GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Miglior Gatto

markasında 458 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

En az kuru mamalar kadar önemli olan yaş mamalar sunan Miglior Gatto bir İtalyan markasıdır. Konservede sunduğu yaş mamaları tavuklu, hindili, ton balıklı ve daha birçok tatta görebilirsiniz. Yetişkin kediler için sunulan yaş mamalarla kedinizi mutlu edebilir, sağlıklı gelişimlerine önemli katkılar sunabilirsiniz. Çoklu paketler halinde Miglior Gatto yaş mamalarına ulaşmak için siz de kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Miglior Gatto Yaş Mama Ürünleri

Miglior Gatto yaş kedi maması ürünlerinin çeşitliliği sayesinde minik dostunuzun seveceği bir konserveye ulaşmanız çok kolay! Tavuk ve hindili mamaları daha çok seven kediler için tavuklu, hindili bir konserve mama temin edebilirsiniz. Dengeli beslenme noktasında katkı sağlayan ürün kaliteli hammaddeler sayesinde kedinizin favori yaş maması olabilir. Ton balığı ve somon içeren bir Miglior Gatto kedi maması ürünü de kedinizin seveceği bir mama olabilir. Dengeli beslenmeye katkı sağlayan ürün kedilerin damak tatlarına özgü olarak formüle edilir. Et ve yan ürünlerin yanı sıra tahıllar, balık ve balık türevleri, çeşitli mineral maddeler içeren ürün Avrupa Birliği standartlarına uygun renklendiricilerle de renklendirilmektedir. Büyük orandaki nemi sayesinde tam bir yaş mama olan Miglior Gatto yaş kedi maması ürünleri protein, yağ, lif, kül gibi içeriklerde de optimum miktarlara sahiptir. Miglior Gatto sayesinde tercihinizi sebzeyle karıştırılmış bir yaş mamadan yana da yapabilirsiniz. Dana eti ve havuç içerikli bir konserve mama da ideal bileşenleri sayesinde kedinizin damak tadı kadar sağlığına da fayda sağlar. Miglior Gatto yaş mamaları kuzu ciğerli, karidesli, sığır etli tatlara sahip çeşitleriyle de kedinize oldukça geniş bir yelpaze sunar. Ürünü kategorimizde farklı birçok satın alma opsiyonuyla temin edebilirsiniz. 3'lü, 12'li, 24'lü, 48'li gibi paketler arasından en idealini seçerek toplu alışverişten yararlanabilirsiniz.

Miglior Gatto Yaş Mama Fiyatları

İtalyan yaş kedi maması markası Miglior Gatto sunduğu farklı tatlardan oluşan pek çok ürün sayesinde farklı tatlar seven pek çok kediye hitap etmesini bilmektedir. Miglior Gatto konserve mamaları olarak da bilinen ürün metal kutularda muhafaza edilerek satışa sunulmaktadır. Metal ambalaj veya kutuların en büyük avantajlarından biri içerisinde bulunan gıdaları doğru ve etkin bir şekilde korumasıdır. Bu sayede kedilerinize sunduğunuz mamalar besin değerlerinden tatlarına kadar kendisini başarıyla koruyabilmektedir. Yapılan Miglior Gatto yaş mama yorumlarıyla beraber de incelemeler yapabileceğiniz ürün sahip olduğu tüm bu detaylar yönünde farklı fiyat performansları sergiler. Özellikle geniş bir fiyat yelpazesinin sunulması sayesinde kedi sahipleri ya da kedi severler bütçelerine uygun yaş mamalara ulaşmakta zorluk çekmezler. Kategorimizde farklı birçok çeşidiyle birlikte bulabileceğiniz ürünün fiyat değişkenliği etkileyen bir diğer husus da satış adedi olarak değerlendirilebilir. Özellikle uzun vadeli yaş mama depolamak isteyen kedi sahipleri ürünün 24'lü, 48'li paketler halinde satışa sunulan opsiyonlarını değerlendirebilirler. Farklı bir yaş ya da konserve mamaya geçiş yapmak isteyen kediler içinse kullanıcılar ürünün daha az adette satılan seçeneklerini değerlendirebilir. Ürün tüm bu detaylara göre farklı fiyatlarla şekillenmekte ve kolay alışveriş imkanıyla sayfamızda beğeninize sunulmaktadır. Dilerseniz fiyat filtreleme imkanımızdan yararlanarak bütçenize uygun sonuçları da hızlıca listeyebilirsiniz.

Miglior Gatto Besin Değerleri

İster kuru ister yaş formunda olsun, kedi mamalarının da en önemli özelliklerinden biri sahip olduğu besin değerleridir. Markanın sunduğu somonlu, ton balıklı yaş kedi mamaları et ve hayvansal ürünler yönünden oldukça tatmin edicidir. İçerik olarak somon ve ton balığı olarak iki farklı şekilde balığın da bulunduğu ürün yaş mamaların olmazsa olmazı nemi de büyük oranda içermektedir. %8'lik ham proteini, ideal oranlara sahip ham katı ve sıvı yağlar takip eder. Kediler için de oldukça önemli bir içerik olan D3 ve E vitamini de üründe görebilecekleriniz arasındadır. Balık ve karidesli yaş mama ürününde de balık ve balık türevlerinin yanı sıra yumuşakçaları, kabukluları görebilirsiniz. Mineral kaynağı olarak da öne çıkan ürün %80 oranındaki nemiyle beraber ham protein, ham selüloz, ham yağ ve ham külde de oldukça ideal oranlara sahiptir. Diğer mamalarda da besin bileşenlerinin tatmin edici oranlarını kategorimizde görebilir, hemen alışveriş yapabilirsiniz.