GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Kron

markasında 453 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Faaliyetlerine 2004 yılında başlayan Kron çok çeşitli bir bisiklet üreticisidir. Bir hobinin ötesinde, yaşam tarzlarını bisikletle kuranların da çok sevdiği markalardan biri olan Kron dünya çapındaki birçok etkinlikte de bisikletçilerin yanındadır. Siz de dağ gezintilerinizde sürebileceğiniz, yarış yapabileceğiniz, şehir içinde gezebileceğiniz envaiçeşit Kron bisikletiyle tanışmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kron Şehir ve Dağ Bisikletleri

Kentin içinde gerek uzun gerek kısa mesafeli seyahatlerde kullanabileceğiniz Kron bisikletleriyle vücudunuzun ihtiyaç duyduğu hareket ve enerjiyi kazanabilirsiniz. Zevkinize göre farklı pek çok renkte bulabileceğiniz bisikletler uzun turlarınızda hızlı ve akıcı bir sürüş deneyimi için de idealdir. Hidrolik diskli fren sistemine sahip modeller fren telinin dış kabloda sürtünmesini engellerken daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Frenleme için daha az sıkmanıza fırsat tanıyan bu sistemi V frenli bisikletler takip eder. Daha standart bir modeli içeren bu fren sistemi fren pabuçlarının janta baskı yapmasıyla gerekli freni sağlar. Duble jant özelliğine sahip Kron şehir bisikleti modelleri eğilme ve akort bozulmalarına karşı kendisini korur. 21, 24 gibi farklı vites aralıklarına sahip olan ürün geniş fiyat aralıklarıyla kategorimizde yer almaktadır. Dağcılık, tırmanış, uzun yürüyüşler gibi daha çok outdoor ile ilgilenenlerse Kron dağ bisikleti modelleriyle aradığı sağlamlığa kolayca ulaşabilir. Özellikle engebeli arazilerde zeminin dezavantajlarının önüne geçmek için farklı fren sistemlerine sahip bir dağ bisikletini inceleyebilirsiniz. Yaş gruplarına göre de farklı modellerini inceleyebileceğiniz ürün rahat ve sağlam yapısıyla dağ bisikletçilerinin güvenini kazanan ürünlerdendir. Farklı teknik ve estetik ayrıntılara sahip Kron dağ bisikletleri ile tanışmak, daha sağlam bir sürüş deneyimi için kategorimizi inceleyerek doğru sonuçlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkan Diğer Kron Bisikletleri

Bir Kron yol bisikleti ile aradığınız teknik altyapı ve konfora ulaşmanız işten bile değildir. Hızlı ve güvenli bir sürüşü bir arada yakalayabileceğiniz ürün ortalama 28 jantlı olup 14'ten 16'ya farklı vites aralıklarında seyreder. Üstün fren sistemiyle durmanız gerektiği anda gerekli kesilmeyi sağlayan yol bisikletleri asfalt ve düzgün yollarda maksimum performans sergiler. Farklı gidon tasarımları sayesinde değişik sürüş imkanları da tanıyan ürün rüzgar direncini en asgari düzeye indirip hızı maksimize etmeyi sağlar. Kron yarış bisikletleri olarak da isimlendirilen ürün kategorimizde farklı özellikler içeren modelleriyle yer almaktadır. Siz de bütçenize uygun bir Kron yol bisikleti için sayfamızı inceleyip nihai sonuca ulaşabilirsiniz. Öne çıkan bir diğer modelse Kron katlanır bisikletlerdir. Özellikle şehir hayatında, toplu taşımaya binerken yanınıza alabileceğiniz, araçla seyahate çıktığınızda katlayıp bagajınıza koyabileceğiniz ürün bu yanıyla çok sevilmektedir. Farklı fren sistemleriyle çeşitlilik sunan ürün hızlı ve konforlu olduğu kadar portatif özellikleriyle de kendi kitlesini yaratmaktadır. Ebeveynlerin çocukları için çıktıkları bir bisiklet araştırmasındaysa farklı hassasiyetler devreye girebilir. Kron 24 janta sahip modelleriyle özellikle çocuklar için de uygun bisikletler hazırlamaktadır. İstediğiniz ürünü bulabileceğiniz kategorimiz fiyat performanslarını değerlendirmeniz için de oldukça idealdir.

Kron Bisiklet Fiyatları

Sahip olduğu farklı bisiklet türleri, her türün içinde yer alan değişik özellikler Kron bisiklet fiyatlarının da değişkenliğini sağlamaktadır. Böylece tekdüze bir fiyattan ziyade geniş bir skalada inceleme yapmanız kolaylaşır. Alacağınız bisikletten hangi amaçla istifade edeceğinizi gözeterek çıkacağınız bir araştırma sizi doğru sonuçlara ulaştırır. Bu sırada geniş ölçekte hareket eden fiyatlar sayesinde de bütçenize uygun bisikletler bulabilirsiniz. Kent içinde gezinmek önceliğinizse şehir bisikletlerini, dağlık alanlarda sürüş keyfi için dağ bisikletlerini seçebilirsiniz. Kron bisikletleri tüm tür ve modellerini inceleyebileceğiniz detaylarla kategorimizde yer almaktadır.