GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kaş Ürünleri

kategorisinde 1254 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kaş Ürünleri

Kaş ürünleri, kaş ve kirpikleri daha sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşturmak için kullanılan ürünlerin genel adıdır. Kaşların görünümünü değiştirmek için kullanılan seçenekler kaş makyajı ürünleri kategorisine, kaşları daha sağlıklı ve güçlü kılmak için kullanılan ürünler ise kaş bakımı ürünleri başlığına dahildir. Siz de kaşlarınızı yeniden şekillendirmek, daha güzel bir görünüme kavuşturmak ve daha sağlıklı uzamalarını sağlamak için kaş ürünleri markaları arasından dilediğiniz seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Kaş Makyajıyla Doğal ve Belirgin Kaşlar

Kaş Ürünleri

Kaş makyajı ürünleri; kaş farı, kaş kalemi ve kaş maskarası olarak üçe ayrılır. Kaş farları, kaşların arasında kalan boşlukları doldurmak için kullanılan kaş boyama ürünleri grubuna dahildir. Kaş farları daha doğal bir görünüm yakalamak ve kaş makyajında küçük rötuşlar yapmak için uygundur. Kaş kalemi modelleri, kaşları yeniden şekillendirmek ve kaşların dış hatlarını çerçevelemek için kullanılır. Kaş doldurma ve boyama uygulamaları, yalnızca kaş kalemi kullanılarak da yapılabilir. Kaş maskaraları ise düşük kaş tellerini sabitlemek ve kaşlara daha dinamik bir görünüm vermek için ideal seçeneklerdir. Kaş makyaj ürünleri fiyatları, her markada farklılık gösterebilir.

Kaş Bakım Ürünleri ile Sağlıklı Kaşlar

Kaş Ürünleri

Kaşlar genetik, çevresel ya da dönemsel faktörlerden ötürü sağlığını kaybedebilir. Gücünü yitiren kaşlarda bölgesel dökülmeler, seyrekleşme ya da cansızlaşma gibi sorunlar oluşabilir. Kaşlarını güçlendirmek veya daha gür kaşlara sahip olmak isteyen makyajseverler, kaş bakım ürünlerinden yardım alabilir. Kaş bakım ürünleri, serum formunda ve genellikle kendinden fırçalı ya da aplikatörlü şekilde üretilir. Kaşlara belirli aralıklarla ve düzenli şekilde uygulanan bu ürünler, kaşların daha hızlı ve sağlıklı uzamasını, gürleşmesini, kalınlaşmasını ve güçlenmesini sağlar. Ancak kaş dökülmesinin altında yatan sebepler başka hastalıklar temelinde olabilir. Bu nedenle yoğun ve sürekli kaş dökülmesi yaşayan kullanıcıların, bakım amaçlı hazırlanan kaş kirpik ürünleri kullanmadan önce bir uzmana danışması büyük önem taşır.

Aradığınız Tüm Ürünler Tek Bir Palette

Kaş Ürünleri

Kaş ve göz makyajı için hazırlanan paletlerin bazıları, eksiksiz bir makyaj uygulaması için gerekli tüm tonları bir araya getirir. Kaş paletleri, kaş kontürü gibi çok aşamalı makyaj uygulamalarında ihtiyacınız olan tüm tonları barındırır. Özellikle kaş makyajında acemi olan ya da elinde hiçbir ürün bulunmayan makyajseverler, tek bir palet almayı tercih ederek ihtiyaç duydukları tüm ürünlere sahip olabilir. Kaş paletlerinde genellikle bir açık ve koyu tonun yanı sıra kaş altını aydınlatmak için toz highlighter bulunur. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, diğer makyaj ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Kaş Ürünleri Ne İşe Yarar?

  • Kaş makyajı ürünleri, kaşlara daha dolgun ve doğal bir görünüm vermek için kullanılabileceği gibi, kaşların şeklini tümden değiştirmeye de yardımcı olur.
  • Kaş doldurma ürünleri, kaşların arasındaki boşlukların kaş rengi ile birebir uyuşan tonda bir makyaj malzemesi ile kapatılmasını sağlar.
  • Kaş bakımı ürünleri, kaşların daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasına, kaş arasındaki boşlukların yeni teller ile doldurulmasına yardımcı olur.
  • Suya dayanıklı kaş ürünleri, özellikle yaz aylarında cildin terlemesi sonucunda kaş makyajının akması sorununu ortadan kaldırır.
  • Kaşlarının şeklini tümden değiştirmeyi tercih eden ancak kalıcı bir değişiklik yapmak istemeyen makyajseverler, geçici kaş dövmelerini kullanabilir.

Kaş Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kaş makyajında kullanılan kalem ve farların seçiminde, kaşların doğal tonunu kriter almak gerekir.
  • Kaşların doğal tonundan çok daha açık ya da koyu ürünler tercih edildiğinde, makyajın görünümü uyumsuz ve göz yorucu olabilir.
  • Farklı doğal içerikler kullanılarak hazırlanan kaş bakım ürünlerini seçerken bileşenlere karşı alerjiniz olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz.
  • Eğer bir bileşene alerjiniz olup olmadığını bilmiyorsanız, ürünü kaşlarınıza direkt olarak uygulamadan önce kulağınızın arkasına az miktarda sürerek bir süre bekleyebilirsiniz.
  • Kaşlarınız seyrek ya da dökülmeye meyilliyse yumuşak uçlu kaş kalemlerini tercih etmeli ve ürünleri oldukça nazik hareketlerle uygulamalısınız.

GittiGidiyor BLOG

Evde Kaş Alma Teknikleri

Evde Kaş Alma Teknikleri

Kaşınızı başlangıç, kıvrım ve bitiş noktalarını belirlemekten, cımbız ve makas kullanırken dikkat edilmesi gerekenlere; evde kaş alımı öncesinde bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımızda!

DEVAMINI OKU
Kaşları Doldururken Yapılan 5 Hata

Kaşları Doldururken Yapılan 5 Hata

Yanlış ürün seçiminden doğru tonu kullanmamaya, aşırıya kaçmaktan bakım kısmını atlamaya; kaş makyajında yapmamamız gereken 5 hata bu yazımızda!

DEVAMINI OKU
Yüz Tipine Göre Kaş Şekillendirme Rehberi

Yüz Tipine Göre Kaş Şekillendirme Rehberi

Farklı kavislerden düz kaşlara; sizin yüz tipiniz için en uygun kaş şeklinin hangisi olduğunu biliyor muydunuz? Bu yazımızdan ipuçlarını alabilirsiniz!

DEVAMINI OKU