GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

LG Televizyon

kategorisinde 93 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

LG Televizyon

Vazgeçilmez eğlence araçlarından biri olan LG televizyonlar, gelişmiş görüntü ve ses özellikleriyle eşsiz bir seyir deneyimi yaşatıyor. Televizyon dünyasında önemli bir yere sahip olan LG TV modelleri, televizyon alanında pek çok yeniliğe öncülük ediyor. Kontrast, çözünürlük, renk, keskin ve net ses performansı, zarif ve şık tasarım çizgileriyle beğeni toplayan LG televizyon modelleri, her ortama uyum sağlayacak boyutlarda tasarlanıyor. OLED, LED, UHD 4K, Full HD gibi farklı görüntü teknolojilerini barındıran LG televizyon çeşitleri ile kusursuz bir izleme deneyimine hazır olun! En yeni teknolojik donanımları barındıran ve gelişmiş fonksiyonel özellikler sunan LG televizyonlar ile hemen tanışabilirsiniz. Bunun için sayfamızda beğeninize sunulan LG TV modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

LG Televizyon Çeşitleri Nelerdir?

LG televizyon modelleri arasında farklı görüntü ve ses teknolojileri kullanılarak geliştirilmiş olan seçenekler bulunmaktadır. Bunlardan biri LG OLED TV çeşitleridir. Kusursuz bir görüntü kalitesi ve benzersiz tasarıma sahip olan LG OLED TV modelleri; 65 inç, 77 inç ve 55 inç gibi farklı boyutlarda tasarlanıyor. Bir başka LG televizyon modeli olan NanoCell 4K TV modelleri ise; saf ve canlı bir renk performansı sunuyor. NanoCell teknolojisine sahip olan LG'nin en gelişmiş LED TV modelleri arasında yer alan bu televizyonlar, ikinci nesil A7 akıllı işlemciye sahip bulunuyor. LG LED TV modelleri arasında ayrıca ultra HD 4K seçeneği de bulunuyor. Ultra HD 4K LG televizyon modelleri, görüntü teknolojilerinin ulaştığı son noktayı temsil ediyor. Minimum 3840 x 2160 çözünürlük sağlayan UHD televizyonlar, HD televizyonlardan dört kat daha yoğun piksel sayısına sahip bulunuyor.

Öne Çıkan LG Televizyon Özellikleri

LG televizyon 4K, UHD teknolojisi gibi pek çok teknolojik özelliğiyle eşsiz bir görüntü deneyimi sunuyor. LG'nin ultra HD yüksek çözünürlük sunan 4K TV modelleri, her anın tanığı olmanızı sağlıyor. Görüntüleri her zamankinden daha canlı, kesin ve zengin bir şekilde görmenizi sağlayan ultra HD 4K televizyon modelleri, HD televizyonlardan dört kat daha yoğun piksel sayısıyla yüksek çözünürlüğün tadına varmanızı sağlıyor. NanoCell teknolojisine sahip LG TV'ler ise; şık ve zarif tasarımlarıyla beğeni topluyor. Ortamın şıklığına şıklık katacak bu televizyon modelleri, derin öğrenme algoritması sayesinde milyonlarca içeriği analiz ederek görüntü ve ses kalitesini yükseltiyor. Eşsiz bir görüntü kalitesi sunan LG OLED televizyonlar ise; son derece gerçekçi sahneler sergileyerek kendinizi görüntünün içinde hissetmenizi sağlıyor.

LG Televizyon Fiyatları

LG TV modelleri, farklı görüntü teknolojileri ve farklı ekran boyutları ile hem segment hem de fiyat olarak birbirlerinden ayrılıyor. Geniş bir ürün seçkisi sunan LG, böylece her keseden kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. LG televizyon fiyatları genel olarak ürünün çıktığı yıla, sahip olduğu teknolojik özelliklere, modeline ve diğer detaylara bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. LG televizyon alırken, kullanım amacınıza ve kullanılacak mekana uygun olarak kafanızda bazı kriterler belirleyebilirsiniz. Örneğin; ortama uygun bir ekran boyutunda karar kılabilir ya da kullanım maksadınıza uygun olarak hangi özellikler aradığınızı netleştirebilirsiniz. Ardından kafanızdaki kriterlere uygun LG televizyon modellerini inceleyebilir, fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Aradığınız tüm LG televizyon modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Farklı marka ve modeldeki televizyon modellerini ise Televizyon kategorimizde bulabilirsiniz.