GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Takma Kirpik

kategorisinde 2788 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Takma Kirpik

En özel günlerde bakışlarınızın etkileyiciliği için tercih edebileceğiniz takma kirpik seçenekleri ile makyajınızın dört dörtlük olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm gözleri ortaya çıkaran ufak dokunuşlarla daha çekici bir bakış yakalamak için, farklı takma kirpik modellerini tercih edebilirsiniz. Kolay kullanım avantajı sunarak ilk kullanımda bile rahatlık sunan takma kirpikler, farklı malzemelerden yapılabiliyor. Göz şeklinize ve bırakmak istediğiniz etkiye bağlı olarak farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Her bütçeye uygun takma kirpik fiyatları ile siz de makyajınızı kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

Takma Kirpik Modelleri Arasından Tercihinizi Yapın

Takma Kirpik

Her göz şekline uygun olan ve hayatı kolaylaştıran takma kirpikler kısa sürede uygulandığı gibi, uzun süre dayanma ömrüne de sahip olmasıyla dikkat çekiyor. En çok tercih edilen modeller ise şüphesiz ipek takma kirpik oluyor. Evinizin rahatlığında kolaylıkla uygulayabileceğiniz ipek takma kirpikler, gerçek bir müdahale yaptırmışsınız gibi sık ve dolgun kirpik görünümüne ulaşmanıza yardımcı oluyor. Sadece özel günlerde değil, arkadaş davetlerinde ya da iş yerinizde de kullanabileceğiniz ipek kirpikler, yumuşak yapısı ile doğal takma kirpik olarak da biliniyor ve gerçeğinden ayırt edilemiyor. Uygulaması kolay olan yapısıyla dikkat çeken takma kirpikler, çıkarırken de hiçbir zorluk yaşamanıza neden olmuyor. Konforlu kullanım avantajı sunması nedeniyle kullanıcıları memnun eden ürünler, çok fazla efor sarf etmeden büyüleyici bakışlara ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Doğal Görünüm İçin Farklı Seçenekler

Takma Kirpik

Uygulama kolaylığı açısından her takma kirpik ihtiyaçlarınızı karşılasa da, özel günler için en çok tercih edilen modeller arasında tekli takma kirpik seçenekleri yer alıyor. Her bir kirpiğin tek tek bulunduğu bu setleri uygulamak için cımbız yeterli oluyor. Göz kapağının üstüne istediğiniz aralıklarla uygulayabileceğiniz tekli kirpikler, göz makyajınızı kişiselleştirme imkanı tanıyor. Daha rahat uygulamaya sahip üçlü takma kirpik modellerinde ise her bir parçada 3 adet kirpik bulunuyor. Bu sayede ihtiyacınız olan kadar parçayı yan yana uygulayarak göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda ilk defa takma kirpik kullanacak olanlar için mıknatıslı takma kirpik modelleri en ideal seçim oluyor. Yapıştırıcı gerektirmeyen bu takma kirpikler ile dilediğiniz görünümü yakalayabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanıma Sahip Takma Kirpikler

Takma Kirpik

Takma kirpiklerin büyük bir kısmı birkaç gün sonrasında kendiliğinden düşmeye başlasa da, kalıcı takma kirpik modelleri daha uzun süre aynı şekilde kalabiliyor. Daha çok günlük kullanım için tercih edilen bu tip takma kirpikler, doğal görünümleri nedeniyle işe ya da gezmeye giderken göz makyajınızın daha güzel görünmesine yardımcı oluyor. Kalıcı takma kirpik setleri içerisinde yer alan yapıştırıcılar çok daha güçlü olduğundan, siz çıkarmadan kirpikleriniz yerinden çıkmıyor. Bu nedenle konforlu kullanım avantajı sunan bu modeller, yoğun bir günlük tempoya sahip olan kadınlar için kurtarıcı niteliğinde bir seçim oluyor.Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, diğer makyaj araç gereçlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Takma Kirpik Kullanmanın Faydaları

  • Takma kirpik markaları tarafından sunulan ürünler, kısa sürede göz makyajınızın kusursuz hale gelmesine yardım ederek fazla zaman harcamanızı engelliyor.
  • Bütçe dostu olan takma kirpikler sayesinde kendi makyajınızı evinizde rahatlıkla yapabilir ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz.
  • Kullanımı kolay olan takma kirpik seçenekleri, göze zarar vermiyor ve uzun süre dayanabiliyor.
  • Doğal görünüme sahip olan takma kirpik modelleri ile herhangi bir bakım yaptırmanıza gerek kalmıyor.
  • Özel saklama kutuları sayesinde takma kirpiklerin kullanmadığınız kısmını dilediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz.

Takma Kirpik Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Daha önce takma kirpik kullanmadıysanız, tek parça halinde takılan modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Farklı renkte takma kirpikler olduğundan, kendi kirpik renginize yakın olan modeli seçmeye özen gösterin.
  • Günlük kullanım ve özel günler için kullanacağınız kirpik hacimleri farklı olacağından ihtiyacınıza göre seçim yapın.
  • Kirpik yapıştırıcısını ayrıca almak istemiyorsanız, yapıştırıcısı içinde bulunan set halindeki modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Çok kısa kirpiklere sahipseniz, çok uzun olan takma kirpikleri tercih etmeyerek doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz.

GittiGidiyor BLOG

Takma Kirpik Nasıl Takılır? Nasıl Çıkarılır?

Takma Kirpik Nasıl Takılır? Nasıl Çıkarılır?

Takma kirpikleri göz yapınıza göre nasıl seçmeli? Hangi kirpik modelini nasıl takmalı? Takma kirpikleri nasıl çıkarmalı? Yanıtlar burada!

DEVAMINI OKU
Kirpik Lifting ve Kirpik Perması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kirpik Lifting ve Kirpik Perması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bakışlarınızı önemli ölçüde etkileyecek, göz makyajınızın bambaşka bir hal almasını sağlayacak ve kirpiklerinizi olduğundan çok daha dolgun, kıvrık ve kalkık gösterecek kirpik lifting ve kirpik perması uygulamalarını daha yakından tanımaya ne dersiniz?

DEVAMINI OKU
Kirpiklerinize Göre Rimel Fırça Tipleri

Kirpiklerinize Göre Rimel Fırça Tipleri

Göz makyajının en önemli kısmını oluşturan kusursuz kirpikler için doğru maskarayı kullanmak çok önemli. Peki sizin kirpik yapınıza en uygun rimel fırça tipleri hangisi?

DEVAMINI OKU