GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Merinos

markasında 7157 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Merinos son derece şık ve kaliteli halıları ve ev tekstil ürünleriyle sektörünün en değerli markalarından biridir. Yerli bir girişim olarak kurulduğu 1970'den kısa bir süre sonra büyük bir ivme kazanan marka bugün halı sektörünün dünya çapındaki en önemli firmalarından biridir. Her zevke hitap eden, tasarım harikası halıların yanı sıra battaniye ve yatak örtülerine de kategorimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Merinos Halı Modelleri

Evinizin her bölümü ve köşesinde kullanabileceğiniz halılar oldukça estetiktir. Diğer mobilyalarınızla uyumlu bir renge sahip halıyı bu sayede kolayca bulabilirsiniz. En popüler modellerden biri fırça darbeleri görünümüne sahip Celebrity halılarıdır. Gri, siyah, beyaz renklerinin iç içe ve yaratıcı bir şekilde birbiriyle bütünleştiği bu koleksiyonla salonlarınıza ayrı bir hava katabilir. Oldukça yüksek ilme sıklığında, bilgisayarlı dokuma tezgahlarında işlenen ürün yün benzeri özellikler içerir. Bununla beraber yüne özgü alerjik sorunlara yol açmayan model nem ve kirlere, Güneş ışınlarına karşı da son derece dayanıklıdır. Merinos Therapy koleksiyonu da en popüler modeller arasındadır. 1 milyonun üstünde ilme ucu sıklığında üretilen koleksiyon ürünü özel viskon iplikle üretilir. Rahat katlanabilen ve kırılma yapmayan ürün de renklerin oldukça yaratıcı bir biçimde iç içe geçtiği tasarımlar oluşturur. Fırça darbelerini andıran estetik tasarımların yanı sıra düz ve oval çizgilerle şekillenen halıları da bu model içerisinde görebilirsiniz. Koleksiyon yerine halının yerleştirileceği mekana göre de seçimler yapabilirsiniz. Merinos salon halısı ürünleri bu açıdan oldukça rağbet görmektedir. Misafirlerin ağırlandığı, komşuların buyur edildiği en öncelikli yerlerden biri salonlar olduğundan markanın sayısız modele sahip salon halılarını inceleyebilirsiniz. Farklı koleksiyon parçaları arasında öne çıkan birçok modelle sayesinde salonlarınıza oldukça şık bir görünüm katabilirsiniz. Sade ve desensiz modellerden daha cafcaflı, rengarenk tasarımlara kadar Merinos halıları ile kategorimizde hızlıca tanışabilirsiniz.

Diğer Merinos Tekstil Ürünleri

Yataklarınızdan misafir odalarınıza kadar olmazsa olmaz ürünlerden birine Merinos battaniyeleri ile de ulaşabilirsiniz. Birbirinden renkli ve konforlu battaniyeler sayesinde ister yatıya kalan konuklarınız ister siz oldukça rahat edebilirsiniz. Polyester ürünü, pembe ve pamuğumsu bir model aradığınız battaniye olabilir. Oldukça yumuşak dokuya sahip böylesi bir model konforuyla sizi memnun eder. Çamaşır makinesinde yıkayabileceğiniz model zaman içerisinde katılaşma ya da hav yapmaz. Çocuklarınız için bir battaniye arıyorsanız meşhur spor takımları desenlerine sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Çocukların kendilerine ait yaratacakları dünyayı odalarına da taşımak onları mutlu edebilir. Dünyaca ünlü kentlerin sembol yapılarıyla işlenen, oldukça şık desenlere sahip Merinos battaniyeler de ilginizi çekebilir. Kategorimizden aradığınız tasarımı kolayca bulabilir, Merinos battaniye fiyatlarını da kolayca öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü ayrıntılı bir şekilde inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. Yataklarınızın üzerine geçireceğiniz örtüler de oda ve yataklarınızın düzenli, titiz görünmesi açısından son derece önemlidir. Birbirinden şık Merinos yatak örtülerine de ister tek ister çift kişilik kapasiteleriyle ulaşabilirsiniz. Şık ve çabuk temizlenebilen modeller sayesinde kişisel odalarınız her daim tertipli bir şekilde kalabilir. Dilerseniz ürün listemizden fiyat ve model araştırmaları yaparak istediğiniz ürünü hızlıca temin edebilirsiniz.

Merinos Halı Fiyatları

Markanın en gözde ürünleri arasında yer alan halıları oldukça geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Bunun en önemli nedeni, halıların zengin bir model ağı içerisinde müşterilere sunulmasıdır. İşlemelerinden desenlerine, renklerinden modellerine kadar çeşitlilik gösteren halılar kapladığı hacim itibarıyla da farklı fiyat performansları gösterir. Merinos 4 metrekare halı fiyatları ile daha büyük veya küçük ölçülere sahip halılar da fiyat değişkenliğini etkileyen unsurlardır. Tüm bu değişkenler neticesinde müşteriler tek tip bir fiyat skalasına odaklanmak zorunda kalmaz. Son derece kapsayıcı fiyatlarıyla kategorimizde bulabileceğiniz halılara bütçe ve zevkinize uygun tasarımlarla kolayca ulaşabilirsiniz.