Sepetim

Geri Satıcı Açıklaması

VİVOL Soyulabilen Vanilya Kokulu Çikolata Ağda 1 li SET (250gr Çikolata Ağda+Çikolata Ağda Isıtıcı) için satıcı açıklaması
(#364676974)
ACISIZ Kokulu Ağda.Sür...Çek...Parla....ACI YOK...BEKLEME YOK....PRATİK BONCUK AĞDA...AYNI GÜN KARGO
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Marka Vivol

Vivol Soyulabilir,Bezsiz,Acısız,Kokulu Acısız Çikolata Ağda Seti

 

1 Kutu 250gr Vanilya Kokulu Çikolata Ağda (Normal Ciltler Tüm Bölgeler) + Spatula

 

1 Adet Isı Ayarlı Çikolata Ağda Isıtıcı Makine

 

***BEZSİZ VE ACISIZ KULLANIM

***HIZLI ERİME

***HIZLI  KURUMA

***İHTİYAÇ KADAR KULLANIM 

 

ÜCRETSİZ KARGO......AYNI GÜN KARGO.....%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ

 

AKLINIZDAKİ SORULARIN TÜM CEVAPLARI BURADA

 

Çikolata ağda nedir?

 

Çikolata ağda,çam ağaçlarından toplanan reçinelerin bal mumu,bitkisel maddeler ve yağlar ile karıştırılarak el değmeden tam otomatik endüstüriyel makine parkuru ile üretilen kuvvetli bir ağdadır.

 

Çikolata ağda'nın kalite belgesi varmıdır?

 

Çikolata ağdalarımızda üretim ve satış için yasalara göre alınması gerekli tüm kozmetik üretim izin ve sertifikaları mevcuttur.Tüm Çikolata ağda çeşitlerimiz esterifikasyon aşamasından geçmiştir.

 

Diğer ağdalardan farkı nedir?

 

***Pratik kullanım farkı:

 

Çikolata ağda'yı diğer ağdalardan ayıran en büyük özelliği pratik kullanılma şeklidir.Diğer ağdala uygulamalarında ağda uygulamasını yaptıktan sonra bez kullanmak zorunda kalırsınız.Çikolata ağda YAPIŞTIR ve ÇEK olarak uygulanır ve bezsiz kullanılır.

 

***Kullanım sonrası farkı:

 

Diğer ağdalar ile yapılan uygulamada ağda vücutta bıraktığı yapışıklılık bir yağ ile temizlenmek zorundadır.Çikolata ağda'da uygulama yaptıktan sonra cildinizde yapışıklık oluşmaz ve sanki hiç ağda yapmamışsınız gibi cildiniz tertemizdir.

 

***Kullanım miktarı farkı

 

Diğer ağdalarda ambalaj 500ml ise ancak siz sadece kaş bölgesine ufak bir uygulama yapmak isteseniz bile 500ml ambalajın içindeki ağdanın tümünü ısıtmak zoruna kalırsınız.Çikolata ağdada ise kullanmak istediğiniz miktar kadar kolayca kırıp ısıtırsınız ve uygularsınız.

 

***İçerik farkı

 

Çikolata ağda ile diğer ağdalar arasındaki temel fark, içeriğidir.Diğer ağdalar şeker bazlı hammaddeler ile üretilmektedir çikolata ağda ise doğal reçinelerden üretilir. Çikolata ağda tüy köklerini besleyen maddeler içermediğinden uzun dönem kullanım sonrasında tüylerin büyüme hızı son derece yavaşlar ve daha uzun aralıklarla ağda yapma ihtiyacı hissedilir. Ayrıca reçine, şekerden daha kuvvetli bir tutuculuğa sahip olduğu için çikolata ağdanın performansı diğer ağdadan daha iyidir ve tek seferde daha fazla tüyü alabilir.

 

Çikolata Ağda Acıtırmı?

 

Çikolata ağda diğer ağda uygulamalarına kıyaslandığında acı seviyesi minimumdadır.Bunun sebebi özel geliştirilmiş formülündeki elastik yapı cilt üzerine değil doğrudan kıl köklerine yapışır ve çekim yapıldığında kıl kökleri ağda üzerinde kalır.Cilde yapışma oranı minumum olmasından dolayı acı yok denecek kadar azdır.

 

Renkler Arasındaki Fark Nedir?

 

Tüm cilt tiplerine göre Çikolata ağdamız mevcuttur.Diğer ağda ürünleri gibi bizim Çikolata ağdalarımızda bölge ayrımı yoktur.Sadece kişinin kendine uygun cilt tipine göre olan Çikolata ağdayı seçmesi yeterlidir.Cildinize uygun olan Çikolata ağda çeşidini vücudunuzun tüm bölgesinde uygulayabilirsiniz.

 

Elma Kokulu Çikolata Ağda: :Cildiniz KURU ise ELMA KOKULU ÇİKOLATA tam size göre bir seçim olacaktır.Vücüdunuzun tüm bölgesinde uygulayabilirsiniz.

 

Vanilya Kokulu Çikolata Ağda : Cildiniz NORMAL ise VANİLYA KOKULU ÇİKOLATA tam size göre bir seçim olacaktır.Vücüdunuzun tüm bölgesinde uygulayabilirsiniz.

 

Çilek Kokulu Çikolata Ağda : Cildiniz HASSAS ise ÇİLEK KOKULU ÇİKOLATA tam size göre bir seçim olacaktır.Vücüdunuzun tüm bölgesinde uygulayabilirsiniz.

 

Kakao Kokulu Çikolata Ağda : Karma bir cilde sahipseniz ve sert tüy yapınız varsa KAKAO KOKULU ÇİKOLATA AĞDA tam size göre bir seçim olacaktır.Vücüdunuzun tüm bölgesinde uygulayabilirsiniz.

 

Çikolata Ağda Isıtıcı Nedir?

 

Çikolata ağda ısıtıcı Çikolata ağdalarımız için özel olarak dizayn edilmiş bir ısıtıcıdır.Görevi Çikolata ağdalarınızı ideal kıvamda tutarak acısız ve hızlı bir epilasyon yapmanızı sağlar.Çikolata ağdayı ideal kıvamda tutmak ve ideal kıvamda kullanmak epilasyonun başarılı ve acısız olması için çok önemlidir.

 

Çikolata Ağda Isıtıcısını Nasıl Kullanacağım?

 

Cihazınızın içerisindeki kullanım klavuzunda tüm kullanım detayları yazmaktadır.

 

Çikolata Ağda Isıtıcı Garantisi?

 

Çikolata Isıtıcı Makineniz satın alma tarihinizden itibaren 2 yıl garantilidir.Bu süre içerisinde arıza yapması durumunda tamir edilmez yerine yeni makineniz adresinize ücretsiz kargolanır.Çikolata ağda ısıtıcı makinemizde CE,EMC,ROHS gibi uluslararası kalite sertifikaları bulunmaktadır.

 

Isıtıcı Makine Kullanmasam Olurmu?

 

Makine kullanımı mutlaka gereklidir.Çikolata Ağdanız yeteri kadar ısınmadığında uygulamanız zorlaşacak ve ürün performansı düşecektir.Gereğinden fazla ısıttığınızda da hem deriniz yanacak hem de ağda aşırı cıvık olacağından tüy alış performansı yeteri kadar tatmin edici olmayacaktır. Bu problemi ortadan kaldırmak için ağdanızın uygun ısıya ulaştıran ve kullanım ısısında sabit tutma özelliğine sahip Çikolata ağda ısıtıcı kullanmalısınız.Çünkü başka bir ısıtıcı kullanırsanız veya başa şekillerde Çikolata ağdanızı eritmeye çalışırsanız Çikolata ağdaları ideal kullanım kıvamına getiremezsiniz ve bunun sonucunda canınız fazla acıyabilir yada kılları derinlemesine temizleyemezsiniz.

 

Ekstra Çanak Nedir? Neden almalıyım?

 

Ekstra çanak almazsanız Çikolatalarınızı makine haznesine dökerek kullanacaksınız.Ekstra çanak Çikolata ağdalarınızı makinenin haznesinde değil çanak içinde eritmenizi ve kullanmanızı sağlar.Buda makine haznenizin herzaman ilk günkü gibi temiz kalmasını sağlar.Çikolata ağdaları ekstra çanak içerisine dökersiniz ve ekstra çanağı makine haznesine koyarsınız.Birden fazla çanak satın alırsanız aile içerisinde birden fazla birey kendi çanağını belirler ile aynı ısıtıcı makineyi kullanarak uygulama yapabilir.Buda kişiye özel hijyen bir kullanım sağlar.

 

Siparişim ne zaman kargolanır?

 

Siparişlerinizi hafta içi sabah 09:00 ile 17: 00 arasında vermiş olursanız aynı gün içerisinde siparişiniz kargoya teslim edilir ve ertesi gün cep telefon numaranıza kargo takibi için gerekli olan kargo mesajı iletilir.17:00 dan sonra veya mesai saatleri dışında verilen siparişler ilk mesai günü kargoya teslim edilecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Açıklama

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

VİVOL Soyulabilen Vanilya Kokulu Çikolata Ağda 1 li SET (250gr Çikolata Ağda+Çikolata Ağda Isıtıcı)

VİVOL Soyulabilen Vanilya Kokulu Çikolata Ağda 1 li SET (250gr Çikolata Ağda+Çikolata Ağda Isıtıcı)

0 Kullanıcı Değerlendirmesi

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
6 16,13 TL 96,75 TL
9 11,05 TL 99,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 31,05 TL 93,15 TL
4 23,29 TL 93,15 TL
6 15,75 TL 94,50 TL
9 11,05 TL 99,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 30,90 TL 92,70 TL
6 15,45 TL 92,70 TL
9 10,30 TL 92,70 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 31,05 TL 93,15 TL
6 15,75 TL 94,50 TL
9 10,50 TL 94,50 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 31,05 TL 93,15 TL
6 16,13 TL 96,75 TL
9 11,05 TL 99,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 31,05 TL 93,15 TL
6 15,75 TL 94,50 TL
9 11,05 TL 99,45 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Bu ürünü, ticari kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

9 Taksit x 11,05 = 99,45 TL

9 Taksit x 11,05 = 99,45 TL

9 Taksit x 10,30 = 92,70 TL

9 Taksit x 10,50 = 94,50 TL

9 Taksit x 11,05 = 99,45 TL

9 Taksit x 11,05 = 99,45 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İzmir
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 17:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Yurtiçi Kargo
Satıldığı Bölge
İzmir
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 17:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Yurtiçi Kargo
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat
Sayfa Başına Dön