GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Köpek Taşıma Sepeti, Çantası

kategorisinde 1244 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Köpek Taşıma Sepeti, Çantası

Evcil hayvan sahiplerinin günlük hayatta en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden olan köpek taşıma çantaları, köpeğinizi güvenli bir şekilde taşıma olanağı verir.

Taşıma Kafesleri ile Hayvanınızı Güvenle Taşıyın!

Taşıma Sepeti, Çantası

Genellikle plastikten üretilen ve ön kısmı parmaklık biçiminde olan taşıma kafesleri, kenarlarında ve üst kapağında hava alma şeritleri ile hayvanınızın sıkılmadan seyahat etmesini sağlar. Özellikle uzun seyahatlere uygun kullanım sunan köpek taşıma kafesleri; araç içinde, uçakta veya toplu taşıma araçlarında rahatlıkla kullanılabilir. Üst bölümde ergonomik taşıma kolu ile rahatça taşınabilen kafesler, kedi ve köpekler için farklı modellere sahiptir. Köpek taşıma kafesleri daha fazla ağırlık taşıyabilen daha büyük kafesler olurken kediler için tasarlanan kafesler daha küçük ve hafif bir tasarıma sahiptir. Kafesler arasında özellikle ağır hayvanlar için tekerlekli kafes modellerini bulabilir, daha konforlu bir kullanım için tercih edebilirsiniz.

Kısa Mesafeler için Taşıma Çantaları

Taşıma Sepeti, Çantası

Kısa mesafeler için ideal bir kullanım sunan köpek çantaları, omuz askısı ile kedi veya köpeğinizi güvenle taşımaya imkân verir ve içindeki kayış sistemi ile hayvanın dışarı çıkmasını önler. Modeline göre fonksiyonel cepler ile donatılan çantaları; Karlie Shopper, Freeandjoy, Percell gibi markalardan temin edebilirsiniz. Taşıma çantaları içinde özellikle büyük köpekler için üretilmiş tekerlekli köpek taşıma çantası modellerinden seçmek gerekir. Ağır hayvanları taşımak için ideal olan tekerlekli çekçek kollu çantalar, işlevsel cepleri ile mamadan köpek oyuncağına kadar birçok ürünü yanınızda taşımanıza olanak verir.

Sırt Çantası ve Kanguru Tipi Çantalar ile Konforlu Bir Yolculuk

Taşıma Sepeti, Çantası

Popüler bir kullanıma sahip olan köpek sırt çantaları ve kanguru tipi çantalar kediler ve küçük cins köpeklere uygundur. Önden takılan kanguru tipi çantalar, sportif görünümlü, ergonomik ve güvenli ürünler olarak öne çıkarken sahibinden uzaklaşmak istemeyen havanlar için doğru bir tercih olacaktır. Birçok farklı modele sahip olan ve ana kucağı olarak adlandırılan kanguru tipi çantaları Trixie veya Kemique markalarından farklı fiyatlar ile alabilirsiniz. Sırt çantası modelleri ise pratik çanta arayanlara hitap eder. Sırt çantaları içinde astronot gözlü kapsül tipi çantalar şık görünüme ve rahatlığa önem verenlerin tercihi olur. Evcil hayvanınıza dışarıyı izleme imkân veren köpek taşıma çantası modelleri, farklı fiyat seçenekleri ile alıcıya sunulur.

Taşıma Kafesi Nasıl Seçilmeli?

  • Taşıma çantası almadan önce evcil hayvanınızın cinsine göre seçim yapmanız gerektiğini unutmayın.
  • Uzun yolculuklar için taşıma kafeslerinin daha uygun bir kullanım sunduğunu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Uzun seyahatler için mama ve su kabı takılabilen kafesleri tercih etmek daha rahat bir kullanım sunar.
  • Evcil hayvanınızın sağlığı için taşıma kafeslerinin altına mat kullanmak gerekir.
  • Taşıma kafeslerinin sıkışık olması evcil hayvanınızı bunaltacağı için daha ferah ürünler tercih edilmelidir.

Taşıma Çantası Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Omuz ve sırt çantası tipindeki taşıma çantaları, uzun yolcuklar için değil günlük gezmeler için idealdir.
  • Omuz çantalarında hayvanların çantadan çıkmasını önlemek için güvenlik kemerini takmak gerekir.
  • Soğuk kış aylarında hayvanları taşımak için iç kısmı polar veya kumaş kaplı çantalar hayvanınızın rahat etmesini sağlar.
  • Omuz askısı ile taşınan çantalarda kolunuzun ağrımaması için askı boyunu doğru ayarlamak gerekir.
  • Kalabalık ortamlara alışkın olmayan kediler için kanguru tipi çantalar veya sırt çantaları size daha rahat seyahat etme olanağı verecektir.