GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

LG

markasında 4699 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

LG teknoloji ve elektroniğin birçok kolunda hizmet vermektedir. Yaşamı kolaylaştıran, zamandan tasarruf sağlayan, evden işyerine kadar kullanılabilen birçok cihaz, LG'nin geliştirdiği yaratıcı tasarım ve üstün donanımlı ürünlerle piyasadaki yerini alıyor. İletişim, hobi, iş gibi farklı konseptlerin birçoğuna kaliteli ve özgün bir şekilde hitap eden LG ürün kategorisini gezerek siz de ihtiyaç duyduğunuz teknolojiye sahip olabilirsiniz.

LG Akıllı Telefonları

Markanın en sükse yapan ürünleri arasında akıllı telefonlar geliyor. Gündelik zamanlardan oldukça profesyonel çalışma biçimlerine kadar her yerde kullanılan akıllı telefonları, kullanım amaçlarına göre tasarlanan modelleriyle LG'de bulmanız işten bile değil. Büyük ve geniş ekranlı modellerini dahi son derece rahat kullanabildiğiniz LG telefonlar ergonomik tasarım anlayışı dikkate alınarak üretiliyor. Kullanımındaki bu rahatlığı yüksek ekran çözünürlüğü, 64 GB'a varan dahili hafıza, hızlı ekran geçişleri ve üst düzey oyunları oynayabilmenizi sağlayan RAM kapasitesi takip ediyor. İnce çerçeveleriyle hafifliğin, gerçekçi görünümüyle içerik izleme keyfinin tadını çıkarabileceğiniz modeller kulaklığınızı takıp müziğinizi açtığınız anda da sizi sinematik ses sistemiyle karşılıyor. 6,2 ince varan ekranlarıyla film ve video izlemenin, görseller arasında gezinmenin tadına varacağınız LG akıllı telefonlar, farklı renk ve tasarımları sayesinde geniş bir estetik yelpazede seyrediyor. Üst düzey donanım ve zevklerinize hitap eden biçimleriyle siz de aradığınız akıllı telefonu LG dünyasında bulabilir, model özelliklerine göre değişkenlik gösteren LG telefon fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diğer LG Ürünleri

Film izleme keyfini çıkarmanın en güzel yollarından biri özellikli görüntü ve ses sistemlerine sahip olmaktan geçiyor. LG ev sinema sistemi Blu-ray ve DVD sinema sistemi ürünleriyle evinize bu özellikli ortamı oluşturmanızı sağlayabilir. Sunduğu Smart Hi-Fi gibi ses sistemleriyle de evinizde sinema düzeneğini oluşturmak için her şeyi hazır hale getiren marka, LG ses sistemleri modelleriyle kaydedilen sesi, izleyiciye aslının neredeyse birebir aynısı şeklinde aktarmaktadır. Elektronik aletlerin beyaz eşya kanadında da faaliyetlerini sürdüren LG bulaşık makinesi modelleriyle de mutfağınızda. Biriken bulaşıklarınızı kolayca yerleştirebileceğiniz geniş yükleme kapasitesi, ayarlanabilir esnek raf sistemi ve kendine özgü çok yönlü su akışı öne çıkan özellikler arasında. LG çamaşır makinesi de günümüzün en gelişmiş buhar teknolojilerini görebileceğiniz tasarımlar içeriyor. Ürün 17 kg'ye kadar ulaşabilen yıkama kapasitesinin yanı sıra makineye attığınız ürünlerin kumaşını algılayabilen modelleri de içeriyor ve mevcut kumaş için en ideal yıkama yöntemini kendisi hesap edebiliyor. OLED, NANOCELL, Ultra HD 4K TV gibi modelleriyle LG televizyon dünyasına da adım atabilir, evinizde kendi sinemanızı yaratmanın kapılarını arayabilirsiniz.

LG Hakkında

LG, gerek işletme ve ofisler gerek ev gibi farklı temalar etrafında şekillenen birçok mekanın ihtiyaç duyduğu teknolojiyi üst düzey performansı ile sunmaktadır. Günümüzün oldukça önemli hale gelen hijyen ve fayda anlayışının bir parçası olarak LG su arıtma cihazları hakkında da bilgi alabilir, günlük yüzlerce litre su üretiminde bulunan cihazı inceleyebilirsiniz. Güç tasarrufu ederek daha verimli kullanabileceğiniz, temiz ve ideal havayı oluşturmanızı sağlayan LG klima modelleri teknik ve estetik tüm detaylarıyla beğeninize sunulmaktadır. Özellikle telefon konuşmalarınız esnasında size oldukça kolaylık sağlayan kulaklıklar, bilgisayarınızla kullanmanız dahilinde iş görüşmelerinizi yapmanızı, oyunlarınızı oynayabilmenizi de sağlamaktadır. Aradığınız elektronik aletleri, uluslararası ölçekte rüştünü ispatlamış olan LG'de bulabilir, deneyimlemek istediğiniz teknolojiye LG ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz fiyat filtreleme özelliğini kullanarak da aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerini anında görüntüleyebilirsiniz. Minimum ve maksimum bir tutar girerek oluşturabileceğiniz fiyat aralığı sayesinde özelleştirilmiş bir alışverişi de hemen deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca kategorimizde bedava kargo, indirim fırsatı gibi avantajlar ile de karşılaşabileceğinizi unutmayın.