GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Lenovo

markasında 17021 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Lenovo dünyanın dört bir yanında adından söz ettiren, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlardan cep telefonlarına, tabletlerden iş istasyonlarına kadar bilişimin pek çok sahasında aktif olan bir markadır. Çin merkezli bu devasa şirket, 1984'te toplam on bir mühendisin emekleriyle kurulmuş, günümüze de inovasyonun sırtını verdiği teknolojilerden beslenerek başarılı bir şekilde gelmiştir. Bugün bulunduğu ülke sayısı 160'ı aşan Lenovo bilim, teknoloji ve aklın insan hayatına daha fazla fayda sağlaması noktasında faaliyetlerini sürdürmekte ve sürekli yenilik hareketlerine ''Akıllı Dönüşüm'' diyerek üretime devam etmektedir.

Lenovo Bilgisayar Dünyası

Markanın şöhretine şöhret katan ürünler arasında şüphesiz ki bilgisayar ürünleri gelmektedir. Lenovo laptop modelleri bu anlamda markanın en çok nam salan ürünlerinden biridir. Kullanım amaçlarınıza göre farklı kategorilerde görebileceğiniz dizüstü bilgisayarlar iş, oyun, eğlence gibi konseptler etrafında şekillenir. Hepsinde görebileceğiniz belli başlar seriler yer alır. Lenovo Yoga bu serilerden biri olup en popülerleri arasındadır. Başınızı çevirmeniz dahilinde içeriğinizin bir diğer ekrana geçmesini sağlayabilir, sesli asistan aracılığıyla bulamadığınız dosyalara hızlıca ulaşabilirsiniz. Genellikle 14, 15.6 inç gibi farklı ekran boyutlarında seyreden Lenovo Ideapad serisi ise D, S, L, 500S, 700 gibi farklı alt serileri içerir. Yine X, T, P gibi farklı serilerle öne çıkan Lenovo Thinkpad dünyasına adım attığınızda sizi yüksek bellek ve depolama alanları, HD görüntü teknolojisi, yeni nesil işlemci tipleri karşılar. İş istasyonları ve oyun gibi kullanım alanlarına göre yaratılan masaüstü bilgisayarlar da az yer kaplayan ve kurumsal kimliğiniz için oldukça ideal modellerden evde kullanımı ideal olan, bilgisayar oyunculuğunuzu konuşturabileceğiniz modellere kadar size geniş bir ağ sunar. Özel olarak aradığınız ürünler ve Lenovo dünyası için kategorimizi gezebilirsiniz. 2'si 1 arada modelleriyle katlanabilir dizüstü bilgisayar evrenine girmek için Lenovo dizüstü bilgisayarlarını inceleyebilirsiniz.

Lenovo Tarafından Sunulan Diğer Ürünler

Akıllı cihazlarla her türlü etkileşimin sağlanabildiği günümüz teknolojisinde Lenovo telefonlar aracılığıyla birçok resmi, gündelik işlerinizi halledebilirsiniz. Oldukça uygun fiyat performansı ile öne çıkan modeller 32 GB hafıza, 64 GB dahili hafıza gibi donanımsal özellikleriyle sektörün lider markalarının niteliklerine göz kırpmaktadır. LCD ekran tiplerinde ve 5.0, 5.5 inç gibi boyutlardaki modelleriyle Lenovo akıllı telefonlar izlemek istediğiniz filmler, gerçekleştirmeniz gereken işlemler için size kolaylık sağlar. Burada da adından Lenovo K6 gibi serilerle söz ettiren markayı inceleyebilir, uygun fiyat aralıkları sayesinde kolayca yeni bir akıllı telefon sahibi olabilirsiniz. Yine Yoga, Thinkpad gibi serilerle görebileceğiniz Lenovo tabletler ise 128 GB'a varan maksimum hafıza desteği, hassas kalem kullanabilme özelliği, bir projektör işleviyle de kullanılabilme gibi imkanlarıyla öne çıkmaktadır. Markanın kendisinin de dediği, cesur inovasyon anlayışını birçok üründe görmek mümkün. Siz de bu yenilikçi ve hep ileri doğru bakmasını bilen markayla tanışabilir, halihazırda tanışıyorsanız ürünlerinizi güncellemek için de listeye göz atabilirsiniz. Ayrıca markanın tabletleri arasında tasarımı itibarıyla da dikkat çeken pek çok model var. Bunlar arasından sizi yansıtan bir tasarımı kolayca bulmanız mümkün.

Lenovo'nun Diğer Faaliyetleri

Ticari başarısı su götürmez bir gerçek olan Lenovo, özellikle gelecek olmak üzere günümüzde de yükselen bir sosyal anlayış haline gelen sürdürülebilirliğe de önem vermektedir. Atık ve karbon salınım seviyelerini, biyolojik materyaller sayesinde minimuma çekmeye çalışan Lenovo yıldan yıla güncellediği sürdürülebilirlik raporlarını da kullanıcılarıyla paylaşmaktadır. Müşterilerinin çevreleriyle olan etkileşimini, teknoloji deneyimlerini genişletme amacı güden şirket bu stratejisine de ''Akıllı Dönüşüm'' adını vermektedir. Temelleri Doğu'da atılan, bugün küresel ölçekte bir marka olarak bilinen Lenovo sosyal duyarlılık ve teknolojik gelişmeleri aynı potada eritmeyi bilmektedir. Dilerseniz, kategorimizdeki fiyat aralıklarını belirlemenizi sağlayan filtreleme özelliğinden yararlanarak alışverişinizi kişiselleştirebilirsiniz. Maksimum-minimum bir tutar belirleyebilir ve aradığınız ürünün bütçenize uygun seçeneklerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralamayı kullanarak da ürünleri en yüksek fiyat, en düşük fiyat ya da listeye eklenme tarihine göre düzenleyebilirsiniz. Böylece hızlı ve kolay bir şekilde en doğru ürünlere ulaşmanız mümkün. Kategorimizde bedava kargo, indirim fırsatı gibi avantajlar ile de karşılaşabileceğinizi unutmayın. Benzer daha çok ürün için Bilgisayar-Tablet kategorimizi ziyaret ederek de pek çok ürün incelemeye devam edebilirsiniz.