GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Bahçe Tentesi

kategorisinde 8836 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bahçe Tentesi

Çeşitli fiyat ve marka seçenekleriyle sunulan bahçe tentesi modelleri, iklim şartlarından korunmanıza ve bahçenizde keyifle vakit geçirmenize yardımcı olur. Özellikle bahçe ve doğa ile uyumlu tasarımları sayesinde bahçe dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olarak ön plana çıkar.

İklim Şartlarından Maksimum Korunma

Bahçe Tentesi

Piknik, kamp gibi outdoor aktiviteler esnasında iklim şartlarından maksimum koruma sağlayan bahçe tentesi modelleri, güneşin yakıcı etkisinden sizi ve ailenizi korur. Yağmurlu mevsimlerde ise eve kapanmanıza gerek kalmadan outdoor faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. Doğa temalı renk seçenekleri ile çeşitli markalar tarafından uygun fiyatlarla sunulan bahçe tentesi çeşitleri bahçenizde oldukça şık bir dekorasyon yaratmanızı sağlar. Oldukça geniş renk seçeneği içerisinde dilediğiniz gibi bir dekorasyon ve renk uyumu oluşturabilirsiniz. Özellikle diğer bahçe mobilyalarının renkleri ile uyumlu bahçe tenteleri seçerek oldukça şık bir bahçe tarzı yaratabilirsiniz.

Geniş Ürün Çeşitliliği

Bahçe Tentesi

Farklı özellikleriyle ön plana çıkan bahçe tenteleri arasında kullanım alışkanlıklarına en uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra bulunduğunuz ilin iklim koşulları da bahçe tentesi modelini belirlemede etkin rol oynar. Bahçe, teras veya balkonda da kullanılabilen tente modelleri arasından yaz veya kış mevsimine göre dizayn edilen tente modellerini satın alabilirsiniz. Pergole adı verilen bahçe tentesi modelleri raylı sistem montesiyle kış döneminde cam gibi malzemelerle kapatılabilir bu sayede soğuğun etkilerine minimum derecede maruz kalmak için pergole modellerini tercih edebilirsiniz.

Bahçe Tentesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe Tentesi

Bahçe tentesi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ürünün hangi iklim koşullarına göre dizayn edildiğidir. Kış mevsiminde kullanmayı planladığınız bir bahçe tentesinin mutlaka kar ve yağmur gibi yağışlara dayanıklı olması gerekir. Bahçe tentesi seçiminde eğer bahçeniz küçükse dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur da ürünün boyutlarıdır. Az yer kaplayan bir tente seçerek bahçenizde kendinize daha fazla alan bırakabilirsiniz. Bahçe tentesi seçiminde pistonlar da son derece önemlidir. Tentenin hareketini sağlayan pistonlar makaslı olarak tercih edilebilir. Bahçe tentesi kullanımı esnasında pistonların yaratacağı ses sizi uzun vadede rahatsız edebilir. Bu nedenle sessiz çalışan pistonlar kullanıldığından emin olmalısınız. Tente kumaşının güneşin etkilerine maruz kaldıkça solmaması çok önemlidir. Bu nedenle kumaş seçiminde kalite aranması gerekir.