GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Kütahya Porselen

markasında 1635 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kütahya Porselen temellerinin atıldığı 1970'den bu yana sektörün en prestijli markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Porselen deyince akla ilk gelen markalardan biri olan Kütahya Porselen 50'yi aşkın ülkeye yaptığı ihracatla da küresel bir marka haline gelmiştir. Siz de ihtiyaç duyduğunuz yemek takımları, çeyiz setleri, fincan ve servis tabağı gibi ürünlere kategorimizden hızlıca sahip olabilirsiniz.

Kütahya Porselen Yemek Takımları

Bir evin en kıymetli, nadide eşyalarından biri olan yemek takımlarına Kütahya Porselen'in stil sahibi tasarımlarıyla ulaşabilirsiniz. Nano ve Bone gibi serilerle vitrinde boy gösteren Kütahya Porselen yemek takımı modelleri sade ve renk renk desenlerle her türlü kullanıcıya başarıyla hitap etmektedir. Makinenizde rahatlıkla yıkayabileceğiniz ve buzdolaplarınızda da muhafaza edebileceğiniz ürün servis ve yemek tabaklarından, çorba kaselerinden, tuzluk ve biberlerden oluşan modellere sahiptir. Yemek takımınızın farklı tabak tiplerini de içermesini isterseniz kayık ve tatlı tabaklarına sahip takımlar da ilginizi çekebilir. Model çeşitliliğinin yanı sıra kişi sayısına göre de çıkacağınız bir araştırma sizi Kütahya Porselen 6 kişilik yemek takımına götürebilir. İster klasik ve sade ister detaylı desenlerle ulaşabileceğiniz ürün servis, tatlı ve çukur tabakları, çorba kaseleri gibi parçalardan meydana gelir. Zarif ve şık detaylarla öne çıkan 6 kişilik takımlara kategorimizden hızlıca sahip olabilirsiniz. Daha kalabalık ziyafetleriniz için tercih edebileceğiniz gözde ürünlerden biri de Kütahya Porselen 12 kişilik yemek takımıdır. Ekose veya klasik gibi farklı desenlere sahip ürün zengin tabak modellerinin yanı sıra tuzluk, biberlik, kürdanlık gibi masanızı tamamlayıcı diğer parçalarıyla da öne çıkar. Sunduğunuz lezzetler kadar onları sunma biçiminizle de misafirlerinizin takdirini toplamak için Kütahya Porselen yemek takımları zengin model çeşitliliğiyle sayfamızda sizleri beklemektedir.

Diğer Kütahya Porselen Takımları

2'den 12'ye farklı kişi sayılarında bulabileceğiniz Kütahya Porselen fincan takımı ürünleri kahvelerinizi servis edebileceğiniz eşsiz fincan modellerine sahiptir. Porselenden üretilen fincanlar ve fincan tabaklarının yanı sıra, kahve sunumunuz için kullanabileceğiniz ahşap stantlarla da stilinizi yansıtabilirsiniz. Sade ve düz renklerde seyreden fincanların yanı sıra oldukça farklı desenlere sahip modeller de Kütahya Porselen fincan takımı çeşitliliğini arttırır. Sayfamızı inceleyerek en sevdiğiniz fincan takımlarını kolayca bulabilir, hızlı alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz. Özellikle evlilik hazırlığı içerisinde alışveriş listesinin başını çeken çeyiz setlerine de Kütahya Porselen'in eşsiz tasarımlarıyla ulaşabilirsiniz. Farklı kullanım biçimlerine ait tencereler, cezve ve çaydanlık takımları bir Kütahya Porselen çeyiz seti içerisinde görebileceğiniz en popüler parçalar arasında yer alır. 18 parça halinde görebileceğiniz Kütahya Porselen çeyiz seti mutfağınızın en elzem ihtiyaçlarını içermesinin yanı sıra en özel ürünleri olmaya da adaydır. Makinelerinizde güvenle temizleyebileceğiniz ürünler uzun müddet kullanabileceğiniz dayanıklılığıyla öne çıkar. Siz de mutfağınızın en göze çarpan ürünlerine Kütahya Porselen setleriyle ulaşmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Diğer Kütahya Porselen Ürünleri

Marka mutfak ürünleri ekseninde birçok ihtiyacınızı barındıran setlerin yanı sıra daha spesifik ürünleriyle de karşınıza çıkar. Adeta sanatsal dokunuşlarla tasarlanarak göz boyayan modellere sahip Kütahya Porselen servis tabağı takımları bu minvalde satın alabileceğiniz ürünlerden biridir. Çizilmeye karşı kararlı bir duruş gösteren servis tabaklarını pürüzsüz yüzeye sahip modelleriyle lekelenmeden kullanabilirsiniz. Klasik modellerin yanı sıra günün trendlerinden biri olan ahşap motifli servis tabaklarına da yönelebilirsiniz. Evinizin eşsiz ürünleri arasında yer alabilecek Kütahya Porselen takımlarının yanı sıra ikram setleriyle sevdiklerinize hediye de sunabilirsiniz. Kategorimizi gezerek markanın geniş ürün ağı içerisinden aradığınızı bulabilir, hızlıca satın alabilirsiniz.