GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Sağlık, Bakım Ürünleri

kategorisinde 31937 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Köpek Sağlık, Bakım Ürünleri

Eğer bir hayvanseverseniz, yapmanız gereken ilk ve en önemli şey köpek sağlığı ve bakımı için gerekli olan köpek sağlık, bakım ürülerini satın almak olmalıdır. Çünkü bir hayvan sahibi olmak, onunla aynı ortamda yaşayacak olmak ve onunla sürekli temas halinde olmak demektir. Hayvanınız sağlıklı olursa, onu ev ortamında beslemek de sizin sağlığınız açısından herhangi bir risk oluşturmaz.

Tüylü Dostlarınız İçin Sağlık Bakım Ürünleri

Sağlık, Bakım Ürünleri

Hayvan dostlarınız için birçok köpek sağlık ve bakım ürünü bulunur. Hayvanlar, tepeden tırnağa kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayan bakım ürünleriyle çok daha sağlıklı ve uzun ömürlü olurlar. Kedi ve köpeklerde en önemli sorunlardan biri olan parazitler insanlara geçerek şark çıbanı ve buna benzer hastalıklara neden olabilirler. Bu tehlikeli hastalıklara karşı önlem almak hem hayvan sağlığı için hem de insan sağlığı için çok gereklidir.

Köpeklerinize Renkli Tasmalar, Diş Fırçaları, Losyonlar

Sağlık, Bakım Ürünleri

Köpeklerinizin ağzında zamanla tartar oluşur. Bunu önlemek için ağız ve diş sağlığını koruyucu köpek diş fırçaları, diş jelleri ve tartar önleyiciler idealdir. Deri sağlığı için losyonlar, göz ve kulak sağlığı için kulak ve köpek göz temizleyici ürünler uzun vadeli sonuçlar verir. Hayvanlarınızın eklemlerini güçlendiren bakım ürünleriyle tüylü dostlarınız her zaman sağlıkla koşup oynayabilir.

Tüy Toplama Araç Gereçleri

Sağlık, Bakım Ürünleri

Kedi köpek gibi uzun tüylü hayvanlar, daima tüy dökerler. Dönemsel olarak bu tüy dökümünde artışlar olur. Tüy toplayıcı rulolar ve özel yapılı köpek eldivenleri ile bu tüyleri toplamak çok kolaylaşır. Tüy toplayıcı eldivenlerle hayvanın sırtını okşayarak basit bir şekilde bu tüyleri toplayabilirsiniz. Köpek tıraş makinesi ürünleriyle hayvanlarınızı kırpabilir ve derli toplu bir görünüme kavuşmalarını sağlayabilirsiniz.

Hayvan Beslemenin Püf Noktaları

  • Hayvanların doğalarına uygun bir ortam sağlandığında yaşam kaliteleri artar, mutlu, sağlıklı ve uzun ömürlü olurlar.
  • Hayvan dostlarınızın temizliği çok önemlidir. Hoş kokulu şampuanlar, göz solüsyonları, parazit önleyiciler ense damlaları gibi sağlığı koruyucu ürünler daima elinizin altında bulunmalıdır.
  • Tırnak kesiciler ve pati temizleyiciler sayesinde evinizde sürekli dolaşan hayvanların ayak temizliğini sağlamış olursunuz.
  • Hayvan dostlarınızın etrafa bıraktığı idrar veya dışkı için leke ve kokuları giderici spreyler sayesinde hijyen sağlayabilirsiniz.
  • Hayvanlarınızı sevmek ve onlara nazik davranmak onlara çok iyi gelecek ve sağlıklı ve uzun bir hayat sürmelerine katkı sağlayacaktır.

Sağlık, Bakım Ürünleri Alırken Dikkat Edilecekler

  • Beslediğiniz hayvan türüne özel sağlık ve bakım ürünleri seçmelisiniz.
  • Hayvanlar parazit taşıyabilir ve bunu insanlara ve diğer hayvanlara bulaştırabilirler. Sağlık bakım ürünleri alırken mutlaka parazit önleyiciler de satın almalısınız.
  • Hayvanlarınızın düzenli olarak aşılarını yaptırmak, gelecek olan hastalıkları önceden engelleme şansı sunar.
  • Kedi ve köpekler, tüylü hayvanlar oldukları için bit ve pire taşıyıcısı olabilirler. Bunu önlemek için bit ve pire ilaçları, bit ve pire tarakları idealdir.
  • Eğitimsiz dört ayaklı dostlarımız bazen etrafa idrar veya dışkı bırakabilirler. Eğitim parklarıyla hayvanlarınıza tuvalet eğitimi verebilir ve etrafı kirletmelerine mani olabilirsiniz.