GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Lansinoh

markasında 287 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Lansinoh bebeklerinizin bakım ve sağlığı için ürettiği envaiçeşit ürün sayesinde bebek bakımını oldukça kolaylaştırır. Biberonlardan kremlere, süt saklama poşetlerinden elektrikli süt pompalarına kadar farklı birçok gereç üreten marka kategorimizde hızlı alışveriş imkanıyla sunulmaktadır. Siz de dilerseniz fiyatları filtreleyebilir, istediğiniz ürünü kolayca satın alarak ebeveynle bebek ilişkisini kolaylaştırabilirsiniz.

Lansinoh Süt Sağma Gereçleri

Bir Lansinoh süt sağma makinesi sizi farklı birçok çeşide götürebilir. Tercihe göre elektrikli ya da pilli çalışabilen bir model sizin için en ideal sağma makinesi olabilir. Uyarı ve sağım fazına sahip olan model 3 kademeli sağım moduna, 8 kademeli vakum düzeyine sahiptir. Bu elektronik modelle kolayca anne sütü sağabilirsiniz. Her iki göğüsten aynı anda süt sağmanıza da imkan tanıyan teknolojisi sayesinde ürün oldukça verimlidir. Çift fazlı teknolojisiyle bebeklerin kendine has emiş ritmine kolayca adapte olan model BPA ve BPS içermez. 2'si 1 Arada olarak öne çıkan bu modeli farklı Lansinoh elektrikli süt pompası ürünleri takip eder. 8 kademeli vakum sistemine sahip bir model sayesinde anneler kendilerine en uygun sağım modunu ayarlayabilir. 3 farklı sağım modu da aynı kolaylığı annelere kazandırarak son derece rahat ve steril bir sağım gerçekleştirilir. BPA ve BPS içermeyen bu türler de aynı anda süt sağma imkanı tanımakta, LCD ekrandan kolayca kumanda edilebilmektedir. Kompakt ve tekli bir Lansinoh pompası da aradığınız model olabilir. Elektrikli ya da pilli olarak kullanılabilecek böyle bir model 12 vakum kademesiyle annelere diledikleri sağım modunu ayarlamalarını sağlar. Yumuşak masaj başlığı, biberon başlığı, şişe koyma yuvası ve LED göstergelere sahip ürünle de gönül rahatlığıyla sütünüzü sağabilir, bebeğinizin gelişimini kesintisiz sürdürebilirsiniz. Birbirinden farklı Lansinoh göğüs pompaları ile tanışıp bütçenize uygun bir modeli sayfamızdan hemen satın alabilirsiniz.

Lansinoh Beslenme Gereçleri

Bebeğinizin farklı dönemlerine göre çeşitlilik arz eden Lansinoh biberonları arasından NaturalWave ile tanışabilirsiniz. 0 - 3, 3 - 6 ay arası gibi farklı dönemlere göre seçebileceğiniz NaturalWave biberonlar oldukça gerçekçidir. Bebeklerin içgüdüsel yolla anne göğsünü emerken uyguladıkları dalgalı emme hareketi söz konusu modellerde de uygulanabilmektedir. Böylece anne göğsünde süt emmeye alışkın bebekler için biberona geçiş kolaylaşır. BPA ve BPS içermeyen Lansinoh biberonlarının yavaş, orta, hızlı akışlı olmak üzere üç ayrı seçeneği bulunur. Çalışan kadınlar için büyük bir avantaj sağlayan bir Lansinoh süt saklama poşetini de inceleyebilirsiniz. Anne sütünün daha uzun süreler güvenle saklanması için imal edilen ürün bebeğiniz için her şey düşünülerek tasarlanır. Sütün içine hava girmesini önleyici, dökülme ve sızıntıya da karşı koyan çift kilit sistemi ürünün güvenle kullanılmasını sağlar. Anne sütünün saklanması için en önemli optimum özelliklerden biri de ürünün BPA ve BPS içermeyen polietilenden üretilmesidir. 25 ya da 50 adet gibi farklı sayılarda poşetlerden oluşan Lansinoh süt saklama poşetleri sayesinde bebeğinizin süt emmesini kesintisiz bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Lansinoh Kremleri

Lansinoh Lanolin adıyla imal ettiği kremler sayesinde hassaslaşan göğüs uçlarını korumaya yardım eder. Sadece HPA lanolin içeren ürün emzirme dönemindeki bakım verenlerin göğüs uçlarını koruduğu kadar da yumuşatır. Böylece bebeğiniz emme süreçlerinde zorlanmaz. Tatsız, kokusuz ve renksiz olan ürün sayesinde bebekler annelerinin kokularını ve sütlerinin tadını aynen olduğu gibi almaya devam eder. 10 ya da 40 ml gibi farklı ağırlıklar temin edebileceğiniz ürün tekli ya da çoklu olarak kategorimizden satın alınabilir. Siz de emzirme süreçleri oldukça yumuşatıcı etkiye sahip ve bebeklerinize zarar vermeyen kremlere sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.