açıdan önem taşıyan ofis mobilyalarının seçiminde iş yerinin iç yapısı, büyüklüğü, iş yerinin faaliyet alanı, çalışan sayısı ve çalışanların iş yerindeki stratejik konumu belirleyici unsurlar arasında yer alıyor. İster sadece iki kişiden oluşan küçük bir ofis olsun; ister yüzlerce kişiden oluşan iş merkezi fark etmez... Hepsi için farklı tarzlarda, büyüklükte, renkte ofis mobilyaları markaları tarafından size sunuluyor.

Çalışma Masaları Oldukça Fonksiyonel

Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları seçiminde genellikle ilk sırayı çalışma masaları alıyor. Çalışma masalarının beyaz, ceviz, lacivert, siyah ve benzeri çok sayıda renk ve materyalden oluşan yüzlerce çeşidi bulunuyor. Metal destekli olan ürünler, sağlam oluşları nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Ürünler arasında doğal ahşap doku ve lake parlaklığına sahip beyaz renk uyumuyla tasarlanmış modeller, ceviz ve metal karışımından dizayn edilmiş olanlar tercih edilenler arasında. Ürünlerin çoğunluğunda çizilmelere karşı dayanıklı statik fırınlanmış mat boya kullanılıyor. Yerden yüksek olan masalar, temizlik açısından kolaylık sağlıyor. Çalışma masaları kanserojen madde içermeyen, Avrupa Birliği sağlık normlarına, Orman Koruma Konseyine uyumlu ham maddelerden üretiliyor.

Ofis Mobilyaları Çok Seçenekli

Ofis Mobilyaları

Çalışma masaları arasında dar odalar için depolama çözümü olan modeller, çok amaçlı raflara sahip olan çeşitler, bölmeli, dolaplı, çekmeceli tasarımlar ilgi görüyor. Suntalam, ceviz, masif, lake ve benzeri kaliteli materyallerden üretilen çalışma masalarının büyük, küçük her ölçüye uygun modeli markaların ürün gamında yer alıyor. Çocuklar için de çok sayıda çalışma masası bulunuyor. Küçük çocuklar için etkinlik koltukları, daha büyük çocuklar için kendi boyutlarına uygun çalışma masaları seçiliyor. Çocuk çalışma masalarının renkli olanları, resim baskılı olanları oldukça eğlenceli tasarımlardan oluşuyor. Ofislerin olmazsa olmaz mobilya ürünlerinden olan kitaplıklar da markaların koleksiyonlarında geniş bir çeşitlilikle yer alıyor. Kitaplık, raf ve dolaplar seçilirken yerleştirilecekleri alanın büyüklüğünün yanı sıra iş yerinin çalışma alanı da göz önünde bulunduruluyor. Dolapların raf, kapaklı dolap ve çekmece bölümleri yer alıyor.

Rahat Çalışma Koltukları

Ofis Mobilyaları

Ofislerde keson, yan sehpa, orta sehpa, toplantı masası, toplantı sandalyesi ve benzeri çok sayıda mobilya ürününe ihtiyaç duyuluyor. Ergonomik çalışma koltukları ofis mobilyaları arasında önemli bir kalemi oluşturuyor. Deri, suni deri, nubuk, file ve benzeri materyallerden tasarlanan personel koltuklarının yönetici koltuğu, bekleme koltuğu, toplantı koltuğu, oyuncu koltuğu gibi seçenekleri de var. Genellikle 360 derece dönene, tekerlekli bacaklardan oluşan koltukların boyun desteğine sahip olanları yönetici, müdür koltuğu olarak isimlendiriliyor. Siyah, lacivert, gri, bej, kahverengi renklerinin yanı sıra yeşil, mor, kırmızı, mavi gibi renkler de sıra dışı modeller olarak ilgi uyandırıyor. Ayarlanabilen koltuklar, tasarımları sayesinde, üzerlerinde uzun saatler geçirilse bile kişileri rahatsız etmiyor. Ünlü markaların ofis mobilyaları hem görsel hem fonksiyonel açıdan oldukça dikkat çekici. Ofis mobilyalarının fiyatları oldukça geniş bir aralıkta seyrediyor. Ürünlerin ölçüleri, materyalleri, kullanım alanları, tasarımları ve markaları fiyatlandırma üzerinde oldukça etkili.

Ofis Mobilyası Kullanırken...

  • Ürünlerin kurulumu kolay olup, aparatlar ve kurulum kılavuzları da pakette gönderiliyor.
  • Ürünlerin temizlenmesi genellikle hafif ıslak bezle yapılıyor, çoğunlukla deterjan gerekmiyor.
  • Kullanım şartlarına bağlı kalınırsa mobilyaların dayanıklılığı artıyor.
  • Küçük çocuk etkinlik masalarında kızlar pembe, lila, kırmızı ağırlıklı, erkekler mavi, yeşil ve tonlarını tercih ediyor.
  • Küçük çocuk mobilyalarında süper kahramanlar ve çizgi film karakterlerini yer aldığı ürünler tercih ediliyor.

Ofis Mobilyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Mobilyaların yerleştirilecekleri alanın ölçüleri mobilya seçiminde ilk belirleyici oluyor.
  • Seçimde ikinci en önemli faktör iş yerinin faaliyet alanı olup; renkler ve modeller bu doğrultuda seçiliyor.
  • İş kapsamı resmi olan firmanın mobilyaları siyah, kahverengi, lacivert gibi renklerden seçiliyor.
  • Kalabalık ofislerde, mobilya seçiminde kişilerin pozisyonları göz önünde bulunduruluyor.
  • Mobilyaların yer değiştirmesi, taşınması olasılık dahilindeyse tekerlekli ayaklar tercih ediliyor.

GittiGidiyor BLOG

Ofis Mobilyası Nasıl Olmalı?

Ofis Mobilyası Nasıl Olmalı?

Ofis mobilyası seçerken bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Bürolarınız için ofis mobilyası nasıl olmalıdır? Ofis mobilyası seçimlerinde aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabileceğiniz yazımızda, ofis mobilyaları hakkında birçok bilgiyi sizler için derledik.

DEVAMINI OKU
Ev Ofis Çalışanlara 7 Dekorasyon Tüyosu

Ev Ofis Çalışanlara 7 Dekorasyon Tüyosu

Evden çalışmak avantaj kadar dezavantajları da içinde bulunduran bir durum. Evde çalışabilmek için ofisin size sağlayacağı konsantrasyonu doğru şekilde elde etmelisiniz. Kullanacağınız eşyalardan duvar rengine, koltuğunuzun ergonomisinden ışığa, her şey önem taşıyor. Ev ofis çalışanlara dekorasyon tüyoları için okumaya devam edin.

DEVAMINI OKU
Çalışma Sandalyesi Nasıl Olmalı?

Çalışma Sandalyesi Nasıl Olmalı?

Bilgisayar karşısında geçirdiğiniz uzun vakitler beden sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bu açıdan çalışma sandalyesi nasıl olmalı sorusunun yanıtları son derece önemlidir. İşte size tavsiyelerimiz!

DEVAMINI OKU