GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Lenovo Dizüstü Bilgisayar (Laptop)

kategorisinde 3490 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Ürünü hangi ürün amacı için arıyorsunuz?

Lenovo Notebook

Kolay taşınabilir olmaları sebebiyle hem iş hem oyun hem de kişisel kullanımlar için vazgeçilmez bilgisayar çeşitlerinden olan dizüstü bilgisayarlar, en son teknolojiyle donatılan özellikleri sayesinde masaüstü bilgisayarları aratmıyor. Dizüstü bilgisayar denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri de Lenovo oluyor. Piyasaya sürdüğü dizüstü bilgisayar modelleri ile büyük beğeni toplayan Lenovo, her kullanıcı tipine uygun seçenekleri ürün yelpazesinde barındırıyor. Lenovo notebook modelleri, çok yönlü donanımları ve en yeni teknolojik özellikleri ile aradığınız dizüstü performansını sizlerle buluşturuyor. İş bilgisayarı, oyun bilgisayarı ya da kişisel bilgisayarınız olarak Lenovo dizüstü bilgisayar modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. En güncel Lenovo notebook modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Lenovo Dizüstü Bilgisayar Modelleri Neler?

Lenovo dizüstü bilgisayar ve Lenovo laptop çeşitleri, farklı kullanım amaçlarına uygun olarak farklı özelliklerde tasarlanıyor. Lenovo dizüstü bilgisayarlar; kullanıma göre farklı serilerde beğeninize sunuluyor. Örneğin eğer tutkulu bir gamer iseniz ve en sevdiğiniz oyunları güçlü bir multimedya desteği sunan Lenovo oyun bilgisayarları ile oynayabilirsiniz. Lenovo Legion Y serisi oyun bilgisayarları, oyun deneyiminizi her an yanınızda taşımanıza olanak sağlar. Y serisi dizüstü bilgisayarlar aynı zamanda iş yaşamında da üstün performans verimliliği sunar. Lenovo Yoga serisi laptoplar, IdeaPad, ThinkPad serileri ise; öğrencilerin kullanımı için ideal modeller arasında yer alıyor. İş hayatınızdaki verimliliğinizi arttıracak Lenovo iş bilgisayarları arasında ise; Lenovo Chromebook, Lenovo ThinkPad, ThinkBook, Yoga, IdeaPad serilerinde yer alan bazı modeller bulunuyor.

Öne Çıkan Lenovo Notebook Özellikleri

Bir dizüstü bilgisayarda en önemli detay sunduğu performans verimliliğidir. Dizüstü bilgisayarların performans düzeyi, kullanım alanına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Dizüstü bilgisayarlarda performansı doğrudan etkileyen unsur, ürünün sahip olduğu donanımdır. Lenovo dizüstü bilgisayar modelleri güçlü donanım özellikleri ile performans düzeyini de ortaya koyuyor. Lenovo laptop modellerinde Intel Core, Celeron, Atom ve AMD işlemciler bulunuyor. Intel Core işlemci serisi içinde ise i3, i5 ve i7 olmak üzere üç farklı seçenek yer alıyor. İşlemcinin yanı sıra; RAM, ROM, ekran kartı ve işletim sistemi özellikleriyle de Lenovo bilgisayarlar başarılı ürünler olarak nitelendiriliyor. Lenovo notebook modelleri ayrıca 2 GB, 4 GB, 8 GB ve 16 GB olmak üzere dört farklı RAM kapasitesi ile sunuluyor. Günlük kullanım ve basit ofis işleri içi 2-4 GB arasında RAM düzeyine sahip alternatifler yeterli olabiliyor. Daha farklı deneyimler için ise RAM kapasitesini daha yüksek tercih etmek yararlı olacaktır.

Lenovo Dizüstü Bilgisayar Fiyatları

Lenovo dizüstü bilgisayar modelleri, farklı kullanım alanlarına uygun olarak farklı donanım özellikleri ile tasarlanmaktadır. Dolayısıyla her modelin RAM kapasitesi, işlemcisi farklı özelliklere sahip oluyor. Bu özelliklere bağlı olarak ise; Lenovo dizüstü bilgisayar fiyatları geniş bir fiyat skalasında sunuluyor. Lenovo notebook fiyatları aynı zamanda ürünün piyasaya çıkış yılına ve diğer detaylarına bağlı olarak da farklılık gösterebiliyor. Beklentinize ve bütçenize uygun bir Lenovo dizüstü bilgisayar modelini sayfamız üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek güvenle satın alabilirsiniz. Farklı markaların noteebok modellerini ise Dizüstü Bilgisayar kategorimizden inceleyebilirsiniz.