GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Taşsız Altın Bilezik

kategorisinde 6 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Taşsız Altın Bilezik

Taşsız altın bilezik seçenekleri, geleneksel tarzda bilezik kullanmak ya da sevdiklerine özel armağanlar sunmak isteyen kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği takı seçenekleri arasında yer alıyor. Çeşitli altın markaları tarafından 8, 14 ya da 22 ayar altından üretilen taşsız modeller, sade görünümleri ve eşsiz zarafetleri sayesinde hem günlük aksesuar hem de özel günlerde tamamlayıcı takı olarak değerlendirilebiliyor. Altın bilezik fiyatları, son derece ideal seçenekler sunmaları sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanırken ürünlerin zengin tasarım seçenekleri de her yaşta ve her tarzda kadının ilgisini çekiyor.

Kelepçe Bilezik Modelleriyle Tanışın

Taşsız Altın Bilezik

En beğenilen taşsız bilezik seçenekleri arasında ilk sırada kelepçe bilezik modelleri bulunuyor. Taşsız altın kelepçe bilezik seçenekleri, klipsli ve kilitli tasarımlarıyla size son derece zarif bir görünüm sunarken farklı desen seçenekleriyle de tarzınızı yansıtıyor. 14 ya da 22 ayar altından üretilen kelepçe bilezik modelleri, dileyen kullanıcılar için düz olarak tasarlanırken gösterişli seçeneklerden hoşlananlar için de şerit geçişleriyle süslü halde üretiliyor. Şerit geçişli modellerin en etkileyicileri ise kaburga tasarımlı ürünlerden oluşuyor. Taşsız 22 ayar altın kaburga kelepçe bilezik seçenekleri, etkileyici görünümleriyle size asil ve seçkin bir hava kazandırırken iddialı dokularıyla da göz kamaştırıyor.

Trabzon Taşsız Altın Bileziklerini Keşfedin

Taşsız Altın Bilezik

Taşsız altın bilezik modelleri arasında Trabzon usulü seçenekler de dikkat çekiyor. Trabzon bilezikleri, etkileyici görünümleri ve yüksek değerleri sayesinde hem takı olarak hem de yatırım aracı olarak değerlendirilebiliyor. Evlenen aile yakınlarınıza armağan edebileceğiniz en etkileyici modeller arasında yer alan Trabzon bilezikleri, ağırlıklı olarak 22 ayar altından üretiliyor ve yoğun işçilik içeren detaylarla süsleniyor. Taşsız 22 ayar altın Trabzon hasır bilezik seçenekleri ise Trabzon usulü altın işlemeciliğinin en etkileyici örnekleri arasında bulunuyor. Hasır görünümlü dokuları sayesinde son derece ihtişamlı bir görünüm sunan modeller, özel günlerinizi daha da anlamlı hale getirmenize yardımcı oluyor.

Burma Modelleriyle Tarzınızı Yansıtın

Taşsız Altın Bilezik

Taşsız altın bilezik denince akla gelen modeller arasında Anadolu kültüründe önemli bir yer tutan burmalar da yer alıyor. Adana ve Trabzon gibi pek çok şehirle özdeşleşen burma bilezikler, ikili ya da üçlü burmalardan oluşmaları nedeniyle saç örgüsünü andıran bir görünüm sergiliyor. Ağırlıklı olarak 14 ya da 22 ayar altından üretilen burmaların 12 gram, 15 gram ve 22 gram gibi seçenekleri bulunuyor. İki ya da üç bilezik parçasının iç içe geçmesinden oluşmaları nedeniyle büyük maddi değer de taşıyan burma modeller, etkileyici tasarımları sayesinde özel günlerinizin en çarpıcı eşlikçileri arasında yer alıyor. Daha fazla takı ve mücevher seçenekleri için Mücevher, Takı, Saat kategorimizi ziyaret edebilir, birbirinden şık yüzük modellerini Yüzük kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Taşsız altın bilezik modellerini sipariş etmeden önce ürünlerin boyutlarını, gramajlarını ve ayarlarını kontrol etmeniz önerilir.
  • Altın bilezik seçeneklerini, evlenen aile bireylerinize ya da dostlarınıza armağan etmek amacıyla satın alabilirsiniz.
  • Desenli ve detaylı taşsız altın bilezik seçeneklerini özel günlerinizde mücevher olarak kullanabilirsiniz.
  • Çok sayıda bilezik modelini aynı anda kullanarak daha etkileyici ve çarpıcı bir görünüm sergileyebilirsiniz.
  • Bilezik modellerinizi uyumlu küpe ve kolye seçenekleriyle tamamlayarak son derece iddialı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Taşsız altın bilezik fiyatları; ürünlerin gramına, ayarına ve işçiliğine göre farklılık gösterebilir.
  • Altın bilezik modellerini set halinde satın alarak daha uygun fiyatlarla daha çok sayıda takı sahibi olabilirsiniz.
  • Zincirli bilezik modellerini kullanırken fiziksel zorlanmalara karşı dikkatli olmanız, olası deformasyonları önleyebilir.
  • Altın takılarınızı kimyasal temizlik maddeleriyle temastan korumanız, ürünlerin kararmasını engelleyebilir.
  • Takılarınızı kullanmadığınız zaman kutuda saklamanız, ürünleri uzun süre boyunca güvenle kullanabilmenize yardımcı olur.