GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Lexmark

markasında 99 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yazıcı markaları arasında en çok tercih edilen isimlerden biri olan Lexmark, birbirinden kullanışlı ve fonksiyonel yazıcı modelleri ile burada beğeninize sunuluyor. Bireysel amaçlı kullanım ya da ofis içi tüketim için ihtiyaç duyduğunuz Lexmark yazıcı modellerini inceleyerek siz de uygun fiyatlarla bir yazıcı sahibi olabilirsiniz.

Lexmark Lazer Yazıcı Modelleri

Farklı baskı teknolojilerine sahip olan Lexmark lazer yazıcı modelleri, bir yazıcıdan olan beklentinizin kat be kat fazlasını karşılamak üzere beğeninize sunuluyor. Renkli lazer fonksiyonları ile çalışan yazıcılar, renkli fotokopi, renkli faks, renkli baskı ve renkli tarama başta olmak üzere tüm yazıcı fonksiyonlarını yerine getirebiliyor. Bununla birlikte Lexmark yazıcılardan temin ettiğiniz durumlarda ağ üzerinde renkli tarama yapabilir, orta, ve büyük boy çalışma grubu gibi farklı boyutlar üzerinde çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. 7 inçlik dokunmatik renkli ekranı ile mükemmel bir teknolojik deneyim sunan Lexmark yazıcılar, A6'dan C5'e kadar pek çok farklı kağıt boyutunu da destekleyebiliyor. Böylece tüm fotokopi ve scan ihtiyaçlarınızı farklı ebatlarda kağıtlar ve evraklar kullanarak kısa bir süre içerisinde tamamlamış oluyorsunuz.

Lexmark Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Lexmark çok fonksiyonlu yazıcı modelleri, özellikle kalabalık ofis ortamlarda maksimum verim sağlayan yeni nesil teknoloji cihazları olarak beğeni topluyor. Lexmark yazıcı kartuş takıldığı andan itibaren çalışır hale geliyor ve ihtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonları yerine getirmeye hazır halde sizleri bekliyor. Lexmark yazıcı modelleri ile dilediğiniz ebatta ve miktarda evrağın fotokopisini çekebilir, bağlı bulunduğu ağ üzerinden tanımlanmış olan mail adreslerine evrak taraması yapıp gönderebiliir, renkli fotokopi oluşturabilir ve renkli baskılar elde edebilirsiniz. Bununla da kalmayan Lexmark yazıcı modelleri, aynı zamanda hızlı ve etkili bir biçimde faks göndermeniz için gerekli alt yapıyı da barındırıyor. Yazıcıların ethernet, USB ve paralel kablo girişleri bulunuyor; böylece yazıcıyı birden fazla cihaza bağlayabiliyor ve dilediğiniz cihazda verimli bir biçimde kullanabiliyorsunuz. 7000 sayfaya kadar siyah, mavi, kırmızı ve sarı toner kartuşları ile birlikte 150.000 sayfaya kadar iade programı görüntüleme ünitesi de Lexmark yazıcı modellerinin sunduğu diğer avantajlar arasında.

Yazıcınıza Uygun Lexmark Kartuş ve Toner

Lexmark kartuş ve Lexmark toner ihtiyaçlarınızı bu sayfa üzerinden karşılayabilirsiniz. Kullandığınız Lexmark yazıcıya en uygun toner ve kartuşu GittiGidiyor avantajları ile satın alarak özellikle toplu alımlarda kartuş masrafları üzerinden tasarruf edebilirsiniz. Bununla birlikte satın almayı planladığınız bir Lexmark yazıcı varsa, alışverişiniz esnasında renkli ve renksiz kartuş da temin ederek tüm ihtiyaçlarınızı tek sepet üzerinden karşılayabilirsiniz. İçerisinde mürekkep, kartuş temizleme solüsyonu, enjektör, uygulama eldiveni ve dolum aparatı da dahil olmak üzere kartuşunuzu doldurmanız için gerekli olan tüm malzemeleri barındıran kartuş dolum setlerinden de yararlanabilirsiniz. Çoğu Lexmark kartuş ve toner çeşidi, her Lexmark yazıcı modeli ile birebir uyum sağladığı için kullanıcılarına büyük kolaylık sunuyor. Lexmark yazıcı nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, ürün ile birlikte gelen anlaşılır ve açıklayıcı kullanım kılavuzundan yararlanarak kısa bir süre içerisinde yazıcıyı nasıl kullanmanız gerektiğini çözebilirsiniz. Diğer tüm yazıcı markaları ve modelleri için dilerseniz Yazıcı sayfamızdan ilham alabilirsiniz.