GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Lumberjack

markasında 7821 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Lumberjack bir İtalyan ayakkabı markası olarak faaliyetlerini 1979'dan bu yana sürdürmektedir. Zaman içerisinde, bir Türk şirketi olan Ziylan Grup'un satın aldığı Lumberjack Avrupa'da ve dünyanın farklı noktalarında satışlarını gerçekleştirmeyi sürdürmektedir. Özellikle outdoor bot ve ayakkabılarıyla ünlenen marka kategorimizde sayısız model ve tasarımla sizleri beklemektedir. Siz de sağlamlık ve dayanıklılıkla özdeşleşen Lumberjack ayakkabılarına sahip olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Lumberjack Bot Modelleri

Özellikle kış ve arazi şartlarındaki yürüyüşleriniz esnasında zorlu koşullara karşı koyabilen Lumberjack botlar sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Kadın, erkek ve çocuk olarak üç ayrı kategoride incelemeye alabileceğiniz botlar sade modellerinin yanı sıra bir kombinin önemli parçaları olabilecek tasarımlarla da teşekkül eder. Yağmurlu, karlı, ıslak zeminlerde yere sağlam basabilmenizi sağlayan Lumberjack erkek botları su geçirmeyen ve sıcak tutan yapısıyla ayağınıza girecek soğuk hava dalgaları ve suyu keser. Siyah, lacivert, yeşil gibi farklı renklerle estetik yelpaze sunan bağcıklı botları fermuarlı ve daha klasik bir görünüme sahip modeller takip eder. Bilek üstüne kadar koruyan modellere sahip, isteğe göre dar kalıplarda bulabileceğiniz Lumberjack bayan botları da su geçirmez özelliğiyle ıslak ve karlı zeminlerden etkilenmenize mani olur. Work ya da çizme modelleriyle de bulabileceğiniz kadın botları bej, siyah, mor gibi tek renklerle tasarlanmasının yanı sıra kimi modeller ufak dokunuşların görüldüğü renkli yaratımlar da içerir. Kız ve erkek kategorilerinde bulabileceğiniz çocuk botları da bağcıklı, bağcıksız ve bantsız tasarımlara sahip olup kaymayı engelleyici tırtıklı tabanların görüleceği modelleri de kapsar. Cinsiyet ve yaş grubu gibi faktörler ekseninde aradığınız Lumberjack botlarını kategorimizi gezerek kolayca bulabilir, sevdiğiniz modele hızlıca sahip olabilirsiniz.

Lumberjack Spor Ayakkabı Modelleri

Lumberjack spor ayakkabılar bir bottan beklenen koruma kalkanlarını oluşturduğu kadar türünün hakkını verecek rahatlığa da sahiptir. Günlük kullanıma uygun olduğu kadar, sağlamlığından da ödün vermeyen kadın spor ayakkabıları sayısız renge sahip modelle boy gösterir. Waterproof özelliğiyle suya karşı direnç gösteren ürün foam tabanlı modelleri sayesinde soğuğa karşı da mücadele eder. Genellikle normal bilek boyunda seyreden kadın spor ayakkabılar düz ve tek renge sahip olduğu kadar iç ve dış tarafında birbiriyle uyumlu farklı renklerle de tasarlanır. Ağırlıkla gündelik gezintiler için ideal tercihiniz olabilecek erkek spor ayakkabılar da en az botlar kadar su geçirmeyen direnciyle öne çıkar. Normal bilek boyunda görebileceğiniz ürün sade olduğu kadar kırmızıyla siyah, yeşille gri gibi birbirine uyumlu renklerle de detaylandırılır. Lumberjack sneaker ayakkabılar su geçirmemesi ve türevi özellikleriyle sağlam bir botun beklentilerini karşılayabilmekte ve içinde rahat hareket edebileceğiniz konforu vermektedir. Çocuk spor ayakkabılarıysa bantlı ve bağcıklı modelleriyle öne çıkar. Okulda uzun süre ayakta kalınabilecek zamanlarda veya beden eğitimi gibi hareket isteyen derslerde seçebileceğiniz ürün çocukların neşeli dünyasına hitap edecek modeller içerir. Lumberjack outdoor ayakkabılar da arazi ve doğada yürümeye elverişli, uzun yürüyüşler ve engebeli bölgelere göre bir sağlamlığa sahip olan modellerle öne çıkar. Lumberjack spor ayakkabıları içinden aradığınız ürünü bulmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Diğer Lumberjack Ayakkabıları

Soğuk hava koşulları için sağlam botlar üreten marka, yaz aylarında rahatça giyip çıkarabileceğiniz ayakkabılarıyla da geniş bir ürün ağına sahiptir. Bot ve spor ayakkabılarını andıran tasarımların yanı sıra kumsal ve plaj gibi yerlerde giyinilecek modelleri içeren Lumberjack sandaletler bunun en popüler örneklerinden biridir. Kullanıcı tipine göre değişebilen renk ve desenler sağlam tabanlı, ayağı terletmeyen özelliklere sahip Lumberjack sandaletleri ile karşınıza çıkar. Parmak arası, Castello, Mendy gibi modellerle bulabileceğiniz terliklerse bozulma ve esnemeye direnç gösteren malzemelerle tasarlanır. Rengarenk desen ve ayrıntılarla görebileceğiniz kadın ve erkek terlikleri havuz kenarı, yazlık mekan için ideal görünüme sahiptir. Dört mevsim kullanabileceğiniz çeşit çeşit Lumberjack ayakkabılarla siz de yürüyüşün tadını çıkarabilirsiniz.