GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Kumtel

markasında 410 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Isıtma sistemleri ve mutfak araç gereçlerinde Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olan Kumtel. Ürün kategorimizi gezerek yapacağınız bir araştırma ile siz de Kumtel marka ısıtıcı ve ankastre ürünlerini, ocak ve fırınları, ister set halinde ister parça parça satın alabilirsiniz.

Kumtel Ankastre Set Ürünleri

Toplu alımlarda oldukça uygun fiyatlarla karşılaşabileceğiniz Kumtel ankastre set ürünlerini ocak, fırın ve davlumbazlar oluşturmaktadır. A enerji sınıfına sahip özellikleriyle görebileceğiniz Kumtel fırın modelleri set haliyle de niteliklerini muhafaza etmektedir. Isıya oldukça dayanıklı kapaklarla üretilen fırınlar %40'a ulaşan enerji tasarruf özelliği ile kullanıcı dostu sıfatıyla öne çıkmaktadır. Gerek ızgara telleri gerek pişirme tepsileriyle ziyafetlerinizin mimarlarından biri olabilecek Kumtel fırınlar bir setin parçası halinde ve ankastre özellikleriyle ön plana çıktığı kadar solo kullanım tipiyle de mutfakları sevilen ürünlerinden biri olmaktadır. Kumtel ocak modelleri emaye ızgara imkanı, dört ya da beş gözlü tasarımları ve gaz emniyet fonksiyonlarıyla öne çıkmaktadır. Tasarım zevki ve kullanım biçiminize göre yandan ya da önden düğmeli iki farklı modelini bulabileceğiniz ocakları set üstü modelleriyle de temin edebilirsiniz. Ocakta yiyecek, içecek pişirme esnasında çıkabilecek duman ve buhar gibi unsurları bertaraf eden davlumbazlar da Kumtel'in ankastre bütününün önemli bir diğer parçasıdır. Yüksek emiş gücüyle ocağın başında geçirdiğiniz vaktin engellenmesine mani olan Kumtel davlumbaz modelleri, sahip olduğu 163, 190 w gibi motor güçleri sayesinde meydana gelen duman ve türevi gazları hızlıca ortadan kaldırmaktadır.

Kumtel Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Ev, ofis gibi kapalı, yarı kapalı alanlarda soğuk havaların etkisini kırmak veya yoğun sıcak havayı serinletmek için çeşitli ısıtma & soğutma sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Kumtel ısıtıcı modelleri, bir ortamın sıcaklığını arttırmak için ideal güce sahip olup farklı modelleriyle her tür kullanım biçimine hitap etmektedir. Tavana, duvara monte edilebilir ya da zemine yerleştirerek kullanılabilir modelleri 1800'den 2500 W'a kadar farklı ısıtma kapasitelerine sahiptir. Fanlı modelleriyle ön plana çıkan Kumtel sobalar ise ısıtıcılarla benzer zihniyet ve işlevlerde ilerlemektedir. Maksimum 2000 W ısıtma gücüne sahip fanlı modeller dikey pozisyonda kullanılmakta ve farklı sıcaklık kademeleri içermektedir. Kışları bulunduğunuz mekanların soğuk hava dalgalarını kırmak adına son derece elverişli ve emniyetli şekilde kullanabileceğiniz bu ürünlerin yanı sıra Kumtel vantilatör modelleri de sıcak havalar için biçilmiş kaftan olabilir. Tercihe göre daha sakin veya hızlı bir şekilde çalıştırabileceğiniz bu vantilatörleri kumandalı ve manuel olarak iki farklı tasarımla görebilirsiniz. Gerek çalışırken masa başınıza koyabileceğiniz ufak modelleri gerek salon gibi daha büyük bölümlerde tercih edebileceğiniz ayaklı ve büyük modellerini temin edebilirsiniz. Kumtel ısıtıcı fiyatları ya da vantilatör fiyatlarını öğrenmek için listemizi gezebilir, aradığınız modellere hızlıca sahip olabilirsiniz.

Kumtel Hakkında

Pişirme ve ısıtma dünyasının önde gelen, muteber markalarından biri olan Kumtel sektöründe Türkiye'deki zirve isimlerinden biridir. TSE, SGS, CE gibi güvenlik ve standartlara sahip olarak müşterilerin kendisine tam güvenini sağlayan Kumtel, ürünlerinin büyük bir oranını 120'den fazla ülkeye göndererek dünya pazarında da sevilen bir marka haline gelmiştir. 2016'da Etiyopya'da açtığı fabrikayla da bu istikrarını sürdüren şirket 1970'lerden günümüze uzanan tecrübesiyle sektörün yüz güldüren markalarından biri olmayı sürdürmektedir. Dilerseniz kategorimizdeki fiyat filtreleme opsiyonunu kullanarak alışverişinizi özelleştirmeniz mümkün. Buna göre; sayfamızdaki ilgili alana en yüksek ve en düşük tutarları girebilir ve kolayca bir fiyat aralığı oluşturabilirsiniz. Böylece markanın ürünlerini bütçenize uygun seçenekleri ile anında listeleyebilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerinin karşısına çıkan markayı, akıllı sıralama özelliğimizi kullanarak da inceleyebilirsiniz. Bu sayede ürünleri fiyatlarına ya da ürün listesine eklenme tarihine göre yukarıdan aşağıda dizebilirsiniz. Ayrıca kategorilerimizde bedava kargo, indirim gibi cazip fırsatlar ile de karşılaşabileceğinizi unutmayın.