GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Miele

markasında 1068 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Miele Almanya menşeli bir elektrikli ev aletleri üreticisidir. 1899'dan bu yana günün teknolojisini kullanarak yarattığı ürünlerle pazarın en aranan markalarından biridir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinden buzdolaplarına, fırınlardan süpürgelere envaiçeşit ev aletine üstün Miele performansıyla ulaşmak için sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Miele Beyaz Eşya Ürünleri

Evsel mekanların en temel ürünlerini kapsayan elektrikli aletler Miele beyaz eşyanın geniş ve kaliteli ürün haritasında ayrıcalıklı yere sahiptir. İster solo ister ankastre kullanım tipinde görebileceğiniz Miele buzdolaplarının dondurucularını genellikle iki şekilde görebilirsiniz. Alttan donduruculu modeller 413 litreye ulaşan toplam net hacmiyle gıdalarınıza oldukça geniş bir yer açmanızı sağlar. Üç, dört ya da beş kapı raf adedine sahip ürün gıda depolama kapasitelerine göre kullanıcılara çeşitlilik sunar. 1860 mm yüksekliğe ulaşan buzdolapları 194'ten 331 litreye farklı soğutucu net hacimlerine sahiptir. Buzlanmanın oluşmasına engel olan No-Frost soğutma sistemi bir Miele buzdolabında görebileceğiniz tipik yapı özelliklerinden biridir. Enerjiden A kalite verim alabileceğiniz Miele buzdolabı modellerine farklı model ve geniş fiyat aralıklarıyla kategorimizden ulaşmak oldukça kolaydır. Kıyafetlerinizi maksimum temizlik ve kaliteyle yıkamak içinse Miele çamaşır makinesi modelleri ilk tercihiniz olabilir. 1600 devir maksimum sıkma devrine sahip ürün çamaşırlarınızın su tutmasının önüne kolayca geçebilmenizi sağlar. Enerji sarfiyatından A sınıfı tasarruf sağlayabileceğiniz makineler 8 kg'a ulaşan yıkama kapasitesinin yanı sıra kurutma opsiyonuyla da kullanılabilir. Mutfak hijyeni ve bulaşık temizliğinizi de Miele bulaşık makinesi modelleriyle üst düzeyde gerçekleştirebilirsiniz. Solo ve ankastre modellerle şekillenen ürün ortalama 5 farklı program sayısına sahiptir. Yıkama ve kurutmada A kalite verim sağlayan Miele bulaşık makineleri sahip olduğu birbirinden farklı teknik özellikleriyle bulaşıklarınızı kolayca yıkamanızı, ilk günkü duruluğa ulaşmanızı sağlar. Siz de markanın üstün performans gösteren beyaz eşyalarını kategorimizden kolayca temin edebilirsiniz.

Miele Süpürgeleri

Yüksek emiş gücüyle tozları zahmetsizce içine hapseden Miele süpürgeleri toz torbalı, torbasız ve dikey modelleriyle çeşitlilik sunar. Kuru emiş türündeki toz torbasız modeller genelde 890 W maksimum motor gücüyle çalışır. Güç ayarını elektronik olarak belirleyebileceğiniz tasarımları 2, 2.5 litrelik toz kapasiteli modeller takip eder. Özellikle filtre değiştirmekle uğraşmak istemeyenler için ideal torbasız modellerin tozları hapsettiği bölüm saydam dış yüzeyi sayesinde kolayca gözlemlenebilir. Uzaktan kumanda teknolojisine sahip modeller de içeren torbasız süpürgeler halı ve sert zeminlerde kullanılacak başlıklarıyla beraber boy gösterir. 550'den 1600 W'a kadar farklı güç aralıklarında görebileceğiniz sayısız torbalı model de tozların süpürgeyle temas etmemesine özen gösterenler için biçilmiş kaftandır. Sessiz çalışma özelliği ve yüksek manevra kabiliyetine sahip modelleri LED ekrandan işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz diğerleri takip eder. Ortalama 4.5 litrelik toz kapasitesi sayesinde uzun müddet aynı filtreyle kullanabileceğiniz torbalı Miele elektrik süpürgesi modelleri enerjiden A kalite verim alabileceğiniz kullanıcı dostu modeller içerir. Miele elektrikli süpürgeler farklı motor gücü ve modelleriyle kategorimizde yer almaktadır. Torbalı süpürgelerin olmazsa olmazı filtreler içinse Miele toz torbası ürünlerini makineyle beraber güvenle kullanabilirsiniz. Antimikrobiyal özelliğiyle boy gösteren torbalar bakteri, küf, mantar gibi mikroplara karşı ultra etkilidir.

Diğer Miele Ürünleri

Ankastre modelleriyle öne çıkan Miele fırınlar söz konusu modellerinde 8, 9 farklı program sayılarında seyreder. 24'ten 76 litreye kadar oldukça farklı hacimlerde görebileceğiniz ankastre fırınlar aynı anda pişirebilme özelliğiyle zamandan da kazandırır. Sıcak tutma, buz çözme, buharlı pişirme gibi birçok fonksiyona sahip olan ürün ızgara opsiyonuyla da ziyafetlerinizin mimarı olmaya adaydır. Daha hızlı ve spesifik pişirmeleriniz için ideal mikrodalgalarsa uzun ömürlü kullanım sağlayan paslanmaz çelikli pişirme alanına sahiptir. LED-Spot sayesinde mükemmel aydınlatma sağlayan mikrodalgalardaki kuvars ızgaralar döner tablalarla beraber çalışarak yemeklerinizin her noktasını eşit oranda ısıtır. Ankastre tipli bir Miele ocaksa 2, 4 ya da 5 göz adediyle tasarlanır. Önden düğmeli modelleri tüm ocak ayarlarına aynı yakınlıkta olmanızı sağlar. Siz de markanın tasarım harikası ocaklarıyla tanışmak, istediğiniz modeli kolayca satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.