GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Taşsız Altın Küpe

kategorisinde 5758 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi ürün tipi için arıyorsunuz?

Taşsız Altın Küpe

Değerli ve yarı değerli taşlar içermeyen taşsız altın küpeler, tasarım açısından farklılık gösterir. Genellikle günlük kullanıma uygun modelleri içeren taşsız küpeler, tasarımına göre klipsli, halkalı, sallantılı, toplu ve fantezi modelleri kapsar. Altın ayarına göre ise altın kaplamalı küpeler ve saf altın küpeler ürünler arasında bulunur.

Kullanışlı Taşsız Altın Küpeler

Taşsız Altın Küpe

Taşsız altı küpe modelleri arasında günlük küpeler ve şık sallantılı küpeler bulunur. Günlük küpeler içinde nokta küpeler ve klipsli küpeler en popüler aksesuar modellerinden olur. Nokta stil küpeler, küre şeklinde basit tasarımlarla karşınıza çıkar ve sarı altının yanında beyaz altın seçenekleri ile de bulunabilir. Top küre şeklindeki küpeler modern, dokulu küpe modelleri eşliğinde temin edilebilir. Klipsli taşsız altın küpe modelleri arasında ise yüzlerce farklı ürün çeşidi yer alır. Nazar boncuklu, kalp, çiçek, şimşek, yaprak gibi motiflere sahip küpeler günlük yaşamda oldukça şık bir kullanım sunar. Kadınsı modeller iş yaşamında esnek bir şekilde kullanılabilirken sevimli motiflere sahip ürünler, genç kızların ve kız çocuklarının favori tercihi olur. Klipsli taşsız altın küpe modelleri arasında minimal tasarımlar da yer alır. Sade bir tasarım anlayışı ile üretilen minimal altın küpeler, her yaştan kadının ilgisini çekecek ürünlerdir.

Taşsız Fantezi Küpeler

Taşsız Altın Küpe

Trend moda akımlarına uygun üretilen taşsız fantezi altın küpeler, günlük yaşamda ve iş hayatında kullanılan modelleri kapsar. Sallantılı küpeler, zincirli küpeler, motifli küpeler fantezi küpeler arasında yer alır. Zincirli modeller çift taraflı sallantılı zinciri ile tek kulakta veya çift kulakta kullanılabilir. Sonsuzluk, ay yıldız, yonca, kalp gibi takılarda görmeye alışık olduğumuz motiflere yer veren ürünler, hareketli ve modern bir tarz yaratmak isteyenlerin tercihi olur. Mineli altın küpe modelleri de fantezi küpeler arasından alıcıya ulaşır. Çift renkli küpeler ise genellikle sarı altın, beyaz altın, bakır ve gül rengi altının iki renk veya üç renk olarak birlikte kullanıldığı ürünler olarak karşınıza çıkar. Sallantılı, halkalı veya çok renkli ürünleri Glorria, Altınbaş, Cigold gibi taşsız altın küpe markaları arasından inceleyebilirsiniz.

Ayarına Göre Taşsız Altın Küpeler

Taşsız Altın Küpe

Altının saflığını ifade eden altın ayarı, taşsız küpe modellerinde 8 ayardan başlayarak 22 ayara kadar çıkar. 22 ayar küpeler saf altının kullanıldığı ürünler, parlak sarı altından üretilen modelleri kapsar. Klasik tasarımlı küplerin yer aldığı 22 ayar küpeler, gösterişli fantezi küpe çeşitleri ile alıcıya ulaşır. 18 ayar altın küpeler ise daha geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Günlük kullanıma uygun küpeleri 10 ayar, 8 ayar ürünler arasından bulabilir, taşsız altın küpe fiyatları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Daha fazla takı ve mücevher seçenekleri için Mücevher, Takı, Saat kategorimizi ziyaret edebilir, birbirinden şık yüzük modellerini Yüzük kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Taşsız Küpe Seçiminde Tavsiyeler

  • Taşsız altın küpe seçerken geçici moda akımlarından ziyade şık ve uzun süre kullanılabilecek modelleri seçmeniz daha avantajlı olacaktır.
  • Seçtiğiniz küpeleri tüm kıyafetle kullanmak istiyorsanız, sade modellere yönelmeniz tavsiye edilir.
  • İş ve okul yaşamında sarı altından ziyade beyaz altın küpeler daha iyi bir tercih olacaktır.
  • Sallantılı küpeler arasında seçim yaparken saç stilinize uygun, aşırı uzun durmayan ince zincirli küpeleri seçmeniz önerilir.
  • Sade ürünlerden hoşlanıyorsanız, gümüşün altınla birlikte kullanıldığı modelleri veya beyaz altının kullanıldığı modelleri seçmeniz tavsiye edilir.

Altın Küpe Seçiminde Püf Noktalar

  • Altın küpe modellerinde işçiliğin ürün değerini değiştireceği unutulmamalıdır.
  • Sallantılı ve halkalı taşsız altın küpe fiyatları ürün ağırlığına göre belirlenir.
  • Altın küpe alırken ürün sertifikasını öğrenip sertifikalı ürünleri seçmek gerekir.
  • Küpe seçiminde altının ayarını kontrol etmeniz önerilir.
  • Ürünün değerine önem veriyorsanız, işçiliği az olan küpelere yönelin.