GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Michelin

markasında 4917 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Michelin küresel çaptaki lastik şirketleri arasında zirve markalarından biri olarak öne çıkmaktadır. Her yıl düzenli olarak senelik cirosunun önemli bir kısmını AR-GE çalışmalarına yatıran ve bu sayede sektörün en iddialı markalarından biri olan Michelin ile otomobil, kamyonet, ağır vasıta gibi araçlarınız için en iyi lastikleri seçebilirsiniz. Hızlıca ve sağlıklı bir sonuca ulaşmak için sayısız Michelin lastik modeline sunduğumuz kategoriyi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Michelin Kış Lastikleri

Yoğun kış şartlarında, karlı zeminlerde güvenle kullanabileceğiniz Michelin kış lastikleri gerek uzun gerek kısa mesafelerde üstün yol hakimiyetiyle farkını ortaya koyar. Kaygan zeminlerde kaymaya karşı azami direnç gösteren modeller, güçlü frenleme özelliğiyle bir araya gelerek yüksek güvenlik sağlar. Değişken ve çok katmanlı sırt bileşenleri sayesinde ömrü uzun olan kış lastikleri yeni nesil kauçuk yapısına sahip modelleriyle de günceli yakalar. Özelleştirilmiş modellerinin yanı sıra standart bir Michelin kış lastiği soğuk havaların ve kış şartlarında değişen zeminlerin etkisini minimize ederek yolculuklarınızı kaygı duymadan gerçekleştirmenizi sağlar. Yakıt verimi gibi bir opsiyona da sahip olan ürün Premium araç üreticileri tarafından onaylanan lastik modellerine de sahiptir. Kış şartlarında kullanılan bir lastik için önemi artan suda kızaklama direnci, Michelin marka kış lastiklerinde arttırılmış direnç özellikleriyle karşınıza çıkar. Farklı araç tipleriniz için kategorimizde yapabileceğiniz bir araştırmayla en ideal modellere hızlıca sahip olabilirsiniz.

Michelin Yaz Lastikleri

7 derecenin üzerindeki havalarda kullanıma uygun hale gelen ürüne, kuru ve ıslak zeminde 1 numaralı frenleme özelliğiyle sahip olmak isterseniz Michelin yaz lastiği modelleri ideal tercihlerinizden birini içerebilir. Derin jant koruma bantları ve lastik yanaklarında estetik kadife dokusuna sahip olan modelleri, hassas tepki ayarlı tasarımlar takip eder. Yaz şartlarındaki en iyi yol tutuş performansını sağlayan bu hassas ayarlar, lastiği üzerinde gittiği yola uyarlayarak sürekli adapte eder. Ayrıca optimize edilen tasarımlarla lastiğin yaz şartlarında daha az ısınmasını sağlayan modeller de markanın yaz lastiklerini öne çıkaran özellikler arasındadır. Lastiğin sırt kısmında bulunan sırt iç katmanına sahip modeller, yuvarlanma direncini asgari düzeye indirerek enerji tasarrufunun da önünü açar. Michelin yaz lastikleri fiyatları da tüm bu özelleştirilmiş opsiyonlar ve farklı modeller ekseninde değişkenlik gösterir. Sayfamızda yapabileceğiniz bir araştırma ile aracınız için en ideal Michelin lastiğini hemen bulabilirsiniz. Tüm Michelin lastikleri modelleri için de kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

Michelin 4 Mevsim Lastikler

Tüm mevsim koşulları için koruyucu, güvenilir özelliklere sahip olan Michelin 4 mevsim lastik modelleri de ideal tercihleriniz arasında olabilir. Karlı, yağmurlu ya da güneşli hava ve zeminlerde kuruluğundan bir şey kaybetmeyen ürün sağlam frenleme performansıyla da adından söz ettirir. Yaz ve kışın başarılı bir sentezi olarak ortaya çıkan ürün yüksek performans sergileyen lameller ve kronik kenarlı sırt bloklarıyla bir araya gelen modeller de içerir. Birbiriyle bütünleşen ve 3 boyutlu kanallara sahip V biçimindeki sırt desenleri de çekiş ve frenleme için üstün hizmet sağlar. V şekilli sırt desenlerinin öne çıkan avantajlarından biri de yüksek direnç göstermesi sayesinde dayanıklı bir profile sahip olması ve bu sayede uzun ömürlü kullanıma açık olmasıdır. Araç tipiniz ve aradığınız özelliklere göre araştırma yapabileceğiniz kategorimiz bütçenize hitap eden modelleri bulmanız için de idealdir. Sayfamızı gezerek bir Michelin 4 mevsim lastik fiyatı hakkında kapsamlı bilgi alabilir, sahip olmak istediğiniz lastiği hemen satın alabilirsiniz.