GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Askılık

kategorisinde 7807 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Askılık

Askılık olarak kullanılan çok amaçlı aksesuarlar, evde, okulda, iş yerinde, ofis, kafe, restoran, otel ya da klinik gibi ortak ve özel kullanım alanı olan her yerde düzeni sağlıyor. Her zevke ve ortama uygun olacak şekilde tasarlanan askılık modelleri içinde bulunulan mekanın dekorunu özenle tamamlıyor.

Düzen ve Dekorun Buluştuğu Mekanlar Yaratın

Askılık

Yaşam alanlarını düzene sokmak için ve bulunulan ortamın havasını değiştirmek için çeşitli modellerde dizayn edilen askılıklar hem görevini yerine getiriyor hem de dekorun bir parçasını oluşturuyor. Ev ve ofislerin giriş holündeki dekoru tamamlamak ve daha düzenli görünmesini sağlamak için her türlü giysinin rahatlıkla asılabileceği metal ya da masif tasarımlı portmanto askılık çeşitleri kullanılabilir. Kullanışlı olması açısından tekerlekli, sabit ve yüksek ya da alçak ebatlarda olan vestiyer askılık türleri de yerleştirilebilir. Şemsiye ve baston koymak veya asmak için farklı modeller bulunuyor. Ayakkabılık ve çanta rafı olan askılıklar da ortamın dekoruna farklı bir zarafet katıyor. Özellikle yatak odasında kıyafetlerin inci gibi dizilmesini ve kırışmamasını sağlayan askılık standı modelleri dikkat çekiyor. Sevilen kişilerin fotoğrafları ve tatlı anıların paylaşıldığı görüntüleri göz önünde bulundurmak isteyenler için duvara yatay, dikey veya çapraz olarak monte edilen metal ya da ahşap askılıklar tercih edilebilir.

Mobilya Aksesuarlarınızı Askılıkla Tamamlayın

Askılık

Zemin döşemesiyle kombine olan mobilya dizaynının ön plana çıkmasını sağlamak isteyenler için askılık aksesuarının ortama uyumlu olması büyük önem taşıyor. Bu nedenle üretimde kullanılan çelik, metal, alüminyum, masif, pvc plastik, örme hasır gibi materyal özellikleri taşıyan modeller arasından renkleri ve işlemeleri uygun olanları seçmek gerekiyor. Böylece yerleştirildikleri bölümde farklı bir eşya gibi değil; ortamdaki mobilyaların devamı olan bir aksesuar görünümünü vermeleri mümkün oluyor.

Konforun Ayrıntısı Şık ve Kullanışlı Askılıklarda Gizli

Askılık

Bulunduğu her ortamda konforu yakalamak isteyen kullanıcılar, askılık satın alırken hem şık hem de kullanışlı olmasına önem veriyor. Giysi, şemsiye, baston, çanta, ayakkabı, fotoğraf, anahtar ve diğer eşyalarını eşyaları düzenli olarak asmak, dizmek ya da sıralamak isteyenler için her zevke ve ihtiyaca cevap verebilecek askılık modelleri bulunuyor. Dayanıklı malzeme kullanılarak üretilen ve ergonomik tasarım uygulanan askılık çeşitleri sarkma, yamulma yapmadığı için her ihtiyaca cevap veriyor ve uzun ömürlü oluyor. Kaliteli markaların yerli ve yabancı üretim askılık modellerine kampanya sezonlarında oldukça hesaplı fiyatlara sahip olmak mümkün oluyor.

Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İhtiyaca uygun modeller tercih edilebilir.
  • Kullanılacak ortamın dekorunu tamamlayan renkler seçilebilir.
  • Dayanıklı malzemeden üretilmiş olması önemlidir.
  • Kaplayacağı yer açısından ölçülerini dikkate almak gerekir.
  • Tekerlekli, sabit ve keskin hatları olmayan tasarımlar seçilebilir.

Bunlara da Dikkat Edin

  • Alüminyum ve metal üretim askılıklar paslanabilir.
  • Masif modeller rutubetli ortamda sarkma ve yamulma yapabilir.
  • Büyük ebat ve sabit modelleri yer değiştirmek zor olabilir.
  • Keskin hatları ve sivri köşeleri olanlar yaralanmaya neden olabilir.
  • Örme hasır ya da pvc plastik tasarımlara fazla yük bindirmemek doğru olur.