GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Kormoran

markasında 956 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kormoran, Fransa merkezli ve dünyaca ünlü lastik üreticisi Michelin tarafından üretilen bir lastik markasıdır. Farklı araç tipleri ve mevsim koşullarının gözetilmesiyle üretilen Kormoran lastikler güvenli ve dengeli bir sürüş için elzem özelliklere sahiptir. Kategorimizden siz de aracınıza lazım olan lastikleri geniş fiyat aralıklarını inceleyerek satın alabilirsiniz.

Kormoran Kış Lastiği

Standart ölçü olarak 7 derecenin altındaki hava koşullarında kullanmanız gereken kış lastiklerine her türlü zemin ve soğuk hava şartlarına göre tasarlanan Kormoran ürünleriyle ulaşabilirsiniz. Binek araç tipleriniz için yapacağınız bir araştırma sizi 515'ten 1500 kg'a kadar farklı taşıma kapasitelerinde tasarlanan kış lastiklerine götürür. Karlı ve buzlu zeminlerde üstün yol hakimiyeti ve kavrama kolaylığı sağlayan Kormoran kış lastikleri ıslak zeminde üst düzey tutuş kalitesi sergiler. Binek araçlar için tercih edilen popüler modellerden biri Kormoran 205/55 R16 tasarımıyla satışa sunulur. Model aynı ebatlardaki diğer standart lastiklere göre daha fazla yük taşıyabilmesi için Extra Load (XL) özelliğine de sahiptir. Otomobillerinize iyi bir kış lastiği satın almak için söz konusu modeli tercih edebilir, daha ayrıntılı ürün bilgilerine ulaşmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Arazi şartları için sık tercih edilen 4x4 araç tipleri için de bir kış lastiği araştırmasına girebilirsiniz. 690'dan 1750 kg'a kadar uzanan geniş bir taşıma kapasitesi aralığına sahip olan ürün XL özelliğine sahip modelleriyle ekstra taşıma imkanı da sunar. Engebeli, ıslak, karlı zemin ve yollarda üstün yol hakimiyeti, kontrolü elden bırakmamanızı sağlayan yol tutuş imkanıyla da 4x4 kış lastiklerine kategorimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Tüm Kormoran lastik tiplerini incelemek için de sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Kormoran Yaz Lastikleri

7 derecenin üzerindeki hava koşulları için kullanabileceğiniz yaz lastikleri de hazırlayan Kormoran Michelin üretimiyle ön plana çıkar. Otomobillerinizle ıslak ve kuru zeminlerde etkileyici bir yol hakimiyeti sürdürmek için üretilen lastikler yaz koşulları için ideal nitelikler barındırır. XL özelliğine sahip modellerin yanı sıra 545'ten 730 kg'a kadar farklı taşıma kapasitelerine sahip otomobil yaz lastikleri görebilirsiniz. Ekseriyetle kısa frenleme mesafesine sahip olan Kormoran yaz lastiği popülariteye sahip olan çeşitli modelleriyle de tanınır. Binek araçlarınız için tercih edebileceğiniz, ıslak ve kaygan zeminlerde yüksek performanslı tutuş imkanı sağlayan, 700 kg'a yakın taşıma kapasitesiyle güven veren Kormoran 225/45 R17 bunlardan biridir. Frenleme çabukluğu ve benzeri avantajları sayesinde yakıttan verim de sağlayabileceğiniz ürün farklı detaylara sahip çeşitleriyle kategorimizde yer almaktadır. Yolcu veya yük taşımak için sıklıkla tercih edilen hafif ticarileriniz için de yaz aylarına özgü lastiklere Kormoran ile ulaşabilirsiniz. Ortalama 1000 kg dolaylarında görebileceğiniz taşıma kapasitesiyle hafif ticariler için ideal hacimlere sahip olan ürüne bambaşka modelleriyle kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Kormoran 4 Mevsim Lastikleri

Kış ve yaz mevsimlerinin standart hava koşullarında Kormoran 4 mevsim lastik modellerini de rahatlıkla seçebilirsiniz. Kışın kaygan ve karlı zeminlerinde güvenle kullanabileceğiniz ürün yazın sıcakları karşısında da maksimum performansıyla kullanıcıyı memnun eder. Binek araçlarınız için 730 kg'a ulaşan taşıma kapasitesine sahip modelleri ekstra yük taşıyabilme avantajı sağlayan XL özellikler takip eder. Hafif ticarilerinize yaz mevsiminde kullanılmak üzere aradığınız bir Kormoran lastik ise sizi uzun yollarda tercih edebileceğiniz asfalt lastiklerine götürebilir. Çekici veya dingillere de takabileceğiniz modellere sahip ürün ekstra yük kapasitesi sayesinde artan yük hacmine de kolay adapte olur. Model ve ürün detaylarına göre değişebilen Kormoran lastik fiyatları da ürünleri inceleyebileceğiniz kategorimizde yer almaktadır. Daha avantajlı bir lastik alışverişi için detaylı araştırma yapabileceğiniz sayfamızdan istediğiniz ürüne hızlıca sahip olabilirsiniz.