GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Bahçe Mobilyaları

kategorisinde 23549 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bahçe Mobilyaları

Bahçe, teras, balkon ve diğer dış mekanlarda estetik görüntüler yaratan bahçe mobilyaları, dünyaca ünlü markalar tarafından tasarlanarak dış mekanlarınızı değiştirmeye hazırlanıyor. Bahçe koltukları, sehpaları, masa ve sandalye takımları, salıncaklar, dekoratif ürünler ve bahçeniz için ihtiyacınız olan diğer her şey GittiGidiyor bahçe mobilyaları kategorisinde bir araya geliyor.

Bahçenizi Dinlenme Alanına Dönüştürün

Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilyaları kategorisi; bahçe mobilya takımları, bahçe koltukları, masa, sandalye ve sehpalar, tabure ve minderler gibi eşya çeşitlerinden oluşuyor. Açık hava koşullarına uyumlu materyallerden üretilen bahçe ürünleri; yağmur, rüzgar, nem, toz ve diğer olumsuz koşullara karşı dayanıklılık gösteriyor. Genel olarak plastik, paslanmaz çelik, döküm, alüminyum, PVC, ahşap gibi kolay yıpranmayan malzemelerle tasarlanan ürünler, dünyanın en ünlü marka ve tasarımcıları tarafından satışa sunuluyor. 2 kişilik, 4 kişilik, 6 kişilik, 8 kişilik, 12 kişilik masa ve sandalye takımları arasından ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilir, istediğiniz materyalde ve ölçüde masa sandalye takımlarıyla bahçenizi güzelleştirebilirsiniz.

Pratik Eşyalarla Daha Fazla Kullanım Alanı

Bahçe Mobilyaları

Katlanabilir bahçe eşyalarıyla kullanım alanınızı genişletmek için katlanır masa sandalye çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Katlanır ürünler ihtiyaç duyduğunuz her an pratik bir şekilde katlanabiliyor ve kolaylıkla istenilen yere taşınabiliyor. Plastik rattan, ahşap, MDF, ceviz, gürgen gibi materyallerin de kullanıldığı ürünler, farklı formlarda üretilerek her türlü ihtiyacı karşılıyor. Yuvarlak, dikdörtgen ya da kare formlarda tasarlanan masaların yanı sıra birbirinden şık biçimlerde tasarlanan sandalyeler de bahçeleri süsleyen detaylardan sayılıyor. Koltuk biçiminde tasarlanan ve yan kolçakları olan minderli sandalyeler, bahçede geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve konforlu kılabiliyor.

Çarpıcı Bir Dekorla Modern Görünüm Kazandırın

Bahçe Mobilyaları

Bahçenizde kullanacağınız mobilyalar arasında; bahçe düzenleyici dolaplar ve çok amaçlı kapaklı dolaplar yer alıyor. Bu ürünleri tercih ederek bahçede kullandığınız alet çantaları, hortumlar ve diğer tüm küçük eşyalar için alternatif alanlar yaratabilirsiniz. Özellikle plastikten üretilen bahçe dolapları arasında çekmeceli, kapaklı ve büyük ölçülere sahip olan modeller bulunabiliyor. Bahçenizi küçük bir hobi alanına dönüştürmek için, minderler, şemsiyeler, üçlü ya da tekli koltuklar, dekoratif çiçek ve objeler, bahçe çitleri satın alabilirsiniz. Boyutlarına göre değişiklik gösteren minderler ve armut koltuk modellerini değerlendirerek bahçenize bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Satın Alma İpuçları

  • Bahçeniz için katlanabilir masa ve sandalyeler satın alarak ihtiyaç duyduğunuzda piknik, kamp gibi etkinliklerde kullanabilirsiniz.
  • Bahçe koltuk takımları ve çok amaçlı bahçe dolaplarıyla geniş bir kullanım alanı yaratabilirsiniz.
  • Yemek masası olarak kullanacağınız bahçe masalarını daha geniş ölçülerde satın alarak kalabalık sofralar hazırladığınızda konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Minder hediyeli olarak satışa sunulan bahçe masa sandalye takımlarını tercih ederek ek masraflardan kurtulabilirsiniz.
  • Mobilyalarınızı kullanacağınız alanda tente, yağmurluk ya da örtücü bir yapı bulunmuyorsa, yağışlı havalar için sudan etkilenmeyen ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bunlara Dikkat Edin

  • Bahçede tente olmadan doğrudan açık havada kullanacağınız ürünlerin ahşap içerikli olmamasına özen göstererek şişme, yıpranma, aşınma gibi problemlerin önüne geçebilirsiniz.
  • Bahçenize satın alacağınız her ürünün ölçülerini kontrol ederek yerleştireceğiniz alanla karşılaştırmanız, uyum sorunlarını engelleyebilir.
  • Estetik bir görüntü yakalamak için bahçe dekoratif ürünlerini inceleyebilir, satın aldığınız mobilyaları aksesuarlar aracılığıyla tamamlayabilirsiniz.
  • Ferforje, döküm, alüminyum gibi materyallerden elde edilen masa sandalyeleri tente altında kullanmaya özen göstererek dış görüntüsünü koruyabilirsiniz.
  • Evinizdeki birey sayısının dışında kalabalık durumlar için ek sandalyeler ve oturma ürünleri satın alabilirsiniz.