GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Midilife

markasında 544 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Midilife ile sahip olabileceğiniz bir yatak sayesinde sağlıklı ve konforlu bir uykuya kolayca ulaşabilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar için farklı özelliklerle donatılan yataklar ortopedik önceliklerle imal edilir. Böylece sırt, boyun, bel kısımlarınız oldukça yumuşak ve rahat yüzeyle temas eder. Siz de birbirinden farklı modelleriyle kategorimizde bulabileceğiniz Midilife marka yataklar arasında en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Midilife Yatakları

Kendiniz ya da sevdiğiniz biri için tek kişilik ortopedik yataklar tam aradığınız ürün olabilir. 120 x 200 cm ölçülere sahip yaylı bir modelle bedeniniz için oldukça sağlıklı bir dinlenme ve uyku zamanı yaratabilirsiniz. Orta sert bir yapıda sunulan böyle bir model sizi yumuşak bir şekilde sararken yatağın içine doğru bir çökme de yaşanmaz. Modelde esnek yatak yüzeyi, çökmeye karşı direnç ve vücut ağırlığını dengeli bir şekilde tüm yaylara dağıtmayı sağlayan Bonel yay sistemi vardır. Çift taraflı kullanıma da müsait olan ürünün her iki yüzeyi elyaf ile donatılır. 90 x 190 cm ölçülere sahip bir Midilife yatak modeliyle de tanışabilirsiniz. Kaliteli yayları sayesinde uzun müddet maksimum konforuyla fayda sağlayan ürün orta sertliktedir. Coton model bir yatağa bu özelliklerle sahip olabilirsiniz. Elastik ve özel süngeriyle yattığınız an yumuşaklığını hissedebileceğiniz model terlemeyi önleyici özelliklerle üretilir. İnsan vücudunun şeklini alarak avantaj sağlayan örme kumaş da Coton model yataklarda görebileceğiniz özellikler arasındadır. 110 X 170 cm ebatlarda görebileceğiniz Midilife Balance yatakları da özel örme jakarlı kumaşa sahiptir. Oldukça kaliteli bir uykuya imkan tanıyan bu kumaşlar görünüm itibarıyla da son derece şıktır. Aşağıdan yukarı sırasıyla bonel yay, natürel keçe, hyper sünger, termobond elyaf ve jakarlı örme kumaşa sahip ürün mükemmel bir uyku ve dinlenme zamanı için fırsat tanır. Bir Midilife ortopedik tek kişilik yatak 90 x 190 cm ebatlardaki modelleriyle de çok rağbet görür. Pamuksu yapısı, insan vücudunun hassasiyeti ve özelliklerine göre tasarlanan özellikleriyle Midilife yataklarına kategorimizden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Diğer Midilife Marka Yataklar

Bambu ağacından aldığı ilhamlar kullanıcılarına üstün bir konfor sağlayan Midilife bamboo yataklar da ortopedik özelliklerle donatılır. Çift taraflı kullanımı sayesinde daha uzun ömürlü ve dayanıklı olan üründeki bonel yay sistemi birçok avantaj sağlar. Uzandığınız zaman hissedebileceğiniz elastik yapının yanı sıra bir çökme yaşatmayan ürün bunu bonel yaylara borçludur. 160 x 190 cm ölçülerle tasarlanan bir bamboo yatağına yattığınızda sabahları tüm vücudunuz daha rahat bir şekilde uyanırsınız. Mental olarak da etkileyen ürün sakin ve huzurlu hissetmenizi sağlar. Midilife katlanır yatakları sayesinde de kolay istiflenebilen modeller imal eder. Ortopedik özelliklerle tasarlanan katlanabilir bir yatak sayesinde ürünü kullanılmayan zamanlarda daha az yer kaplayacak forma sokabilirsiniz. Katlayıp iki ya da üç kat haline getirdiğinizde hem daha az yer kaplar hem de oturmanız için ideal olabilir. Yay sistemi ve sünger içerikleriyle markanın diğer yataklarındaki üstün kaliteyi katlanabilen modellerinde de görebilirsiniz. Bununla beraber yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için inceleyebileceğiniz modeller de eşsiz bir uyku imkanı sunar. Bir Midilife bebek yatağını 70 x 100 cm ölçülere sahip bir modeliyle temin edebilirsiniz. Bamboo bebek yatakları olarak öne çıkan ürün uyku sağlığının yanı sıra bakteri ve mikroplara karşı da üstün bir koruma sağlar. Farklı kumaşlara kıyasla katbekat az bakteri saptanan bambu kumaşlı yataklı sayesinde bebekleriniz güvenli ve huzuru bir şekilde uyuyabilir. Birbirinden farklı önceliklerle Midilife yatakları sizin ve sağlığınız için en doğru modeli tercih edebilmenizi sağlar.

Midilife Yatak Fiyatları

Markanın sunduğu yataklar oldukça geniş bir model ağına sahiptir. Yetişkinler ve bebekler için sunulan yataklar kendi içlerinde de farklı özelliklerle donatıldığından müşterilere oldukça kapsamlı bir çeşitlilik sunulur. Bu zengin model yelpazesi sayesinde fiyat performansı da geniş bir skalada seyreder. Müşteriler böylece tek tip bir fiyat çizgisine değil, her bütçeye uygun modellere kolayca erişebilmektedir. Kategorimizden dilerseniz fiyatlara göre bir filtreleme uygulayabilirsiniz. Detaylı ürün incelemesi yapabileceğiniz listemiz, istediğiniz yatağı hızlıca satın almanızı da sağlamaktadır.