Sen nereye GittiGidiyor oraya

GittiGidiyor'un benzersiz mobil alışveriş deneyimini, ücretsiz iPhone ve Android uygulamalar ile gittiğin her yere taşı, kolay ve güvenli alışverişin keyfini çıkar

Nasıl kullanırım

GittiGidiyor ücretsiz mobil uygulamasını indirerek nerede olursan ol, hem ürün alabilir hem de satabilirsin.
Uygulamanın öne çıkan özelliklerine hızlıca göz at, nasıl kullanacağını incele.

Alışveriş sürecinin takibi

Alışverişinle ilgili tüm aşamaların takibi mobil uygulamada da çok kolay. Hesabım sayfasından gelen ürünü onaylama, satıcıya puan verme, mesaj gönderme, ürüne yorum bırakma veya iade işlemi başlatma gibi tüm işlemleri hızlıca yapabilirsin.

Mobile özel indirimler

Uygulama üzerinden yaptığın alışverişlerde mobile özel hediye çeki kazanabilir, mobil bildirimler sayesinde kampanya ve indirimlerden ilk sen haberdar olabilirsin.

7/24 iletişim

GittiGidiyor müşteri hizmetlerine mobil uygulama üzerinden 7 gün 24 saat ulaşabilir; alışveriş öncesi ve sonrasındaki süreçler hakkında aklındaki soru ve önerileri iletebilirsin.

Koleksiyon oluştur ve paylaş

Ürün sayfasında yer alan "Koleksiyona Ekle" butonu ile, seçtiğin ürünü koleksiyonuna ekleyebilir ya da yeni koleksiyon oluşturabilirsin. Hesabım sayfasında yer alan "Koleksiyonlarım" alanından tümünü görüntüleyebilir, oluşturduğun koleksiyonları paylaşabilirsin.

Akıllı saatlerde alışveriş

Apple Watch ya da Android Wear akıllı saatler ile uyumlu çalışan GittiGidiyor mobil uygulamasını telefonuna indirebilir, yeni bir mobil alışveriş deneyimi ile tanışabilirsin.

Fotoğraf çek satışa başla

Satmak istediğin ürünlerin fotoğrafını cep telefonundan veya tabletinden çekerek anında satışa çıkarabilirsin. Satış sonrası süreçleri nerede olursan ol mobil uygulama üzerinden kolayca takip edebilirsin.