Sepetim

Geri Satıcı Açıklaması

Meme Kitlesi Tespit Eldiveni Donna Glove için satıcı açıklaması
(#666554753)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Ürün Tipi Latekssiz
Beden M
Durum Sıfır
Meme Kitlesi Tespit Eldiveni Donna Glove
Memedeki küçük bir kitleyi zamanında tespit etmek istemez misiniz?

Donna Glove® kendi kendine meme muayenesini etkili şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak yepyeni bir icattır.
 

Donna Glove® Meme Kitlesi Tespit Eldiveni
Kimi zaman memedeki bir susam veya toz şeker tanesi kadar küçük yeni gelişen kitlelerin tespitine yardımcı olan oldukça hassas bir meme kontrolü eldivenidir. Bu cihaz, kullanıcının parmakları arasında hassasiyeti  3 ila 5 kez daha artırmaktadır. Çıplak elle tespit edilmesi zor olan pirinç tanesi boyutundaki meme topaklarını tespit etmek için tasarlanmıştır. Patentli yapısı ile büyütücü palpasyon (elle muayene) etkisine dayalıdır ve sürtünmeyi azaltarak rahat hareket sağlar. Memeye bastırılması sırasında kitlelerin hareket etmesini engeller. Daha somut ve belirgin bir dokunmaya  imkan sağlar.
 Bu hayli büyütülmüş elle muayene etkisi çıplak elle yapılan kendi kendine muayene ile mümkün olmamaktadır.

Donna Glove® nedir? 
Donna Glove® hafif mineral yağ içeren plastik bir eldivendir. Donna Glove® kendi kendine meme muayenesi yapmada aracı görevi gören, avuç içi büyüklüğünde bir eldiven olarak tasarlanmıştır.

Donna Glove®nasıl çalışır?
Meme kontrolü eldiveni, Donna Glove® ile meme muayenesi son derece kolaydır. Genişleme ve kilit altına almayı amaçlayan bir bilimsel ilkeyle çalışır. Meme muayenesi sırasındaki hareket için duyarlılığını genişletir ve sürtünmeyi azaltır. Meme kitlelerini erken safhada herhangi bir rahatsızlık ve yan etki olmaksızın teşhis etmeye yardımcı olabilmektedir.

Kullanımı oldukça kolay ve güvenlidir. Kendi kendine muayene esnasında daha pratik ve hızlı bir test imkanı sunmaktadır. Bu yeni ve koruyucu kit, kanser olasılığı taşıyabilen çok küçük meme kitlelerini erken safhada teşhis etmede yardımcı olarak hayat kurtarmaktadır. Herhangi bir anormallik tespit edildiğinde çok geç olmadan derhal doktoruna başvurmanız önerilmektedir.  

Bu cihazı, Meme Tarama Kliğinde ve doktorunuza yaptığınız düzenli kontrollerinizin bir parçası olarak kullanmanız tavsiye olunur. 

Donna Glove® dünya çapında patentli bir üründür.

Donna Glove® kullanım amacı ve özellikleri nedir?

Donna Glove’un kullanım amacı, bir eldiven gibi giyilerek tek elle kolaylıkla kullanılabilen, dokunma ve elle muayene hissini artıran etkili bir cihaz sağlamaktır.

Temel amacı kendi kendine meme muayenesi  yaparken dokunma hissini arttırarak yüksek derecede büyütülmüş bir palpasyon (elle dokunularak yapılan muayene)sağlamaktadır.

Donna Glove® üst, orta ve alt katmanlar olmak üzere üç kat poliüretan membrandan oluşmaktadır. 
Üs katman ve orta katmanın üç tarafı kapalı, bir tarafı ise açıktı olarak tasarlanmıştır. Böylelikle avuç içi ebadında bir eldiven şekline sahiptir. Orta ve alt katman içinde saydam mineral yağ bulunan kapalı bir poşet formundadır. Bu kısımda bulunan mineral yağ, sürtünmesiz hareket sağlayan bir kayganlaştırıcı vazifesi görmektedir. Aynı zamanda da dokunma hissini ve etkili büyütülmüş bir palpasyonunu artırmada katalizör görevi görmektedir.  

Donna Glove® kullanımı dokuma hissini artırarak uygulamada kolaylık sunmaktadır. Bir eldiven gibi giyilerek tek elle kullanılma özelliğinden dolayı kullanışlıdır. Donna Glove®nontoksiktir. Kullanıcının ellerinde veya dokunulan nesnede herhangi bir kalıntı bırakmaz. Bundan dolayı tekrar ve tekrar kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Teknik Bilgiler:
Donna Glove® sadece haricen kullanım içindir. 
İnsan vücuduna zararlı hiçbir zehirli içerik içermez. 
Renksiz, saydam ve tatsız poliüretan membrandır.  
Donna Glove® içinde *mineral yağ sıvısı içermektedir.
-20°C ve 120°C arasındaki sıcaklıklarda özelliklerini muhafaza eder.
Son kullanma tarihi en az 2 (iki) yıldır. 
80 kg.lık güç ve basınç uygulamasına dayanıklıdır. 

*Eldivenin içeriğinde bulunan sıvı 93/4ZIEEC EC direktiflerine (Avrupa Uygunluğu) ve aynı zamanda gerekli FDA şartlarına uyan NF 18 hafif bir mineral yağdır.

Yıkama Talimatı 
 Eldiveni sadece kaynatılmış ve sıcaklığı el yakmayacak bir ısıdaki suyla yıkayınız.

Donna Glove®nerede üretilmektedir ve çalışma prensibi neye dayanmaktadır?
İtalyan firması Poggio Fiorito SRL tarafından üretilen Donna Glove® Avrupa Standartlarına uygun  CE belgeli ve FDA tarafından onaylı, hafif bir mineral yağ olan NF 18 içeren poliüretandan imal edilmiş kendi kendine bir  meme muayene  eldivenidir.   
Donna Glove® bir toz şeker tanesi büyüklüğündeki kitleleri tespit edebilmedeki başarısına sahiptir ki, bu kitlelerin çıplak elle dokunarak tespit etmek neredeyse mümkün değildir.  Diğer yandan hassasiyeti çıplak ele oranla 3 ya da 5 kat daha artırırken diğer yandan tıbbi muayene esnasında daha iyi meme hareketi için direnci artırır. Bu sistem bloke etme ve ampüyasyon bilimsel prensiplerine dayalı olarak çalışır.

Donna Glove® klinik olarak test edilmiş ve mamografi de dahi zor saptanabilen çok küçük taneli şeker büyüklüğünde topakları tespit  edebildiği kanıtlanmıştır.  Donna Glove® güvenli, etkili , hiçbir yan etkileri  taşımayan bir üründür.Kadınların  kendi meme kitle tespit muayeneleri ni evde tek başına yapabilmelerine yardımcı niteliktedir. Donna Glove®un meme kanserinde  erken tanı ve tespit için yardımcı bir ürün olduğunu unutmayınız. 

KENDİ KENDİNE MEME MUAYENESİ CİHAZI
Güvenilir
Rahat
Hızlı
Ekonomik
Tekrar tekrar kullanılabilir
 

MEME KANSERİNİN ÖNLENMESİ YENİ BİR ELLE MUAYENE CİHAZI SAYESİNDE ARTIRILABİLMEKTEDİR.
Donna Glove®ın onaylı etkinliği hakkında

Kendi kendine meme muayenesi  ve meme topaklarının fiili varlığa yönelik farklı yöntemler arasındaki ilişkiyi belirlemek için ürünün etkinliği Roma La Sapienza Üniversitesi’nde Dr.L.Meggioinin başkanlığında 2006 Ekim’inde başlayan çalışmalarla, Roma Tor Vergata Üniversite’sinden  Prof.Dr. S.Verardi  ve Prof.Dr. O.Buonomo tarafından  Ağustos 2007’e  kadar  test edilmiştir. Kendi kendine meme muayenesinin farklı yöntemleri ile meme kitlelerinin gerçekte var olması arasındaki ilişkiyi belirlemek üzere  klinik denemeler  yapılmıştır.

Roma La Sapienza Üniversitesi Umberto 1 Polikliniği ostetrik,  jinekoloji ve göğüs patolojisi  kliniği tarafından 2006 -2007 yılları arasında yapılan ve gönüllü hastaların dahil edildiği araştırmalarda Donna Glove® kullanılanımın da dahil edildiği klinik testler gerçekleşmiştir.  

108 hastanın  iki eşit gruba ayrıldığı  klinik testlere başlanılmıştır. Grup 1 Donna Eldiven’in palpasyon duyarlılığı artırmak için tasarlanmış bir sınıf bir tıbbi cihaz olarak kullanmıştır. Burada amaç

geliştirilmiş bir yumru tespit oranı elde edilebilir olmadığını saptamaktır. Grup 2 ise çıplak elle kendi kendine meme muayenelerini yapmaya devam etmiştir. 6 aylık bir orta izlem süresi sonunda tüm hastaların % 84 mamografi tarafından onaylandıktan topaklar yeniden oluşumunu izlenmiştir. Bu her iki grupta eşit  oranda 45 hastada topak nüks olduğu görülmüştür. Grup 1’de 45’inde pozitif tespit edilmiştir ki, bu  % 100 tespit oranıdır. Grup 2 de ise, var olan herhangi topaklar algılamak için başarısız olurken sadece 22.sindeki pozitif bulgu tespit edilmiştir. Takip eden hastaların yüzdeleri ayrıca bu mamografi yapılarak doğrulamıştır. 

Sonuçlar son derece çarpıcı olmakla beraber Donna Glove® kullanımında % 84 e varan başarı grafiği yakalanmıştır. Buna karşın  çıplak elle tanıya devam eden grup ancak % 41 oranında performansa ulaşabilmişlerdir. Çalışmanın sonucunda Donna Glove® kullanan hastaların %100’ünde kitlelerin tespit edilmesinde başarılı olmuştur. Bununla birlikte, kendi kendine muayeneyi çıplak elle yapan hastaların %52’si kitlelerin tespitinde sorunlarla karşılaşmıştır.
Tüm bunlar meme kanserinin farkına varılmasının % 90 a varan oranlarda  bireyin kendisi tarafından  ilk kez farkına varılması olgusunun çarpıcılığa dikkat çekmektedir.Donna Glove® kilitleme ve büyütme bilimsel verisi üzerine kuruludur. Diğer bir değişle aygıt sayesinde kitle  ve iğnemsi formasyonların  bir  noktada kilitlenmesi fonksiyonunu  yaratılırken basınç uygulanmasının da  birleşmesi  başarılı  bir diyagnosun önündeki engeller daha aza indirgenir.

Araştırmacılar potansiyel meme kanseri hastalarının bu popülasyonda  eldiven ile kendi kendine meme muayenesi ile ilgili olarak  büyük bir erken algılama ve kanser topakların çıplak ellerle yapılan muayeden daha etkili sonuca ulaştığı yönünde hemfikir olmaları ve erken tanının tedavide hayatta kalma şansını artırmasındaki önemine dikkat çekmeleridir.


Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Tüm Açıklama

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Meme Kitlesi Tespit Eldiveni Donna Glove

Meme Kitlesi Tespit Eldiveni Donna Glove

0 Kullanıcı Değerlendirmesi

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 42,01 TL 126,04 TL
4 31,51 TL 126,04 TL
6 21,31 TL 127,87 TL
9 14,95 TL 134,57 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 41,81 TL 125,43 TL
6 20,91 TL 125,43 TL
9 13,94 TL 125,43 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 42,01 TL 126,04 TL
6 21,31 TL 127,87 TL
9 14,21 TL 127,87 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 42,01 TL 126,04 TL
6 21,82 TL 130,91 TL
9 14,95 TL 134,57 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 42,01 TL 126,04 TL
6 21,31 TL 127,87 TL
9 14,95 TL 134,57 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 42,01 TL 126,04 TL
4 31,51 TL 126,04 TL
6 21,31 TL 127,87 TL
9 14,95 TL 134,57 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 41,81 TL 125,43 TL
6 20,91 TL 125,43 TL
9 13,94 TL 125,43 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 42,01 TL 126,04 TL
6 21,31 TL 127,87 TL
9 14,21 TL 127,87 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 42,01 TL 126,04 TL
6 21,82 TL 130,91 TL
9 14,95 TL 134,57 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 42,01 TL 126,04 TL
6 21,31 TL 127,87 TL
9 14,95 TL 134,57 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 14,95 = 134,57 TL

9 Taksit x 13,94 = 125,43 TL

9 Taksit x 14,21 = 127,87 TL

9 Taksit x 14,95 = 134,57 TL

9 Taksit x 14,95 = 134,57 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • Zonguldak
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Yurtiçi Kargo
Satıldığı Bölge
Zonguldak
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Yurtiçi Kargo
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat
Sayfa Başına Dön