GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kraft

markasında 482 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kraft bebekleriniz için güven ve fayda ekseninde ürünler satışa sunan, bebeğin doğumundan çocuk evresine geçişine kadar ihtiyaç duyduğu pek çok araç gereci üreten bir markadır. Bir çocuk arabası, araçla seyir halindeyken gerekli bir oto koltuğu ya da pratik mama sandalyeleri gibi ürünler Kraft'ın ürün haritasında bulabileceklerinizden yalnızca birkaçı. Sayfamızı inceleyerek siz de bebeğiniz için en doğru ürünleri zahmetsizce satın alabilirsiniz.

Kraft Bebek Arabaları

Ortalama 15 kg'lık taşıma kapasitesiyle tasarlanan bir Kraft bebek arabası ile konfor ve emniyeti bir arada yakalayabilirsiniz. 5 noktalı emniyet kemeriyle bebeğinizi güvenle taşıyan bebek arabaları tek noktadan frenleme sistemine sahip modelleriyle tüm güvenliği de tek bir noktadan gerçekleştirmenizi sağlar. Ayarlanabilir ayakları ve çift yönlü sistemi pratik kullanıma hizmet ederken 360 derece dönen tekerlekler de istediğiniz tarafa hareket edebilmenizi kolaylaştırır. Bebeğinizi yağmur ve soğuk havalardan korumak için kullanabileceğiniz tente ekstra büyüyen yapısıyla daha kapsamlı olarak da değerlendirilebilir. Koltuğuysa gereğinde dik gereğinde tam yatırarak kullanabilirsiniz. Rahat katlanılan ve kilitlenebilen ürün portatif özellikleri sayesinde istediğiniz yere taşınabilir. Ürün ayrıca çeşitli oyuncak ve hobi gereçlerini koyabileceğiniz geniş sepetiyle de dikkat çeker. Çocuğunuz ister uyanık ister uyuyor olsun arabasının içinde rahat ve güvenle gezinmenin keyfini çıkarabilir. Kraft iki bebek arabası modelleri de ikizleriniz için biçilmiş kaftandır. Farklı aralıklar ve yeni doğan kullanımı için oldukça ideal olan ürün de tekli modelleriyle aynı niteliklere sahiptir ve doğumdan itibaren kullanılabilir. Siz de birbirinden farklı renkleriyle pek çok zevke hitap eden Kraft bebek arabaları için sayfamızı inceleyebilir, istediğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Bebek Bakımı İçin Kraft Ürünleri

Kolay katlanıp taşınabilirliği sayesinde evinizde olduğu kadar konaklamalarınızda da kullanabileceğiniz Kraft park yatak ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ekseriyetle 36. aydan itibaren kullanabileceğiniz park yataklar tekerlekli sistemi sayesinde ev içinde de her yere taşınabilir ve beşik mahiyetinde kullanılabilir. Sinekliğe sahip modelleriyle ekstra önlem alabileceğiniz ürün fermuarlı penceresi sayesinde bebeklerinizin de kolayca giriş çıkışını sağlar. Bebeğinizin uzandığı esnada görebileceği dikkatini çekecek oyuncaklar da ürünü güzelleştiren detaylar arasındadır. Portatif ya da ayaklı modelleriyle görebileceğiniz Kraft mama sandalyesi ise gelişim evresindeki bir bebeğe ve onu büyüten ebeveynlere pratiklik kazandırır. Ortalama 6 ile 36 ay arasındaki çocuklar için uygun olan mama sandalyeleri portatif tasarımlarında 3 noktalı emniyet kemeriyle çalışır. 31.5 santimlik bir yüksekliğe sahip olan portatif modelleri sökülebilir bacaklara sahip ayaklı modeller takip eder. 5 noktadan emniyet kemerine sahip olan ürün ayarlanabilir sırt bölümü sayesinde bebeğinizin farklı oturma şekillerine hemen adapte olur. Rahatça katlayıp istediğiniz yere götürebileceğiniz ürün birbirinden farklı özellikler içeren modelleriyle sayfamızda boy göstermektedir. Gittiğiniz yerlerde bebeğinizin tüm temel ihtiyaçlarını yanınızda götürmek içinse bir Kraft bebek bakım çantası aradığınız ürün olabilir. Sırttan ya da omuzdan takmalı modellerle tasarlanan ürün oldukça geniş iç hacmi sayesinde suluk, bebek bezi, biberon gibi birçok ürünü taşımanızı kolaylaştırır. Estetikten de taviz verilmeyen Kraft bebek bakım çantaları farklı model ve renkleriyle kategorimizde yer almaktadır.

Diğer Kraft Ürünleri

Araçla seyahatinizde bebeğinizin de güvenle yolculuk etmesi için Kraft oto koltuğu modelleri teknik ve estetiği bir araya getirir. Üst sınırın ortalama 36 kg olduğu koltuklar çoklu yatış için farklı formlara sokulabilir. Arka koltuğa koyduğunuz çanta, poşet gibi eşyaların oto koltuğuna teması halinde ürün yan darbelere karşı kendini koruma özelliğini konuşturur. 5 noktalı kemer sistemiyle bebeğinize yüksek güvenlikli bir ortam hazırlayabileceğiniz ürün kemer üzerindeki koruyucu pedler sayesinde bebeğinize rahatsız etmez. Kırmızı, siyah, bej, gri gibi birçok renkte bulabileceğiniz Kraft oto koltuğu sağlam yapısıyla huzurlu bir sürüş için idealdir. Bir tasarım harikası olan Kraft bisikletlerse bir tenteye sahip olup üç tekerleklidir. Koltuğun arka kısmından yukarı doğru uzanan tutamağı sayesinde itmeli olarak da kullanabileceğiniz ürün tente arkasındaki bardaklık yeri sayesinde ebeveynlerin de keyfini önemser. Siz de Kraft ürünlerini kategorimizden inceleyip hızlıca temin edebilirsiniz.