GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Raf

kategorisinde 4261 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Raf

Çok amaçlı kullanım imkânı tanıyan raf modelleri ahşap, MDF, metal ve plastik gibi malzeme çeşitleriyle üretiliyor. Aksesuarlarınızı, kitaplarınızı, fotoğraflarınızı ve objelerinizi sergilemek için tercih edeceğiniz dekoratif tasarımlı duvar rafı seçenekleriyle yaşam alanlarınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ev, ofis ve iş yeri gibi iç mekân duvarlarında kullanılan raf modelleri ile özgün tasarımlı televizyon üniteleri oluşturmayı da deneyebilirsiniz. Ünlü mobilya markaları tarafından üretilen duvar rafı seçenekleri, bütçenize hitap eden ekonomik fiyatlar sunmayı başarıyor.

Dekoratif ve İşlevsel Raf Modelleri

Raf

Estetik tasarımlı dekoratif raf modelleri sunan duvar ürünleriyle yaşam alanlarınızı daha hareketli hâle getirebilirsiniz. Evinizin salonunda, zarif bir aydınlatma sistemiyle desteklenen masif ahşap duvar raflarına yer verirseniz hoş bir ambiyans yakalayabilirsiniz. MDF ve ahşap malzemeyle üretilen geniş ebatlı duvar raflarından bir kitaplık oluşturmayı da düşünebilirsiniz. İşlevsel raf seçenekleri size hayal gücünüzü kullanma olanağı tanıyor.

Küçük Evler için Dekoratif Raf Çözümleri

Raf

İşlevsel çözümler sunan ve büyük ilgi gören duvar rafları, küçük evlerin dekorasyon çalışmalarında önemli görevler üstleniyor. Kutu raflar, açık raflar, tel raflar, geometrik ve simetrik raflar sayesinde evinizde pek çok depolama alanı oluşturabilirsiniz. Modern dekorasyonlu ve küçük metrekareli evler için tasarlanan raf çözümleri sayesinde havluluk, erzak rafı, televizyon ünitesi ve kitaplık gibi ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Dekoratif kullanıma uygun ve farklı boyutlu duvar rafı seçenekleriyle fonksiyonel çözümler üretebilirsiniz.

Dekoratif Rafları Kullanma Önerileri

Raf

Ahşap, metal, cam ve tel malzeme ile üretilen, şık tasarımlarla cazip hâle getirilen ve tüm yaşam alanlarında kullanılan dekoratif duvar rafları demonte ürün olarak satılıyor. Tüm raf çeşitleri duvara monte edilmesine yardımcı olan aparatlarla beraber sunuluyor ve kolayca monte ediliyor. Ürünleri dilediğiniz zaman sökebilir ve başka bir alanda kullanabilirsiniz. Ofis ve iş yerleri için tasarlanan tel fotoğraf panoları ve metal askılık modelleri ise modern ve kullanışlı ürünler olarak büyük ilgi görüyor. MDF ürün seçenekleri, 18 mm yonga levhadan üretiliyor ve yüksek kaliteli melamin yüzey detayı sunuyor. Çoğunlukla 1 sınıf bağlantı aparatlarıyla tasarlanan ve farklı şekillerle üretilen raflar, çevre dostu ürün kategorisinde yer alıyor. Düz formlarla tasarlanan rafları simetrik ya da asimetrik konumda yerleştirerek istediğiniz dekorasyonu yapabilirsiniz.

Raf Alırken...

  • Duvar ölçülerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun modelleri seçerek işlevsel çözümler üretebilirsiniz.
  • Dayanıklı ve uzun süreli kullanımlar için MDF ve masif ahşaptan üretilen raf modellerini seçmeyene özen gösterebilirsiniz.
  • Kırmızı, yeşil, mavi veya siyah gibi renklerle tasarlanan 3'lü kutu raf setlerini alarak özel objelerinizi ve fotoğraflarınızı daha vurgulu hâle getirebilirsiniz.
  • Tamamen masif ahşaptan el yapımı olarak üretilen ve doğal iplerle duvara monte edilen özel tasarımlı rafları, salon dekorasyonuna dahil edip fark yaratabilirsiniz.
  • Baharatlık olarak kullanılan ahşap mutfak rafı modellerini tercih ederek mutfağınızda sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.

Bunlar da Önemli

  • Duvarlarınıza yerleştireceğiniz raflar için en ideal noktayı bulmaya dikkat edebilirsiniz.
  • Ürünlerin fiyat ve marka detayına dikkat ederek kullanım amacınıza uygun modelleri seçebilirsiniz.
  • Galvaniz çelikten üretilen dosya rafı modellerini, iş yeriniz ya da modern tasarımlı çalışma odanız için düşünebilirsiniz.
  • Polipropilen plastikten üretilen raf modellerini banyonuzda değerlendirebilirsiniz.
  • Teras, balkon ve bahçenizde de ahşaptan üretilen saksılık raflarına yer verebilirsiniz.