GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Microlife

markasında 35 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Temel ve kişisel sağlık yönetiminizi İsviçre menşeli Microlife tarafından sunulan çeşitli ürünlerle sürdürebilirsiniz. Tansiyon aletlerinden ateş ölçerlere, steteskoplardan şarj adaptörlerine kadar tıbbi teşhisiniz için ürün imal eden marka kategorimizde kolay alışveriş imkanıyla yer almaktadır. Siz de avantajlı alışverişler gerçekleştirebileceğiniz sayfamızda Microlife tıbbi teşhis ürünlerine hemen sahip olabilirsiniz.

Microlife Tansiyon Aletleri

Tansiyon sorunu yaşayanlar başta olmak üzere ileri yaştaki bireylerin de sık ihtiyaç duyduğu ürüne bir Microlife tansiyon aleti ile ulaşabilirsiniz. Popüler modeller arasında bulabileceğiniz BP 3BTO-2 tam otomatik sistemiyle oldukça kolay kullanılır. Üst kola bağlayarak kullanabileceğiniz ürün son 30 ölçümü de hafızasında tutar. Bu avantajı arkanıza alarak önceki birçok tansiyon sonucunuzu da güncel tansiyon durumunuzla kıyaslayabilirsiniz. Oldukça pratik bir şekilde çalıştırıp anında tansiyonunuza bakabileceğiniz ürünü Microlife BP A100 dijital tansiyon aleti takip eder. Tansiyonunuzu ölçmenin ötesinde bu modeller MAM (Microlife Average Mode) modu sayesinde ardışık 3 ölçümün otomatik analizini yapabilir. Böylece doğru ve en iyi yorumlanmış şekilde tansiyon analizi gerçekleştirilir. Son 30 ölçümü hafızasında tutabilen ürün üst koldan gerçekleştirdiği ölçümleri dijital ekranına yansıtarak çalışır. Kalp aritmilerinin erken tanınmasını sağlayan PAD teknolojisi ile donatılan Microlife BP A2 Classic kol çevresinin çoğunu kapsayan geniş bir ML manşeti ile sunulur. 30 ölçümlük hafızası sayesinde geçmişteki birçok tansiyon ölçümünüzü de takip edebilirsiniz. Pompalı, yarı ve tam otomatik Microlife tansiyon aletleri arasından siz de aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz. Ürünün modeli ve teknik özelliklerine göre de bir Microlife tansiyon aleti fiyatını kategorimizde öğrenebilir, hemen alışveriş yapabilirsiniz.

Diğer Microlife Ürünleri

Yeni sağlık önergeleri gereği cıva içermeyen MT60 Microlife ateş ölçerleri su geçirmez yapıdadır. Böylece her yerde kullanılabildiği gibi insan sağlığına dair güveni de önceleyen ürün hafızaya da sahiptir. Bir önceki kaydı hafızasında tutarak size ateşinizle ilgili eski veriyi sunan ürün koltuk altı, ağız ya da rektal bölgeden ateşinizi ölçebilmektedir. Sesli ikazı sayesinde oldukça kolay kullanabileceğiniz ateş ölçer otomatik kapanması sayesinde lüzumsuz yere çalışmaz. Metal ucu olmayan ürün alerjik de değildir. Ayrıca rengarenk yapısıyla kaygı duyan çocukları da yatıştırarak ateşlerini ölçmenizi sağlayabilir. Microlife ateş ölçerleri arasında temassız ölçüm yapabileceğiniz bir modeli de tercih edebilirsiniz. Microlife NC100 temassız ateş ölçerleri alın bölgesine yaklaştırıldığında kısa sürede ateşinizi ölçer. 0'dan 100 dereceye kadar sahip olduğu geniş ölçüm kapasitesi sayesinde yalnız ateşinizi değil biberondaki sütün yüzey sıcaklığını, ortam sıcaklığını, banyo suyunun yüzey sıcaklığını da ölçebilirsiniz. Yüksek ateş alarmına, saniyeler içerisinde ölçme yeteneğine sahip olan ürün son 30 ölçümü de hafızasında tutar. Gerek evlerin gerek sağlık kuruluşlarının tercih edebileceği Microlife steteskoplarını da inceleyebilirsiniz. Tek ve çift taraflı olarak ikiye ayrılan ürün profesyonel ve gündelik kullanıma uygun modeller içerir. Siz de Microlife sağlık ürünleri dünyasına kategorimizden adım atabilir, dilediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Microlife Ürün Fiyatları

Microlife, Midas Company Limited çatısı altında faaliyetlerini sürdüren, farklı yan kuruluşlara da sahip olan ünlü bir tıbbı teşhis markasıdır. Evinizde, elinizin altına her an bulundurabileceğiniz bu ürünler sayesinde temel sağlık durumunuzu anbean takip edebilirsiniz. Bununla beraber şirket ürünlerinde sağlık tesislerinin de tercih edebileceği profesyonel modeller de bulundurmaktadır. Çocukların ve yetişkinlerin yaşam kalitesini arttırabileceği bu ölçüm cihazları sunulan envaiçeşit model sayesinde oldukça farklı fiyat performansları sunar. Geniş fiyat yelpazesi sayesinde kullanıcılar tek tip bir fiyat çizgisine değil, daha kapsayıcı fiyat aralıklarına odaklanabilir. İsviçre merkezli olan marka daha sağlıklı ve uzun bir yaşama yardımcı olabilecek ürünleriyle kategorimizde bulunmaktadır. Dilerseniz fiyat aralıklarını kendinizin belirleyebileceği filtreleme opsiyonumuzu da kullanabilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürünün bütçenize uygun modellerini anında görütüleyerek verimli sonuçlara hemen ulaşabilirsiniz. Kategorimizi gezerken çeşitli fırsatlarla da karşılaşabilir, avantajlı alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.