GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Mutfak Dolabı

kategorisinde 6303 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Mutfak Dolabı

İç mekanların en önemli alanlarından biri olan mutfaklar, birbirinden şık mutfak dolabı alternatifleriyle yenileniyor. Birinci sınıf malzemelerden hazırlanan hazır mutfak dolapları, onlarca farklı ölçüde ve formda satışa sunulan çok amaçlı dolaplar ve mutfağınızı düzenlemenize yardımcı olan raflar ve kiler dolaplarından oluşan mutfak dolapları kategorisi, mutfağınıza estetik bir dokunuş yapıyor.

Hazır Mutfak Dolaplarıyla Mutfağınızı Yenileyin

Mutfak Dolabı

MDF, suntalam, sunta gibi materyallerden üretilen hazır mutfak dolabı modelleri, melamin ya da PVC kaplamalarıyla hazırlanıyor. Bu özellik mutfak dolaplarının suya karşı dayanıklı olmasını, kolayca silinebilmesini ve daha dayanıklı bir hâle gelmesini sağlıyor. Ankastre mutfaklar için tasarlanan mutfak dolapları ya da standart mutfak dolaplarını bulabileceğiniz kategoride mutfağınızın ölçülerini dikkate alarak dolap seçimleri yapabilir, hızlı bir şekilde satın alacağınız dolaplarla mutfağınızı hemen yenileyebilirsiniz. MDF kapaklardan elde edilen hazır mutfak dolaplarını tercih ederek dolapları suya bağlı olarak şişme ve kabarma gibi durumlardan koruyabilirsiniz.

Çok Amaçlı Mutfak Dolaplarıyla Karmaşadan Kurtulun

Mutfak Dolabı

Çok amaçlı mutfak dolapları, mutfağınızın her bölümünde kullanabileceğiniz ek alanlar yaratarak mutfaktaki kullanım alanınızı genişletiyor. Küçük ölçülü mutfaklarınızda ek alanlar yaratmak için duvara monte edilebilen çok amaçlı dolaplar tercih edebilir, büyük ölçülü mutfaklarda geniş ölçülere sahip olan çok amaçlı dolaplar kullanabilirsiniz. Özellikle mutfak dolapları küçük ya da az gözlü olan mutfaklarda geniş ölçülü çok amaçlı dolaplara yer vererek fırın, mutfak robotu, tencere ve tavalar gibi çok fazla yer kaplayan eşyalarınıza alternatif alanlar yaratabilirsiniz.

Raflar ve Düzenleyicilerle Ek Alanlar Yaratın

Mutfak Dolabı

Mutfak rafları; tekli, ikili ya da üçlü raf olarak satışa sunularak bardak, tabak, baharatlık gibi küçük mutfak eşyalarınızı saklamak için ek alanlar yaratıyor. Özellikle küçük mutfaklarda çok kullanışlı olan bu dolaplar, mutfaklarda dekoratif amaçlarla da kullanılabiliyor. Kapaklı ya da kapaksız olarak tasarlanan mutfak rafları, MDF, ahşap, sunta gibi malzemelerden üretiliyor. Rafların askı bölümleri ise metal parçalardan oluşabiliyor. Beyaz, siyah, ceviz gibi çok sayıda renk seçeneği sunan raflar genişlik bakımından farklı ölçüler sunabiliyor ve değişik raf aralık ölçüleriyle üretilerek üzerinde çok sayıda küçük eşya saklayabiliyor.

Satın Alma İpuçları

  • Mutfak organizatörleri ve düzenleyiciler satın alarak mutfak dolaplarının içerisinde kullanım alanları açabilir, dolapları daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • MDF kapaklı ürünler tercih ederek ıslaklığa ve neme dirençli dolaplara sahip olabilirsiniz.
  • Tezgah bölümü ürün setine dahil olan modellerden tercih ederek daha ekonomik seçimler yapabilirsiniz.
  • Küçük mutfaklar için küçük dolaplar seçerek kullanım alanınızı geniş tutabilirsiniz.
  • İçerisinde fırın gözü bulunan çok amaçlı dolapları tercih ederek fırınınıza alternatif alan yaratabilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Mutfak dolapları üretici markalar tarafından demonte olarak satışa sunulabilir. Ürünü satın almadan önce açıklama bölümüne göz atabilirsiniz.
  • Mutfak dolaplarını monte etme konusunda deneyimli değilseniz, uzman bir montaj ekibinden yardım alarak olası küçük kazaları önleyebilirsiniz.
  • Ürünlerin her birinin ölçüleri farklılık gösterebilir. Satın alacağınız mutfak dolabıyla, dolabı kullanacağınız alanın ölçülerini karşılaştırabilirsiniz.
  • Mutfak dolaplarının bazılarında sunulan fiyatlar, tezgah bölümü dahil edilmeden hesaplanmış olabilir. Satıcı mağazadan ya da ürün açıklamasından bilgi edinebilirsiniz.
  • Ürünler malzeme kalitesi, marka, ölçü gibi kriterlere göre farklı fiyat seçenekleriyle sunulabilir.