GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Minar

markasında 1739 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Minar modern ve gelişmiş ürünleriyle evsel mekanlarınıza konfor ve kalite katan bir mobilya üreticisidir. Oturma ve yatak odaları, mutfakla banyo, antre ve çalışma odaları için ihtiyaç duyduğunuz pek çok mobilya markanın pratik ve yenilikçi ürünleriyle kategorimizde bulunmaktadır. Siz de Minar marka mobilyalar arasından en beğendiğiniz ürünleri seçebilir, kategorimizden hızlıca satın alabilirsiniz.

Oturma Odalarınız İçin Minar Mobilyaları

Televizyon izlerken bir Minar TV ünitesi ile yalnızca televizyonlarınızı yerleştirecek bir ürüne sahip olmuş olmazsınız. Tekli, ikili, dörtlü bölmelere sahip modeller sayesinde DVD ve türevi cihazlarınız da TV'niz ile beraber mobilyadaki yerini alır. Çekmeceli tasarımları sayesinde el altında bulundurmak ve çabucak ulaşmak istediğiniz eşyalarınız da muhafaza edilmeye hazırdır. Minar TV sehpası olarak da bilinen ürün işlevselliğinin yanı sıra dekoratif bir görünüme de sahip olduğundan odanıza estetik bir hava katar. Ahşap, kitaplığa sahip ve farklı renkteki birçok Minar TV ünitesi ile oturma odanızı şık bir görünüme kavuşturmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Farklı Minar sehpalarla da oturma odanızın estetik bir duruş sergilemesini sağlayabilirsiniz. Siyah, kahverengi, beyaz, antrasit gibi renklerin hoş tonlarını görebileceğiniz ürün Retro görünüme sahip modelleriyle de sevilmektedir. Yuvarlak tasarımların yanı sıra ekseriyetle dikdörtgen biçiminde görebileceğiniz sehpalar vazo ve süs eşyalarınızla hoş bir uyum içinde olabileceği gibi kitap ve içeceklerinizi koymanız için de idealdir. Evinizi stil sahibi yapmak ve misafirlerinize hayran bırakmak için kategorimizde Minar mobilyalarla tanışabilir, sevdiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Yatak Odalarınız İçin Minar Mobilyaları

Sağlıklı ve kaliteli bir uykuyla ertesi güne de dinç başlamak için markanın yumuşak ve rahat yataklarını tercih edebilirsiniz. Bir Minar yatak ortopedik özelliklere sahip modelleriyle kas ve eklemlerinize fayda sağlar. Sırt, bel ve omurgalarınıza iyi gelen ürünü, mevcut bir eklem ağrınız varsa da tercih edebilirsiniz. Vücudu kavrayan yüzeyinin yanı sıra yatağın içine gömülmeden istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Çift veya tek kişilik formlarda bulabileceğiniz model 186'dan 200 cm'ye kadar farklı uzunluklarda tasarlanır. Çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bebek yataklarıysa kuş tüyü tasarımlarıyla rahat bir uyku için güvence verir. Yumuşak ve yaylı bir yapıya sahip olan ürün ideal genişlik ve uzunluğuyla çocukların ihtiyaç duyduğu uykuyu kesintisiz bir şekilde almalarını sağlar. 2, 5, 7 gibi oldukça farklı kapılara sahip olan Minar gardıroplarsa kıyafetleriniz, nevresimleriniz, yastık ve türevi birçok eşyanız için idealdir. Kaplayacağı yere göre farklı ebatlarda bulabileceğiniz gardıroplar beyaz ya da sonomo gibi renklerle tasarlanır. Ürün ayrıca kapak içi veya dışında yer alan çekmeceleriyle de kullanıcılarına çeşitlilik sunar. Kişisel eşyalarınızın büyük bir bölümünü muhafaza edebilecek Minar gardıroplar envaiçeşit modeliyle kategorimizde yer almaktadır. Farklı fiyat aralıklarını inceleyip en doğru tercihi yapabileceğiniz sayfamız hızlı alışveriş imkanı da sunmaktadır.

Diğer Minar Mobilyaları

Mutfak ürünlerinizi yerleştirip düzen içerisinde tutabileceğiniz Minar mutfak dolabı ürünleri kompleks modellerin yanı sıra raflı tasarımlarıyla da dikkat çeker. Ocak ve fırınlarınızla iç içe kullanabileceğiniz modeller 220 santime ulaşan ebatları sayesinde oldukça ölçülü bir hacme sahiptir. Alt ve üst dolaplarla bir arada temin edebileceğiniz modeller modern mutfak dizaynından yana olanlar için biçilmiş kaftandır. Duvara monteli ya da zeminde kullanabileceğiniz raflarsa özellikle meyve, sebze, kavanoz için gıdaları koyabileceğiniz şık tasarımlarla öne çıkar. Geniş bir fiyat yelpazesinde inceleyebileceğiniz Minar mutfak dolapları sayfamızdan hızlı alışveriş imkanıyla satın alınabilir. Öğrenciler ve evde çalışanlar için oldukça ideal olan bir Minar çalışma masası ile de evinizde istediğiniz çalışma ortamını sağlayabilirsiniz. Markanın yaratıcı tasarım dünyasını görebileceğiniz çalışma masaları yalnızca üçgen ve dörtgen biçimleriyle çeşitlilik sağlamaz. Kullanım tipine göre de farklılık gösteren ürün bir masa ve sandalyeden oluşan sade modelleriyle beraber raflı, kitaplıklı veya duvara monte edilebilen biçimleriyle de birçok kullanıcıya hitap eder.